Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 09:11:53

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 40   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Помощ админ - 2 част  (Прочетена 429669 пъти)
 
fashion
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 399



« Отговор #345 -: декември 20, 2011, 10:07:38 »

Също така има и колажи при украсата, а нали не можеше...
Активен
irena_popova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 458



Моят сватбен албум

« Отговор #346 -: декември 20, 2011, 10:08:35 »

Има колажи и в 3 - те секции
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #347 -: декември 20, 2011, 10:10:40 »

И аз имам много въпроси, даже писах на Тео. Според мен не трябваше да се заключва темата за конкурса, защото чакахме толкова време, а накрая пак не са уредени нещата и има доста пропуски май lacnl8 Mad girl Струва ми се, че някои снимки са в неправилната категория, което малко е объркващо при гласуването, въпреки че това може и да си е грешка на участниците.... crazy Моля, админите да ме извинят,но все пак конкурса е обявен преди месеци и накрая........наистина не е честно някои да имат по две снимки, а други даже да ги няма....Карат ме да избирам между две снимки, от които за нито едната не искам да гласувам или поне не ми е фаворит и след малко .....оп, пак същите снимки, а моите фаворити тук-там се срещат..... да не кажа изобщо.... На какво прилича това не знам!!! За колажите - не видях къде пише, че са забранени(за тях само беше зададен въпрос,  отговор не видях да има),но за по две снимки..... bqsnasym lacnl8 gthouh
« Последна редакция: декември 20, 2011, 10:45:54 от V_e_S_i » Активен
Tonina
Професор
****
Публикации: 354



« Отговор #348 -: декември 20, 2011, 10:13:37 »

Извинете, за въпроса, но къде да гледам снимките и съответно да гласувам. Не съм получила e_mail или може би начина е друг?
Активен
fashion
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 399



« Отговор #349 -: декември 20, 2011, 10:13:41 »

Е в този случай отсега можем да кажем, кои ще са победителките..... bqsnasym
Активен
alla
Професор
****
Публикации: 338



« Отговор #350 -: декември 20, 2011, 10:20:19 »

На мен ми показва снимка, на която пише дата 12.07.2008  shok
Активен
tweety bird
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 908



Моят сватбен албум

« Отговор #351 -: декември 20, 2011, 10:22:04 »

Аз искам да кажа какво мисля за конкурса. Според мен не е честно през три зареждания да ми се появяват едни и същи снимки и това да доведе до кликване на каквото и да е. А и друго забелязах, че някой от любимите ми булки така и не ги видях, а знам, че са пускали снимки, на какво се дължи това?
Особено от миналата години не видях познато лице, може би Мишел ,но не съм сигурна и естесвено гласувах за нея, но друг не видях, защо?
Никак ама никак не е честно. А сигурно от 1 час си кликвам и все едни и същи се въртят.
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #352 -: декември 20, 2011, 10:38:26 »

Здравейте, аз също не одобрявам начина за гласуване! За да видя всички снимки трябва да дам глас, без значение дали ми харесва или не, защо? А да не говорим, че на някои снимки почти не се вижда модела рокля /там гледах по-подробно/. Искрено се надявам и този път да не се опорочи конкурса и вместо усмивки да донесе негативни емоции! Успех на всички участващи!  good
Активен
tweety bird
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 908



Моят сватбен албум

« Отговор #353 -: декември 20, 2011, 10:47:35 »

Тонина, не е нужно да имаш емейл. Провери в сватбен конкурс, там излизат.
По-добре наредете всички снимки и всеки да кликва, така ще има процентово съотношение на всяка булка и по-лесно ще се избере и всичко ще е ясно.
Дано някой внесе яснота.
Активен
fashion
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 399



« Отговор #354 -: декември 20, 2011, 10:47:42 »

Също така избора между 2 снимки,никак не е коректно,щеш нещеш  - избираш едната...А и избора зависи и коя снимка до коя ще се падне... А нали писахме и описания към снимките,защо ги няма...????
« Последна редакция: декември 20, 2011, 10:53:36 от fashion » Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #355 -: декември 20, 2011, 10:49:33 »

Аз също подкрепям момичетата.  good
Не е никак честно да трябва да избираш между две снимки, като може да искаш да избереш и двете или пък нито едната.  NO
Активен
Morning_Flower
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 279


Love is in the air!!! ...


« Отговор #356 -: декември 20, 2011, 10:50:22 »

и аз подкрепям мненията относно конкурса: едни и същи снимки се въртят не по2 пъти, а безкрайно количетсво, дори в един момент помислих, че може би това са снимките и започна да ги зарежда на ново. Отсега се вижда, че няма да е честен резултата. От няма и къде се налага да гласуваш за нещо само и само да преминеш напред към другите снимки. Разбира се, че те се отварят на свободен принцип, но все пак от половин часово кликане съм гласувала за такива които изобщо не ми харесват и то не веднъж. И да кажа, че моята снимка съм я видяла само по 1 път и то само в двете категории. Ако така излизат и на другите гласуващи, че аз нямам никакъв шанс и не е защото не стават снимките. Моето предложение е да анулирате гласуването досега, и да направите така че поне да не се повтарят едни и същи снимки. Поне това направете!!!
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #357 -: декември 20, 2011, 10:54:34 »

 Тео, съжалявам много, но сте постъпили изключително некоректно! Разменили сте местата на снимките, които ви изпратихме!!! Снимката за 1-ва категория сте сложили в 3-та и обратно! За бога - на снимката с булчинската ми рокля се вижда само и единствено аз и роклята. Толкова е ясно, че няма накъде! Как е възможно да запратите снимката някъде другаде ? Ако въобще сте я сложили някъде. Не знам какви са ви пропуските при другите хора, но на нас вече сте ни объркали всичко! Е, много благодаря!

 Няма да коментирам системата за гласуване. Като цяло намирам идеята за добра - така поне за всички ще бъде гласувано.  Не съм засичала дали една и съща снимка се появява повече от веднъж, но ако е така, да сте чували, че "случайното число е прекалено важно, за да бъде оставено на случайността"?
« Последна редакция: декември 20, 2011, 10:58:37 от michelle » Активен
_Ava_
Ентусиаст
**
Публикации: 149



Моят сватбен албум

« Отговор #358 -: декември 20, 2011, 11:03:41 »

Тео, съжалявам много, но сте постъпили изключително некоректно! Разменили сте местата на снимките, които ви изпратихме!!! Снимката за 1-ва категория сте сложили в 3-та и обратно!
Бях сигурна, че са разменени, няма как да не направи впечатление.

След като в първата категория не видях никъде нашата снимка и след като някои снимки ми излязаха по 4 и повече пъти, отказвам да си губя времето, поне докато не се оправи този бъг. Явно трябва да имаш много излишно време и нерви, за да гласуваш за всички снимки.

Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #359 -: декември 20, 2011, 11:05:18 »

Мишел, точно за твоите снимки имах предвид, че не са в точната секция diablo diablo Още щом видях снимката с роклята и си помислих, че нещо не е наред.....  не ми се вярваше ти да си объркала секциите.... crazy nea

МОМИЧЕТА ПРЕДЛАГАМ ДА НЕ ГЛАСУВАМЕ ДОКАТО НЕ СЕ ВНЕСЕ ЯСНОТА И НЕ СЕ АНУЛИРА ГЛАСУВАНЕТО ДО МОМЕНТА!!!!
Активен
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 40   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines