Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 16, 2024, 20:30:11

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: DJ, фотографи, видеоопратори!  (Прочетена 220460 пъти)
 
tinatsvetina
Любопитен
*
Публикации: 25


« Отговор #405 -: юни 24, 2009, 23:40:31 »

Съжалявам, че предизвиках толкова смут с един тъп въпрос. Ествено, че е любезно и учтиво да почерпиш хората и да не ги оставиш гладни. Аз просто се чудех, дали да ги включа в куверта или да ги оставя сами да си поръчват. Естевсено е, че ще платя аз. Просто незнаех как се постъпва. Явно, след вскички нападки и караници, които прочетох, всеки действа както прецени и сметне за наи-добре.
Активен
dark_avenger
Ентусиаст
**
Публикации: 127


« Отговор #406 -: юни 25, 2009, 01:16:58 »

       Аз и по рано писах че в безмисления спор никой не отговори на ТинаЦветина която наистина ясно и точно ви попита как да постъпи.И никъде във въпроса си не показва негативизъм.Цветина - и двата варианта ще бъдат възприети като еднакво добър жест от твоя страна.
       На ЕлиеБелие бих казал с възхищение - Истинска потомствена Българка. Нима не сте чели в ученическите години за гостоприемността на Българина, когато странника идващ от дълъг път е приеман на гости и канен на масата?А това още го има между другото на някои места в дълбоките Родопи.А Магито да ме извинява, ама всъщност спора не е за 2 куверта, а за това кой, какъв е всъщност и как постъпва с другите около него.В този спор, всеки взел страна ясно показа какъв човек е.Аз също.
« Последна редакция: юни 25, 2009, 02:33:34 от dark_avenger » Активен
Поли
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 464



Моят сватбен албум

« Отговор #407 -: юни 25, 2009, 07:31:53 »

Мале тази тема е пълен хаос, реших да потърся информация която ще ми е полезна вместо да задавам въпроси, които вече са обсъждани и на какво се натъквам. Безмислени спорове, караници, обиди и какво ли още не. Хора спрете се, ние сме в този форум за да си помагаме и всеки да е полезен на другия с каквото може. Това че някой съвсем спокойно си задава въпрос, за който не е много наясно не е казано че всеки трябва да отваря ей такава уста...... Oh my ....Не мисля че е нормално да чета 5-6 страници с една едничка цел-да намеря нещо полезно и вместо това да чета спорове базиращи на основата на Конкуренция. Явно няма смисъл да питам това което ме интересува-кой знае колко човека ще се изкарат професори и в крайна сметка пак не е сигурно дали ще получа отговор.
Активен
tedy11
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #408 -: април 27, 2010, 15:12:19 »

Здравейте, Моля да ми дадете мненито си за Ди джей Цетан Василев и Ди Джей Аврам.
Благодаря Ви предварително!
Активен
elica_arteks
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 70



« Отговор #409 -: април 28, 2010, 10:28:58 »

Здравейте, някой знае ли нещо за Диджей Чаво. Той е Диджей в Кабаре и Бизаро от тяхното откриване. Ние го наехме без препоръка, просто ми хареса. Та се питам дали не сбърках crazy
Активен
Tarna
Ентусиаст
**
Публикации: 113


« Отговор #410 -: април 28, 2010, 14:38:51 »

В Кабаре ми харесва музиката. Винаги е било весело и пълно когато сме ходили и свободно от чалга и производните й Bravo. Не знам как се казва DJ, но след като е от откриването на заведението, значи той е бил.
Между другото и аз отначало мислех за DJ -я от Кабаре, но после се спряхме на друг вариант.
Активен
DjNick Mc
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 568


Ние можем и знаем как... !!!


« Отговор #411 -: април 28, 2010, 14:39:05 »

Здравейте, някой знае ли нещо за Диджей Чаво. Той е Диджей в Кабаре и Бизаро от тяхното откриване. Ние го наехме без препоръка, просто ми хареса. Та се питам дали не сбърках crazy


Не сте !!!! good
Активен
elica_arteks
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 70



« Отговор #412 -: април 28, 2010, 16:35:16 »

По- спокойна съм сега give_rose Аз не се доверявам много на препоръки, все пак всеки има различни критерии за оценяване. Аз искам да видя човека и да го почуствам. Да ме накара да го пожелая без колебание, все пак той ще е част от най- важния ми ден. Фотографа също така избрах. Дано не ме подведе предчуствието, но изцяло се водя по него. pardon
Активен
plushinka
Новак
*
Публикации: 8



Моят сватбен албум

« Отговор #413 -: май 02, 2010, 10:22:57 »

Здравейте и от мен! Имам нужда от малко помощ по отношение на фотографа чета препоръки из интернет, гледам сайтовете на фотографите, но ми е доста трудно да избера, търся някакво съотношение качество - цена.И като гледам, че по -големите професионалисти вземат повече пари...направо ми се къса сърцето...та идеята ми по принцип е фотографа да снима целия сватбен ден, но и да ни направи фотосесия поне за 1 час между ритуалите в ботаническата градина до СУ. Искаме раздвижени снимки в интересни пози и живи цветове. smile Гледам, че някои от фотографите са поместили на сайтовете си черно -бели снимки от сватби, а мен честно казано не ми допадат и се надявам снимките дори и обработени да запазят все пак цветността си Wink
последно разглеждах сайтовете на Георги Величков, а и на Камен Вълканов. Някои може ли да ми даде информация относно това дали са ползвали услугите им и на какви цени работят?
Активен
silvana_paunova
Ентусиаст
**
Публикации: 53


Моят сватбен албум

« Отговор #414 -: май 02, 2010, 14:18:40 »

Здравей plushinka,
Ние ангажирахме камен вълканов, след препоръката на кумата, която е снимала фотосесии с най-добрите фотографи, но е очарована най-вече от него:) Цената е около 600 със включена фотосесия:) Най-добре разгледай сайта му, мислч че ще ти хареса:)
Искам и аз да помоля за нещо-трябва ни видеооператор, но не желая да е от най-скъпите, тъй като съм сигурна, че едва ли ще гледам повече от 2 пъти диска:))))
Благодаря ви предварително:)))
Активен
stoyanov
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 320


"Всяка случайност е скрита форма на необходимост!"


« Отговор #415 -: май 03, 2010, 11:52:55 »

Нека благодарим на модераторът, че след толкова дълго време (от лятото на 2009-та) отключи темата, за да споделяме мнения относно DJ, фотографи и видеооператори!.  Bravo
Активен
plushinka
Новак
*
Публикации: 8



Моят сватбен албум

« Отговор #416 -: май 03, 2010, 14:21:56 »

Благодария, Силве!И аз сега се оглеждам за видеооператори. Тази вечер ще проверяваме за един, ако остана доволна ще ти пиша на лична за повече инфо, но мисля, че повече от 390 няма да вземе.
Активен
silvana_paunova
Ентусиаст
**
Публикации: 53


Моят сватбен албум

« Отговор #417 -: май 03, 2010, 15:43:03 »

супер, ще очаквам с нетърпение да споделиш впечатленията си girl_wink
Активен
soniav
Новак
*
Публикации: 8



« Отговор #418 -: май 05, 2010, 15:13:17 »

Здравейте всички!
Аз съм от новите и разглеждам с интерес и тревога тази тема Нямаме Ди джей а знам че е е време Та се чудих дали бихте били така добри да ми споделите координати на тези които смятате за добри Като за начало ме интересуват по-специално на ДЖ Уили
Благодария ви предварително!
Активен
none
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #419 -: май 05, 2010, 19:36:39 »

Здравейте и от мен! Нещо го закъсах с видеооператор за София.sad( Когото и да попитам от познатите ми все не е останал доволен:((
Ще съм Ви благодарна, ако споделите впечатления.
П.С. Изключвам Виктор Попов за него се начетох достатъчно.
Активен
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines