Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 16, 2024, 21:09:25

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: DJ, фотографи, видеоопратори!  (Прочетена 220474 пъти)
 
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #150 -: март 17, 2009, 08:32:28 »

Su-to предполагам че говориш за това http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,61.0.html погледни в тази тема  good
Активен
Su_to
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 723


Съселчето на Магаренцето.


« Отговор #151 -: март 17, 2009, 08:42:30 »

Леле, златна си направо!!! Точно такова нещо имах пред вид http://www.fotokniga.ru Даже корицата да е със снимка. Благодаря ти!  chee  give_rose Сега започвам да чопля темичката и да търся къде има такива неща, че Русия е малко далечко.

П.С. Ура, намерих вече!!!  yahoo  danceg
« Последна редакция: март 17, 2009, 08:46:32 от Su_to » Активен
elitzza
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 83



« Отговор #152 -: март 17, 2009, 12:45:08 »

Не винаги цената определя качеството. В по-малките градове тарифите са различни. Аз съм присъствала на сватба на която имаше само оркестър, не разбрахме дали тези хора сядаха да ядат или не, имаше музика през циалото време, и не само хора. Била съм и на сватба с ДЖ, ама може и да е било от качеството на ДЖ, но определено не бях очарована. Ние още не сме решили дали оркестър или ДЖ, то за всеки влак си има пътници  pardon
Активен
snowhite
Ентусиаст
**
Публикации: 72



Моят сватбен албум

« Отговор #153 -: март 17, 2009, 21:51:23 »

Засега чувам само положителни отзиви за фотографа, към който сме се насочили и определено щом мога ще се видя с него, но моля ви кажете си и вие тежката дума. Става въпрос за Влади Балевски. Изглежда много професионален, но спомена и за вероятно присъствие на асистент  huhhuh.gif. Не говоря за втори фотограф, а асистент и понеже не съм въобще запозната с фото изкуството, реших да ви питам, чували ли сте за подобни практики? Хайде за портретните снимки, разбирам, но защо пък и в ресторанта?

Благодаря предварително за помощта.
Активен
AIVEN
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 878



« Отговор #154 -: март 17, 2009, 22:48:19 »

Аз не разбирам. Освен фидео и фотооператор и трети човек ли?
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #155 -: март 17, 2009, 23:54:59 »

snowhite, защо не го питаш директно? При нас беше без асистнет, но явно има нещо предвид и затова го е споменал. Иначе мисля, че няма да сбъркате с него, но се вижте и поговорете открито за всичко, което те интересува!  good
Активен
tsvety_t
Сватбар
***
Публикации: 172


Моят сватбен албум

« Отговор #156 -: март 18, 2009, 10:34:05 »

И ние сме с Влади Балевски, но асистента ще бъде изпратен в дома на младоженеца, за да заснеме неговата подготовка и взимането на кумовете, а Влади ще бъде у дома. После като се съберем, само той ще снима. На нас ни спомена, че обучава някакво моче в момента и може да го води по сватбите, за да трупа опит, че то само с гледане не става, но иначе Влади си прави снимките.
Активен
monikabiri
Ентусиаст
**
Публикации: 134



Моят сватбен албум

« Отговор #157 -: март 18, 2009, 13:50:53 »

Аз се отказах от Балевски, но без да се основавам на работата му, просто много претенциозна му се стори офертата, която ми изпрати, в която пишеше за себе си в трето лице и няколко пъти се споменаваше колко е зает
 shok както и колко много препоръки има във форума на svatbata.bg и да си отделя поне 2 часа за среща с негол
Избрах друг фотограф, препоръчан ми от една приятелка, като естествено преди това разгледах снимки, които е правил. Останах очарована от отношението и изобщо не съжалявам.
Активен
tsvety_t
Сватбар
***
Публикации: 172


Моят сватбен албум

« Отговор #158 -: март 18, 2009, 14:24:52 »

Първо като чуеш два часа за среща и  crazy, но на самата среща тези два часа минават неусетно. През цялото време ни разясняваше стойки, погледи и т.н., които ще излязат добре на снимките, най - често правени грешки от младоженците и още много съвети. Така че не трябва да ви притеднява времето отделено за среща, много е полезно и дори и да изберете друг фотограф, съм сигурна че ще запомните полезни неща от тази среща (лично мнение)
Активен
thomson
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 28



« Отговор #159 -: март 18, 2009, 20:57:21 »

моето видео е от ВТ и ми поиска около 400лв за сватбен филм, сватбата ни за 40 мин филм и нашата сватба  презентирана в/у нашата сватбена песен
Супер good можеш ли да  ми дадеш координати за хората които правят тези филми blush ако искаш на личния Girl_hide
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #160 -: март 21, 2009, 16:36:07 »

Здравейте!
До сега не съм мислила за Дж и видеооператор. За фотограф - една позната ми препоръча отдавна, защото снима нейната сватба и беше толкова доволна, че реших и ние д аго наемем. Но за Дж и оператор не съм мислила, дори и темата не съм чела още, но ще го напрвя. имам един въпрос - как ви се струва сватба без оператор? Да ви кажа, имам филмчета от рожедени дни, он изписването на сестра ми от родилното, от бала и т.н. големи събития и НИКОГА не съм ги гледала. просто е по-лесно да гледаш снимките, отколкото да си пускаш филми и т.н.. Та си мислех, че и за сватбата така ще стане. Но никак не съм убедена. Вие какво мислите?

Аз нямам и представа какви хонорари взимат Дж, оператори и фотографи. ако някой може да ме ориентира за добри такива какви пари трябва да си отделя, ще съм изключително благодарна! smile
Активен
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #161 -: март 21, 2009, 18:19:08 »

те са различни навсякъде за ВТ мога да ти кажа са около 400-500лв вкл'чва сватбата ви като филм направена всяка част е презентирана с встъпление от лека анимация и подходяща музика, сватбата ви в 40 мин и най вайните мигове събрани във вашата сватбена песен...Но пак казвам навсякъде е много различно..
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #162 -: март 23, 2009, 01:25:22 »

Някой има ли координати и информация за работата на фотографа Жоро Колев. Видях един от номинираните албуми за месец март и останах повече от очарована от работата на фотографа. Имате ли впечатления за него и най-вече от кой град е, защото подозирам, че не е от София.
Активен
ками
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518


Алекс


Моят сватбен албум

« Отговор #163 -: март 23, 2009, 02:10:07 »

Жоро Колев... Имате ли впечатления за него и най-вече от кой град е, защото подозирам, че не е от София.
Това лято бяхме кумове в Хасково и Жоро Колев беше фотографа, направи страхотна фотосесийка на младоженците и на нас- кумовете, не спря да смима и наистина е запаметил всеки един момент от сватбата, с една дума и ние и младоженците останаха доволни. единственото което е минус, е че студиините снимки ни продаде на 5лв. бройката и не ти ги дава на диск, а те са толкова готини, искати се да си вземеш всички... е в последствие булката се беше споразомяла с него и беше дал всички студийни снимки на диск

« Последна редакция: март 23, 2009, 02:11:55 от ками » Активен
pure_love
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #164 -: март 23, 2009, 10:37:21 »

Момичета, бихте ли ми препоръчали свестен Ди джей за София. Като казвам свестен имам в предвид не да пуска каквото той си реши, а да се съобрази с нашите предпочитания, с които предварително ще сме го запознали. Искам да е забавен и веселяк, да пуска шегички, но да не прекалява с това и да са възпитани и разумни, и по възможност да не прекъсва всяка песен, за да се изцепи с някоя простотия, с което да досади на всички. И да умее да провежда добре всички игри. Всички хвалят Стоян Петров, но е зает на моята дата. Ако някой има координати на Пепи Дянков моля пратете ми на лични ( някъде бях прочела, че той вече не се занимавал с това, но не знам точно как стоят нещата). Разчитам на вас  good
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines