Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 16, 2024, 19:51:53

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: DJ, фотографи, видеоопратори!  (Прочетена 220451 пъти)
 
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #255 -: април 18, 2009, 10:43:42 »

благодаря за съветите, ще говорим и с нашия отново за да финализираме цената, смисъл дали ще има допълнително наем  както пишете вие. аз бях писала за доплащане, но то е за допълнителни ефекти като  дим, сапунени балони, по-специални диско светлини, които той самия ги взима от други фирми. Нашия DJ е по препоръка на близък, чиято сватба е водил, а и останахме доволни от това което ни показа като материали. 
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #256 -: април 18, 2009, 22:00:55 »

С риск да бъде изтрито мнението ми аз казвам, че всичко се превърна в цирк. Какви са тези наеми на техника за стандартна сватба, какво е това чудо.  Явно има някаква криза на пазара /не тази около, която се шуми/ и за това си има причини. Толкова хвален ди джей да обявява такава цена и след това да иска наем е нещо объркващо дори за мен. Какво става ?
Аз също нещо не разбрах ! Наем за какво ? Това за първи път го чувам ! 250лв. примерно за 5 часа и след това 50-70 лв на час за продължение ! Тези 5 часа се считат от посрещането в р-та а наем за техниката това си е чиста простотия ! Ами защо просто не си каже реалната цена която иска и толкова поне да не се излага !
« Последна редакция: април 18, 2009, 22:05:30 от nasi » Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #257 -: април 19, 2009, 00:30:39 »

Момичета, никоя не споделя към кого се е насочила като ди-джей или фотограф. Хайде кажете кого сте избрали и защо. Как са протекли срещите с човека, какво ви е харесало и какво не.


а къде се настаняват фотографа и видеооператора? На чия маса се слагат?
Активен
dark_avenger
Ентусиаст
**
Публикации: 127


« Отговор #258 -: април 19, 2009, 02:14:20 »

Здравеи Амелия, диджея видеото и фотото се настаняват където си прецените вие, по възможност да  имат поглед върху това което се случва , ако много се чудите и не може да решите може и на официалната маса даже  Bravo yahoo(последното беше майтап малко да разведрим обстановката, предвид , че вече съветите от профита не ви били от полза.)
Активен
diva_79
Новак
*
Публикации: 18



« Отговор #259 -: април 20, 2009, 09:29:58 »

Здравейте момичета! Да се включа и аз в темата.Много странни неща чета наем на апаратура, заплащане на часове на Ди джея, за това че е отишъл един час предварително, каква е тази наглост...Аз нямах такива проблеми с моя Ди Джей, много коректен беше от самото начало.Първо ни предложи как според него как най-добре протича сватбата , после ни попита какво очакваме и как ние си го представяме, даде ни идеи за игри, изненади  и ефекти.... В крайна сметка всички остаха много доволни, и ние, и гостите, стана страхотна сватба danceg danceg danceg yahoo yahoo yahoo, ако някой му иска кординатите, бих му ги изпратила на лични с удоволствие

Относно  запитването на Amelia,  аз ги бях резервирала 2 месеца преди сватбата, при условие че за тях предварително бяха чула, че са много търсени, ама пък извадих късмет.При мен се получи по-лесно, защото за Ди Джей, за който писах по-горе си работи с видеооператор и фотограф(професионалисти), те през цялото време бяха заедно.Знам за една издънка на моя приятелка на сватбата, Ди Джея си правил ритуалите по времето когато видеооператорът си почивал, без да го извика и да се уточнят, кое след кое следва...много кофти се е получило, иначе за самото място не се притеснявай, те си знаят къде е най-подходящо
« Последна редакция: април 20, 2009, 09:53:25 от dani_30 » Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #260 -: април 20, 2009, 10:35:59 »

Кои са ди-джея, фотото и видеото, които си наела? Ме  ме интересува. Ако прецениш, пиши на ЛС, но тук темата е именно за да споделяме впечатленията си без да крием имена.  Wink
Активен
akselita
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 24



Моят сватбен албум

« Отговор #261 -: април 20, 2009, 14:22:30 »

Момичета помагайте!Търся фото/видео оператор от Търговище!
Активен
amera
Ентусиаст
**
Публикации: 97



« Отговор #262 -: април 20, 2009, 14:59:48 »

Според мен не успееш да намериш подходящи в Търговище, избери си някой от Варна. Разстоянието не е чак толкова голямо и си мисля, че ще има такива, които да се навият да дойдат. Вероятно тези от Варна ще вземат по-скъпо, но пък вероятноста да са по-добри е доста по-голяма!  give_rose
Активен
bubetodve
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 78



Моят сватбен албум

« Отговор #263 -: април 20, 2009, 16:40:50 »

Ние с милото, решихме фотограф и видеооператор да са http://www.skyvision-bg.com/ , видяхме се със семейството... поговорихме си, видяхме техни творби... дадоха ни диск с 3 часа клипчета... гот, гот, гот! Дано да е така в дейтвителност! Капарирахме и при тях... дано да останем доволни! Не си правете извод от сайта, той не е обновяван /така казаха/ отдавна... иначе видяхме и скорощни снимки и са страшно хубави!
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #264 -: април 20, 2009, 16:47:28 »

А за цените при тях?


И ако може някой да ми даде някаква информация за дисковете и проявените снимки, които получаваме накрая - за какво количество каква цена е нормална / за колко часов диск със запис? Нищо не съм проверявала по този въпрос, а той си е доста важен. Ако може да ме ориентирате малко  give_rose
Активен
bubetodve
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 78



Моят сватбен албум

« Отговор #265 -: април 20, 2009, 17:00:45 »

Ако въпроса се отнася за мен, за цена от 500лв. комплексна услуга, получаваш 100 снимки на хартия , формат 10/15 и 3 часа видео филм разпределен на 3 диска + 3мин. ефектно начало... отделно получаваш всички заснети кадри през целия ден на диск/ове, но цялата информация я има в сайта им, вкл. и клипчета и снимки... кофтито е че са от 2007-ма, но като си чукнеш една среща с тях, ще ти покажат и други техни творби... и не взимат парички за това smile
Активен
diva_79
Новак
*
Публикации: 18



« Отговор #266 -: април 20, 2009, 17:38:23 »

При нас пък цената беше такава 780 лв. за албум с извадени снимки, всички смики на диск/ около 700/, видеото окло 3,5h и DJ за 5h. 

Активен
dark_avenger
Ентусиаст
**
Публикации: 127


« Отговор #267 -: април 20, 2009, 19:35:37 »

Момичета помагайте!Търся фото/видео оператор от Търговище!
Акселита виж Христо Боцов от шумен опитах се да ти пратя ЛС но не става, пише че ти е пълна пощата ако имаш интерес ще ти пратя тел ама малко разчисти или даи меил на ЛС
Активен
dark_avenger
Ентусиаст
**
Публикации: 127


« Отговор #268 -: април 20, 2009, 19:47:29 »

И пак с риск да ме обесите - цитираните от вас цени са нисички.В случай че сте по-взискателни към вида на краиния продукт, за видео и фото заснемане към момента за районите София и Варна, за двете услуги ще са ви нужни около 800-900лв(за още по-взискателните и още по-големи суми), а за дисководещ от топ10 класацията от70 до 100лв на час.За тези дето ще скочат срещу мен ще поясня , че в цената обикновено е калкулирана амортизация на техника(тоест по-скъпа значи по-нагоре), уменията на професионалиста, и не на последно място - вложени часове труд, и е нормално нещо което се обработва 4 часа да е по-евтино от същото което се обработва 2 седмици.Моля който не е съгласен да не ме плюе, прескочете поста, просто това е реалността.Аз също мога да монтирам филм за 4 часа , мога и за 80 часа.
Активен
diva_79
Новак
*
Публикации: 18



« Отговор #269 -: април 20, 2009, 20:02:38 »

И пак с риск да ме обесите - цитираните от вас цени са нисички.В случай че сте по-взискателни към вида на краиния продукт, за видео и фото заснемане към момента за районите София и Варна, за двете услуги ще са ви нужни около 800-900лв(за още по-взискателните и още по-големи суми), а за дисководещ от топ10 класацията от70 до 100лв на час.За тези дето ще скочат срещу мен ще поясня , че в цената обикновено е калкулирана амортизация на техника(тоест по-скъпа значи по-нагоре), уменията на професионалиста, и не на последно място - вложени часове труд, и е нормално нещо което се обработва 4 часа да е по-евтино от същото което се обработва 2 седмици.Моля който не е съгласен да не ме плюе, прескочете поста, просто това е реалността.Аз също мога да монтирам филм за 4 часа , мога и за 80 часа.

Да ОК! Но в моя случай цента беше такава, защото си поръчах и трите услуги от тях. Иначе цента на Ди Джея е 70-80 лв. на час...то можеше и поотделно, а за качеството беше на 6, всички гости казваха след сватбата, че до сега не са били на такъв купон, което за мен беше най-важното, всички де кефят на празника ми yahoo danceg yahoo danceg
Активен
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines