Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 16, 2024, 19:36:22

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: DJ, фотографи, видеоопратори!  (Прочетена 220449 пъти)
 
DjNick Mc
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 568


Ние можем и знаем как... !!!


« Отговор #375 -: май 19, 2009, 11:21:19 »

Terko,

Изпразни си пощата, пълна е и не може да приема писма!!!!!!
Активен
momi4ezateb
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 133



Моят сватбен албум

« Отговор #376 -: май 19, 2009, 15:28:43 »

Здравейте,момичета (и не само)! На нас скоро ни предстои сватба (в Сф) и ни препоръчаха DJ Стивън,но на мен ми се искаше да сондирам и вашите мнения,ако имате наблюдения за него! Благодаря ви!
Активен
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #377 -: май 19, 2009, 17:08:05 »

 tasty не са виновни агенциите, а DJ с които работят. Липсва просто едно по-сериозно отношение към работата и ангажимента. DJ са едно много алчно и разбиращо от всичко съсловие в бранша. Съжалявам, че го казвам и ще обидя много хора, но е така. Не искам да посочвам имена и то от ТОР 10, за другите дори не желая да споменавам. В какво ли не се превърнаха в последните години - иззеха функциите на сватбени агенции, фотографи, оператори, фирми за украса и балони и т.н., а работата си и сериозното поведение занемариха. Разбира се има страшно много изключения от тези изводи, но като цяло е така. Краен съм в тези твърдения и от факта, че цяла сватба от 120 човека наскоро чака един такъв от ТОР 10 цял 1 час и половина. Аз поне имам срам, но това което се случи надмина всички мои представи. Къде мислите, че е бил, за да закъснее - на сватба преди това. При положение, че в 18 часа гостите от едната сватба трябва да са по масите, а дневната сватба  по принцип привършва най-рано в 17 часа - как смятате, че в град София за 1 час можеш да демонтираш техника, пренесеш, натовариш, превозиш, разтовариш, пренесеш и монтираш. Просто несериозна работа е това, но алчността спирка няма.
Активен
mariaterez
Новак
*
Публикации: 8


« Отговор #378 -: май 19, 2009, 18:16:19 »

Тоя направо си е за убиване.Лично аз не знам как бих преживяла такова нещо ако се случи на моята сватба.Изчетох почти всичките ти мнения Pachoran и смятам че има доста логика в това което казваш.Ясно е че си човек от тия среди ама говори преди всичко с имена,някоя от нас може да попадне точно на тоя ДЖ.
Активен
AIVEN
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 878



« Отговор #379 -: май 19, 2009, 20:02:03 »

Много искам и аз да разбера кой е този защото познавам един такъв дето е способен да го направи.
Дали е той? blum
Активен
marianna
Любопитен
*
Публикации: 21



« Отговор #380 -: май 19, 2009, 21:08:31 »

аз искам пък друго да ви питам не може ли ДЖ да не стой през цялата сватба а само в началото после на лаптоп не могат ли да се нагласят определени песни с определена последователнис или да се направят няколко папки например той да стой само за 6 часа както му е работното време без допълнително заплащане blush
Активен
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #381 -: май 19, 2009, 21:21:00 »

 Може, обаче не на сватба. Настроението на тържеството се създава не от изпълненията в плей листата, а от начина на водене, подбор на изпълненията и подходящо време за пускане, ритуали. А и клуб без ДЖ не съм виждал. Явно е нещо необходимо, иначе отдавна да са резнали този щат. Плей листа си правете дома, както казва един познат.
Активен
AIVEN
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 878



« Отговор #382 -: май 19, 2009, 21:33:11 »

Може ..... Даже и въобще да го няма,стига да се разберете за някакъв наем на апаратурата. Но така или иначе той ще седи до края за да си прибере нещата.Не мисля че ще спестите повече от 100-200-колкото и да стоите слет това,защото без дж- едва ли ще искарате дълго.Според мен не повече от час.
Което прави между 50 и 80лв. от които като извадите наема и какво става...нищо. За което не си заслужава.В случай че гостите много са се разтанцували точно когато вие сте се разбрали да спре дж-я и да зареди плейлистите,ще им прекъснете кефа за кратко време ,докато добрият дж може да продължи купона доста дълго.Стига да им се танцува на гостите.Ако не може да си позволите дълга сватба просто кажете на дж-я да ги укроти на които час вие решите и това е ...С други думи сватбата може да спре и без да си тръгва дж-я.Защото това ще стане така или иначе след като тои си тръгне независимо какви песни ще зареди. blum
Активен
marianna
Любопитен
*
Публикации: 21



« Отговор #383 -: май 19, 2009, 21:44:45 »

аз мисля да си взема ДЖ за сватбата но само оточнените работни часа без допълнителните...нали ме разбрахте някак в 23ч дали ще има нужда от водене от негова страна след като вече е минала тортата как мислите няма ли да е по ввесело ние да си водим по разчупено а защо не и да си попейваме give_rose
Активен
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #384 -: май 19, 2009, 21:57:08 »

 Услугата на ДЖ не включва само неговото присъствие и работа, а и апаратура. Аз за първи път срещам нещо подобно, но пък може и да става. Все си мисля, че след 5-6-7 час в ресторанта по правилното действие е "По леглата !". За малки и големи важи. За младоженци още повече - цяло денонощие празник, който се подготвя с месеци. По-сладко от възглавницата няма, а и утре е ден, отново с нови емоции, впечатления... И така !
Активен
mariaterez
Новак
*
Публикации: 8


« Отговор #385 -: май 19, 2009, 22:29:12 »

И все пак кажи за кои става въпрос
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #386 -: май 20, 2009, 00:14:25 »

Аз, която сама много обичам да махам излишните неща, не мисля, че диджеят е в тази графа. не мога да си представя каква ще е тая сватба без такова лице?! Ми най-малкото давам пример, споделен ми наскоро от съфорумка, която е вече госпожа  smile  - тя е дала списък на диджея с песни, които иска да се пускат и никой нее ставал да танцува на тях. Ако стане така, какво правите??? става един, отива зад пулта и започва едно ровене, търсене на подходяща песен...А ако някой иска да направи поздрав? а ако иска да се смени песента в средата и с някоя по-подходяща, шигаджийска или милион още варианти...

Ти казваш, че като е разрязана тортата....ами именно тогава е важен диджеят - да поддържа купона да не се превърне в седянка на наплюскали се хорица.

Ти си преценяваш, сватбата е твоя, но ми се стува, че си представяш нещата не много пълно и ще има кофти моменти, ако не ги обмислиш  Wink
Активен
sunflower_mv
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 54



Моят сватбен албум

« Отговор #387 -: май 20, 2009, 08:44:12 »

Аз си имам питане! Някой от всички ви във форума да чувал отзиви за Джордан'с шоу - Мина и Данчо Йорданови? Силно ме вълнува, за да преценя какво да правя?
Активен
sunflower_mv
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 54



Моят сватбен албум

« Отговор #388 -: май 20, 2009, 08:56:36 »

Да уточня - става дума за гр. Варна!
Активен
DjNick Mc
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 568


Ние можем и знаем как... !!!


« Отговор #389 -: май 20, 2009, 10:58:29 »

tasty не са виновни агенциите, а DJ с които работят. Липсва просто едно по-сериозно отношение към работата и ангажимента. DJ са едно много алчно и разбиращо от всичко съсловие в бранша. Съжалявам, че го казвам и ще обидя много хора, но е така. Не искам да посочвам имена и то от ТОР 10, за другите дори не желая да споменавам. В какво ли не се превърнаха в последните години - иззеха функциите на сватбени агенции, фотографи, оператори, фирми за украса и балони и т.н., а работата си и сериозното поведение занемариха. Разбира се има страшно много изключения от тези изводи, но като цяло е така. Краен съм в тези твърдения и от факта, че цяла сватба от 120 човека наскоро чака един такъв от ТОР 10 цял 1 час и половина. Аз поне имам срам, но това което се случи надмина всички мои представи. Къде мислите, че е бил, за да закъснее - на сватба преди това. При положение, че в 18 часа гостите от едната сватба трябва да са по масите, а дневната сватба  по принцип привършва най-рано в 17 часа - как смятате, че в град София за 1 час можеш да демонтираш техника, пренесеш, натовариш, превозиш, разтовариш, пренесеш и монтираш. Просто несериозна работа е това, но алчността спирка няма.

Молба към модераторите,

Моля изтрийте този напълно неетичен пост на професор Пачоран. Това далеч не отговаря на истината и на добрия тон за който апелирате и за пореден път показва неуважителното му отношение, както към вас модераторите, така и към останалите във форума, още повече, че въпросния "видеооператор" е изгонен от други сватбени форуми за подобно отношение.
« Последна редакция: май 20, 2009, 13:42:38 от DjNick Mc » Активен
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines