Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 16, 2024, 21:42:35

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: DJ, фотографи, видеоопратори!  (Прочетена 220505 пъти)
 
karina08
Новак
*
Публикации: 9


« Отговор #195 -: март 31, 2009, 08:21:47 »

Добро утро на всички   smile

Искам да попитам някой чувал ли е нещо за фотографката Камелия Атанасова, има ли наблюдения върху нейната работа. Благодаря ви предварително Bravo
Хубав ден  Wink
Активен
dark_avenger
Ентусиаст
**
Публикации: 127


« Отговор #196 -: март 31, 2009, 09:41:26 »

От отбора на професионалистите е доколкото знам, другото за избора - като в предния ми пост.
Активен
Влади Балевски
Сватбар
***
Пол: Мъж
Публикации: 158



« Отговор #197 -: март 31, 2009, 09:48:02 »

Добро утро на всички   smile

Искам да попитам някой чувал ли е нещо за фотографката Камелия Атанасова, има ли наблюдения върху нейната работа. Благодаря ви предварително Bravo
Хубав ден  Wink

Да, добра е!
Дълги години е работила като фоторепортер в известна национална медия, сега е на свободна практика. Насочила се е към сватбената фотография, където развива своите умения и изгражда свои стил. Считам, че скоро повече ще се говори за нея!
Активен
linna_1986
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 60


г-жа Димитрова


Моят сватбен албум

« Отговор #198 -: март 31, 2009, 09:50:26 »

Здравейте момичета,
някой чувал ли е нещо за видеооператора Вальо Горанов и фотографа Георги Георгиев и двамата са от БНТ и работят в екип. Ако някой е чувал нещо за тях, моля пишете ми sad
Активен
dark_avenger
Ентусиаст
**
Публикации: 127


« Отговор #199 -: март 31, 2009, 09:51:43 »

   И пак да напиша за да ви мамят по-малко.(писах вече но при чистката изчезна)
                                       КАК СЕ ИЗБИРА ОПЕРАТОР И ФОТОГРАФ  
За ВИДЕО - Преглеждате първо портфолиото(ако има такова).Ако ви заинтригува, обаждате се на човека(портфолиото не означава нищо).Искате да погледнете цял филм или даже няколко.Обаче не е нужно да гледате от край до край.Прегледайте 10 мин от началото, малко от булката, каква е картината вън и вътре, начина на снимане(трепери ли оператота, какво точно е снимал), начина на монтаж(има ли нещо което не ви харесва и дразни, стилно ли е или кич с 3Д и анимации).Прегледайте откъси от залата, църквата, ресторанта.Особенно ако вашия ресторант е по-тъмничък, задължително поискайте подобен ( колкото по-тъмно става, толкова повече издъхват камерите и по-лошо се справят лошите оператори) Отделно забележете дали снима важните хора или "приятелката на приятелката с късата поличка" (имаше го това описано в една тема), както и какво снима - хората или краката и задниците им.Гледаите и технически - чиста ли е картината или е някакъв бълвоч(замазана).След това  ГАРАНТИРА ли това което показва, с тази камера ли ще снима или друга, както и при по-големите фирми кой оператор ще снима(голямо поле за измама - виждате едно, получавате друго)Ако не ви гарантира или не знае кой точно оператор ще снима(може да е ученик даже)се изнасяте със 120км в час от въпросната фирма и търсите следващата.
    При ФОТОТО е почти същото - портфолио(пак почти нищо общо няма с крайния резултат), цяла сватба(фотосесията основно, целия репортаж - подписи, църква, ритуали в ресторанта)Тук вече искам да поясня, че всеки фотограф има стил, освен качеството вижте и как изглеждат снимките му, дали ви допада или не, може да е добър, но на вас да не ви допадне, няма нищо лошо в това.За студията и големите формирования пак същото - кои ще снима? Има го същия риск като по-горе!!!!
Тогава си искайте гаранций, чак накрая ЦЕНАТА.Надявам се да съм внесъл нужната яснота.
   За агенциите, писъл съм пост в темата за агенциите, носят гаранция САМО ако проведете личен разговор с фирмите за видео и фото, иначе каква гаранция да има,като не сте си казали изискванията?
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #200 -: март 31, 2009, 09:53:18 »

А сега вече се диша тук и мога да попитам.
Някой знае ли добър фотограф във ВАРНА, който се занимава с журналистическа фотография?
Благодаря предварително!
« Последна редакция: март 31, 2009, 10:11:49 от mucito » Активен
Влади Балевски
Сватбар
***
Пол: Мъж
Публикации: 158



« Отговор #201 -: март 31, 2009, 09:57:29 »

А сега вече се диша тук и мога да попитам.
Някой знае ли добър фотограф във ВАРНА, който се занимава с журналистическа фотография?
Погледни работата на Ангел Ненов - дългогодишна практика, свой стил и много добър резултат (неслучайно многократни участия в изложби и награди има).

http://angelnenov.com/
Активен
antoinette
Ентусиаст
**
Публикации: 125


Моят сватбен албум

« Отговор #202 -: март 31, 2009, 10:00:04 »

Момичета, някой има ли отзиви за DJ Yani от Варна?
Активен
bubetodve
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 78



Моят сватбен албум

« Отговор #203 -: март 31, 2009, 10:36:20 »

И аз да се включа със запитване?
Някой от вас ползвал ли е услугите на тази фирма? И ако не е, поне да сте чували отзиви за работата им?
Гледам цените са доста достъпни.... да не се основава на качеството?
Активен
pure_love
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #204 -: април 01, 2009, 08:57:30 »

Момичета, имате ли някакви впечатления от ди джей Арми? Но не на базата на това, което сте прочели по форумите, по-скоро ме интересуват мнения на тези, които са присъствали на сватба водена от него
Активен
dark_avenger
Ентусиаст
**
Публикации: 127


« Отговор #205 -: април 01, 2009, 11:17:20 »

Аз съм присъствал на много сватби с него, ангажирай го бързо ако още е свободен за твоята дата , защото е много търсен(тоест добър).
Активен
zora
Любопитен
*
Публикации: 35


« Отговор #206 -: април 01, 2009, 19:36:11 »

Моля,помогнете с мнения и отзиви за фотограф Румен Владимиров от София.В момента сайта му се разработва,по-нагоре в темата има запитване за него но няма отговор.Ако сте чували или сте имали личен опит с него -пишете.
Активен
minalina
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 734



Моят сватбен албум

« Отговор #207 -: април 01, 2009, 19:55:25 »

Погледни работата на Ангел Ненов - дългогодишна практика, свой стил и много добър резултат (неслучайно многократни участия в изложби и награди има).

http://angelnenov.com/

На този фотограф определено работата много ми хареса  good - един съвет изтеглете си клипчетата, там има доста хубави снимчици. 
Активен
maya88
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 27



« Отговор #208 -: април 01, 2009, 23:53:43 »

На мен пък ми препоръчаха този за Велико Търново   http://www.wedlife.ru/member174/photo/1213/   и вече съм в разговори с него  и може да се наложи да се съобразя с неговия календар
Активен
zora
Любопитен
*
Публикации: 35


« Отговор #209 -: април 02, 2009, 19:13:15 »

Моля,помогнете с мнения и отзиви за фотограф Румен Владимиров от София.В момента сайта му се разработва,по-нагоре в темата има запитване за него но няма отговор.Ако сте чували или сте имали личен опит с него -пишете.

Хайде, чакам мнения за него.Не сте ли чули поне нещо.
Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines