Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 16, 2024, 18:51:10

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: DJ, фотографи, видеоопратори!  (Прочетена 220435 пъти)
 
valka27
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1103


http://www.panoramio.com/user/3830585


Моят сватбен албум

« Отговор #300 -: април 27, 2009, 10:47:42 »

Спрях да чета този подфорум отдавна заради непрекъснатите спорове и кавги.
Включвам се само за да кажа, че сватбата вече мина и да споделя колко доволна останах от нашия ДЖ Тони.Абсолютно всички гости бяха очаровани от него.Който се интересува да ми пише на лични.Тони е от София, но каза, че отива навсякъде където го повикат.
Активен
vesi792007
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 28



Моят сватбен албум

« Отговор #301 -: април 27, 2009, 17:19:30 »

Здравейте, някой чувал ли е нещо за БГ Фото? Ориентираха ни към тях, а на страницата им няма нито едно име или представяне на екип-а. Това малко ме притеснява. Става въпрос и за фотото и видеото ни...
Активен
RalkaBalka
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 5



« Отговор #302 -: април 28, 2009, 20:46:29 »

Здравейте на всички!
искам да споделя своите преживявания около подготовката за сватбата, която ще е на 05.09.2009.
в момента сме в търсене на ди джеи така че ако някой може да препоръча нещо ще бъде супер. утре имаме среща с Пламен Трушев но аз се оттчаях докато четях мнения за него тук там. Ако някой има опит моля да сподели. Също така ще се срещнем и с ди джей Емо, препоръчан от една приятелка. Четох добри отзиви за Съни и Уили така че споделете ако знаете
благодаря и лека на всички girl_wink
знам че темата не е нова но повечето мнения са от 2007 и 2008 година, а аз се интересувам от по-нови мнения
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #303 -: април 28, 2009, 20:54:48 »

Пламен Трушев хич не ти го препоръчвам, не съм била на негова сватба, но.... много неприятно впечатление ми направи diablo
Виж, Уили и Съни ми харесаха много. Уили е някак по-улегнал, много възпитан и ненатрапчив, но Съни ми допадна може би с една идея повече. И двамата са доста заети обаче така че няма да е лошо овреме да им се обадиш. Има и доста добри отзиви за Галин Алексиев, аз не се срещнах с него обаче.
Този Емо не съм го чувала въобще.
Видях се с Яни- ама не ми допадна и той нещо...  pardon Макар че цената му беше с около 100 лева по-ниска.
Дано съм ти била полезна. Успех!
Активен
RalkaBalka
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 5



« Отговор #304 -: април 29, 2009, 08:55:22 »

здравей, благодаря ти за отговора. ние почти се отказахме от Пламен Трушев но все пак ще се срещнем се него, защото се уговорихме и няма да е коректно да не отидем. Днес ще звъннем и на другите пък да видим. Стискайте палци
забравих да спомена че става въпрос за dj от Варна girl_wink

ще споделя довечера повече впечатления
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #305 -: април 29, 2009, 08:58:44 »

здравей, благодаря ти за отговора. ние почти се отказахме от Пламен Трушев но все пак ще се срещнем се него, защото се уговорихме и няма да е коректно да не отидем. Днес ще звъннем и на другите пък да видим. Стискайте палци
забравих да спомена че става въпрос за dj от Варна girl_wink

ще споделя довечера повече впечатления

Eми да де и аз за Варна говоря! Успех!
Активен
RalkaBalka
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 5



« Отговор #306 -: април 29, 2009, 20:48:39 »

здрасти, писах че става въпрос за Варна, защото на хората може тези имена като съни и уили нищо да не им говорят за населеното място - такива nick names се ползват често.  crazy
мерси все пак, ти имаш ли лични впечатления от трушев или просто си чела мнения из форума
ще се радвам някой да сподели личен опит за ди джей

успех на всички булки  blum

 
Активен
amera
Ентусиаст
**
Публикации: 97



« Отговор #307 -: април 29, 2009, 21:13:46 »

RalkaBalka, не искам да те отчайвам, но побързай с диджеите!
Активен
RalkaBalka
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 5



« Отговор #308 -: април 29, 2009, 21:31:29 »

ох съгласна съм с теб, Съни и Уили са заети, утре ще се видим с този Емо, ако имате други имена дайте ги насам, че май доста ни е ограничен избора
Благодаря ти за съветите Wink
рали
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #309 -: май 01, 2009, 07:47:17 »

A с Трушев какво стана? Имам телефоните на Яни (както вече казах не ми допадна особено, но може да ти хареса на теб) до колкото знам е водил сватбата на една наша съфорумка, не помня името й, но точно тази сватба той ни пусна. Знам съшо Галин Алексиев (има добри мнения за него тук и пак от наши съфорумки знам, че са го ангажирали и са много доволни от избора си). Докато си бях във Варна ми препоръчаха също Джадая crazy и  Иво. Ако искаш пиши на лични ще потърся кои телефони съм запазила.
П.П. Питаш за Трушев- не съм присъствала на негова сватба, издразни ме с друго(писала съм по-назад в темата), а в нета има различни мнения за него- от хубави- до много, много лоши pardon
Успех!
Активен
RalkaBalka
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 5



« Отговор #310 -: май 01, 2009, 08:52:59 »

здравей,
благодаря ти за помощта. Ами ние се видяхме с Трушев - видя ми се професионалист човека, но някак си малко скучен ... поне това което ни показа на двд от негови сватби. Явно доста се придържа към стандартно водене... Срещтнахме се и с Емо тодоров - може би не толкова популярен из форумите, но на нас ни допадна - веселяк човек, държа се много добре и успя да ни спечели с отношение , а и приятели ни споделиха от личен опит че е готин и води много добре good
относно фотото се спряхме на Анни фото и видео - мисля че са много готини и при това професионалисти - също лично препоръчани от приятели
това е засега
направо се побърках около тия неща, а има и още доста за организиране tease
приятен ден
Рали
Активен
stuardesata
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 3



« Отговор #311 -: май 04, 2009, 11:58:01 »

Здравейте и от мен на всички  smile

Току що се регистрирах.
Тази година и на мен ми предстой това важно за всички момичета събитие Сватбата.Нашата сватба ще е на 15.08.2009 и повечето неща сме ги организирали.
Но сега настъпва момента с DJ , фотографа и видеооператора. Ако може някой да ми препоръча ще бъда много благодарна.Да не пропусна да спомена ,че сме от София и Сватбата ще бъде тук.
Ще чакам с нетърпение някой да ми отговори

Активен
Влади Балевски
Сватбар
***
Пол: Мъж
Публикации: 158



« Отговор #312 -: май 05, 2009, 22:42:08 »

Тази година и на мен ми предстой това важно за всички момичета събитие Сватбата..... и повечето неща сме ги организирали.
Но сега настъпва момента с DJ , фотографа и видеооператора....

Би трябвало да започнеш поне с фотографът, за да предвидите поне един час (без придвижването) за фотосесия, която остава за цял живот. 
Сега, когато "повечето неща сме ги организирали", явно в този горещ летен ден на артистичните снимки няма да акцентирате.
Активен
Rodi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1384



Моят сватбен албум

« Отговор #313 -: май 06, 2009, 10:33:18 »

Момичета виждам че сте писали за ди жей Съни - та искам да питам и дали някои които е ползвал неговите услуги . Чета само хубави неща , но все пак да питам. Искам да ви помоля и за някакъв негов телефон който да ми дадете - може и на лични да ми пишете. Благодаря предвартелно.
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #314 -: май 06, 2009, 14:38:43 »

Срещтнахме се и с Емо тодоров - може би не толкова популярен из форумите, но на нас ни допадна - веселяк човек, държа се много добре и успя да ни спечели с отношение , а и приятели ни споделиха от личен опит че е готин и води много добре good
относно фотото се спряхме на Анни фото и видео - мисля че са много готини и при това професионалисти - също лично препоръчани от приятели


Ако Анни Видео ви ги е препоръчал Емо, сигурно говорим за същия ДЖ. Срам, не срам, ще си призная, че на нашия ДЖ не му разбрах фамилията, но пак е от приятелка препоръчан и звучиш все едно е нашия. Та, ако е той, нашата сватба е на 6-ти юни и ще има отзиви за него, надявам се отлични blum
Активен
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines