Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 16, 2024, 19:30:57

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: DJ, фотографи, видеоопратори!  (Прочетена 220448 пъти)
 
raqraq
Ентусиаст
**
Публикации: 54


« Отговор #105 -: март 04, 2009, 12:45:49 »

Здравейте имам нужда от малко помощ  help
Дали имате информация за фотографите от danhillphoto или по точно Йордан Пачев
ще съм ви много благодарна на каквато и да е информация за него  Wink
А също и ако можете да ми препоръчате видеооператори
Благодаря ви предварително  smile
моя приятелка есента беше се спряла в началото на него, гледахме снимки на друга булка, бяха й го препоръчали, но после се спря на Румен Владимиров много деен, бях с тях пред театъра на фотосесията им и станах свидетел на голяма веселба. Караше ги да застават в различни пози, говореше им непрестанно, забавляваше ги. В ресторанта не спря да снима и за разлика от видеозаснемането и за миг не седна на масата. После разбрах, че предварително са се уговорили за пози и за това, което искат, и казаха че за 1000 пози са им взели много добра цена, бяха доволни. После гледахме и някакво много интересно музикално двд със снимки, което бяха получили. ето и инфо от визитката му: Румен Владимиров тел. 0889 525 671, ако искаш мога да попитам и за допълнителна информация булката
Активен
linna_1986
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 60


г-жа Димитрова


Моят сватбен албум

« Отговор #106 -: март 04, 2009, 17:07:28 »

Някой може ли да ми даде някаква информация за ди-джей Злати Петров. Имате ли някакви отзиви за него? sad
Активен
Crystal
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 189



Моят сватбен албум

« Отговор #107 -: март 04, 2009, 17:23:55 »

аз не зная дали става въпрос за същия човек. Нашия видео оператор се казва Иво и работи в БНТ? ако е същия ще ти дам инфо smile

tasty, не е същият оператор, нашият се казва Иво Кирилов Wink

Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #108 -: март 04, 2009, 20:14:06 »

tasty, не е същият оператор, нашият се казва Иво Кирилов Wink


ох толкова съм зле с имената, че и това, че съм запомнила, че е Иво е много  girl_wink
Активен
eva2008
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 23



Моят сватбен албум

« Отговор #109 -: март 05, 2009, 11:29:35 »

Здравейте момичета, благодаря ви за насоките, все пак запазихме Йордан Пачев за фотограф, ще дойде с негов асистент, дано не сме сбъркали
Сега остана другият проблем с видеооператорите вариантите са три - GF-studio, DVArt i Volk-Vision, как мислите към кои да се насочим  pardon
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #110 -: март 05, 2009, 11:34:47 »

Volk - Vision правиха нашият сватбен филм и ако им се довериш няма да сбъркаш!
Активен
linna_1986
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 60


г-жа Димитрова


Моят сватбен албум

« Отговор #111 -: март 05, 2009, 12:04:11 »

Здравейте,
Някой може ли да ми даде координати на Данхил фото и Volk - Vision!? Не зная на кого да се доверя за снимките и видеото. Благодаря, предварително!
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #112 -: март 05, 2009, 12:07:59 »

Аз мога да дам координатите на Volk-vision - http://volk-vision.com/ но ползвайте и търсачката на Google. Все пак е по-лесно вместо да пускате мнения и теми.
Активен
tsvety_t
Сватбар
***
Публикации: 172


Моят сватбен албум

« Отговор #113 -: март 05, 2009, 12:45:20 »

И ние се доверихме на volk-vision, а фотограф - Влади Балевски danceg
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #114 -: март 05, 2009, 12:55:33 »

И ние се доверихме на volk-vision, а фотограф - Влади Балевски danceg
Идеален избор! Ние сме много доволни и от снимките, които ни направи Влади и от сватбенияфилм на Volk-Vision.
Активен
Crystal
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 189



Моят сватбен албум

« Отговор #115 -: март 05, 2009, 17:13:37 »

Здравейте,
Някой може ли да ми даде координати на Данхил фото и Volk - Vision!? Не зная на кого да се доверя за снимките и видеото. Благодаря, предварително!

http://www.danhillphoto.com/ това е сайта на Йордан Пачев, там има координати, пък и може да разгледаш работата му.

Балевски е страхотен фотограф, била съм на сватба, на която е снимал, но за съжаление беше зает за нашата дата. www.balevsky.com

Любо Любенов също е страхотен, на сайта му има календар, чрез който можеш да се оприентираш кога е свободен www.lyubenov.com

Успех  give_rose


Активен
eva2008
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 23



Моят сватбен албум

« Отговор #116 -: март 05, 2009, 20:55:14 »

И аз да се похваля запазихме си пълен комплект: фотограф - Йордан Пачев и асистент, видео - Volk Vision, DJ - Пацо, водещ - Стоян Веселински (Тони)
Сега остава само да видим как ще се справят и да стискаме палци  danceg
Активен
Ice_eyes
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 14


Сем. Азманови :)


Моят сватбен албум

« Отговор #117 -: март 05, 2009, 22:14:05 »

Някоя от бъдещите булки да има случайно координати на фотографа Мони Франсез? Той не е типичен сватбен фотограф, по-скоро е известен в модните среди, но беше коментиран преди време в темата от миналата година... За съжаление не успях да намеря никакви негови координати в нета, така че ще ви бъда многоооо благодарна ако някоя ми изпрати телефона му на лични  Wink
Иначе мога да споделя че Влади Балевски на мен лично много ми беше допаднал като стил на снимане, но за съжаление е зает за нашата дата  cray
Активен
siyana
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 72



« Отговор #118 -: март 05, 2009, 23:10:19 »

Ние с милото сме рок и метъл фенове. На сватбата ни ще присъстват също такива познати. Нашите си падат по диско и Мадона, бабите по хора, някои от приятелите - по латино и комерс. На нашата сватба ще има точно тези неща и затова трябва да се съглася с Pachoran - трябва да има музика за всеки и всичките ни гости ще са предупредени. Чалга обаче е напълно забранена, просто защото познатите ни не слушат. Ако някой се напие и душата му балканска проговори, ще се разберем да се пускат гръцки сиртаки-та или Горан Брегович, но простотии няма да търпя. Все пак, мили диджеи, не забравяйте, че който плаща, той поръчва музиката и за плей-листите не съм съгласна - всеки си има песни, които обожава и иска да чуе на партито си, а диджеят няма как да знае това без плей-листа от младоженците. Стига разбира се да се придържаме към златната среда - не повече от 20-30 най-любими песни и диджеят да определи кога да ги пуска. Истината е някъде по средата. good
Най-после една сродна душа с правилна ориентация!   diablo  Миналата година присъствахме на абсолютно уникална рокерска сватба и още оттогава знаем кой ще е нашият диджей! Сватбата беше тотално различна от всичко на което съм присъствала - не само като музика, но като всичко - украса, програма, страхотни ритуали и изненади. Но този диджей е в екипа на агенцията и мисля че не работи самостоятелно, а голяма част от воденето на сватбата е от собственичката на фирмата, която се оказа също заклета почитателка на рока и страшно интелигентна личност. Естествено не се пускаше само рок и метъл, защото все пак е сватба, а не концерт на Металика (примерно!), но нямаше никаква чалга и сватбата продължи поне 8 часа в страхотен купон и всякаква музика! Имат специална среща с младоженците, на която се уточнява подробно репертоара и предпочитанията. Хриси ми каза, че не е прецедент да пускат и чалга, когато няма накъде, но никога не правят простотии и в крайна сметка се съобразяват винаги с клиентите и гостите. Но аз съм убедена, че един професионален диджей трябва да умее и много добре да импровизира според аудиторията, без да пада нивото на сватбата и да се превръща в нещо, което няма да хареса на младоженците. Не може всичко да се предвиди сто на сто. Ако нямаш още диджей и агенция, да знаеш че Сватбарите са вашите хора!  good  - имат много подробен сайт с богата галерия, но мисля че повечето дати за тая година са им заети, защото са доста търсени... Пробвай и пожелавам успех!  www.svatbarite.com     good
« Последна редакция: март 06, 2009, 01:40:46 от siyana » Активен
Ice_eyes
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 14


Сем. Азманови :)


Моят сватбен албум

« Отговор #119 -: март 07, 2009, 23:54:39 »

Да се включа и аз като съвсем нова във форума с едно въпросче и с опит да спра спора ви ....
Някой може ли да ми каже телефон на DJ Христо Станков, също и някакви отзиви, като например пуска ли много подмятания към гостите, успява ли да разтанцува хората и т.н. Видях че назад са дискутирани доста Стоян Петров и Петър Дянков и има добри отзиви за тях, но ще съм ви бладодарна ако някой очевидец сподели нещо и за Христо Станков  smile
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines