Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 00:53:09

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 40   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Помощ админ - 2 част  (Прочетена 427894 пъти)
 
vanyusha
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 272



Моят сватбен албум

« Отговор #180 -: февруари 07, 2010, 13:30:07 »

Май сте го разгледали вече, защото сега проблем няма  Wink Благодаря!
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #181 -: февруари 07, 2010, 13:40:39 »

Здравейте  smile След вчерашните проблеми с форума, не мога да излизам от него, оставам си със статус за постоянно в него. Принципно не е проблем, но все пак бих искала да разбера на какво се дължи  smile
Вчера предположих, че има връзка с проблема във форума, понеже влязох в него няколко минути преди да се случи. Ала продължи и днес  pardon Ето какъв надпис има при опит за излизане от форума:

Session verification failed. Please try logging out and back in again, and then try again.

Активен
mar_my
Ентусиаст
**
Публикации: 50


« Отговор #182 -: февруари 07, 2010, 22:06:44 »

Ето какъв надпис има при опит за излизане от форума:
Session verification failed. Please try logging out and back in again, and then try again.
И аз, и аз...  smile
Помощ от приятел!
« Последна редакция: февруари 07, 2010, 22:14:47 от mar_my » Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #183 -: февруари 08, 2010, 10:19:32 »

За това знаем, ще го оправим нататък.
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #184 -: февруари 08, 2010, 12:21:33 »

 Благодаря, Тео  smile
Активен
melusina
Ентусиаст
**
Публикации: 130


Коя е думата с 4 букви, която се пише с 5 грешки?


« Отговор #185 -: февруари 10, 2010, 10:16:01 »

Извинете, че пак подемам темата за невъзможността да се излезе от форума, но дали няма възможност да решите проблема по-бързо? Теоретично не е препоръчително акаунтите да остават отворени поради съображения за сигурност и защита на информацията?
Благодаря предварително!
Активен
mar_my
Ентусиаст
**
Публикации: 50


« Отговор #186 -: февруари 18, 2010, 11:38:19 »

Session verification failed. Please try logging out and back in again, and then try again.
 И аз, и аз...  smile
Помощ от приятел!

Все още си имам това проблемче...  give_rose
Активен
didka-kotze
Ентусиаст
**
Публикации: 65



« Отговор #187 -: февруари 20, 2010, 11:24:38 »

Ами просто трябва да се измисли нещо, защото в форума тук виждаме една личност, която се представя за X, а в същност е съвсем друго лице. Много добре сте го измислили, дори проблем да е, че след като си влезеш в профила и после с изход не може да излезеш и няма как да влизаш с различни имена и фалшиви профили. Добре е ако го запазите така. Макар че пак има хватки много. Трябва вече да опънете малко каиша и законите тук защото всеки си прави и пише каквото си поиска. Всяко IP задължително да се изписва и от него да може да влиза само 1 профил. Поне за момента нека остане така. Както при нова регистрация задължително да се попълва ЕГН и телефонен номер от които примерно да се праща SMS за рег. с потвърждение от вас.
« Последна редакция: февруари 20, 2010, 11:30:02 от kostazet » Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #188 -: февруари 20, 2010, 11:40:38 »

kostazet, нещо си в грешка  smile Проблемът с невъзможността да излезеш от форума при мен се решава с едно просто рестартиране на компютъра( случайно го забелязах). След това пак си влизам по редовния начин. Така че, ако някой  поиска да си влиза с различни регистрации, не е това начина да бъде спрян. Нека оставим на администраторите и модераторите да преценят как да се ограничи създаването на няколко профила, ако е нужно. За мен все още се явява проблем невъзможността да изляза от форума, понеже все пак не мога непрекъснато да си тормозя машинката за подобно нещо  Wink
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #189 -: февруари 25, 2010, 04:38:13 »

Имам проблем със смяна на имейл адреса на профила си. Смених си ймейла от линка за Профил най-горе на страницата, получих имейла за потвърждение, направих каквото трябваше. Сега като отида пак на профил е новият имейл, но като отида на Редактирай профила (в менюто под Новини) ми излиза отново стария имейл.
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #190 -: февруари 27, 2010, 21:24:04 »

Предполагам, че всички занимаващи се с поддръжката на този сайт са доста заети, но при мен ( и мисля и при други) все още съществува проблема да не мога да изляза от форума. Преди време споменах, че не е съществен , но постепенно започва да става такъв. Не ми е приятно да се оказва, че постоянно съм във форума, след като съвсем не е така.

След като говорих с човек, на когото споделих за този проблем, той прегледа ситуацията и ми обясни какво може да се направи. Според него проблема се състои в следното: След влизане в системата, създавате не една, а две сесийни бисквитки. "SMFCookie740" и "svatbatabgNEW". Дотук добре, но при изход - изтривате само едната, а другата има параметър : "Expires   Fri, 26 Feb 2016 20:12:39 GMT", което на практика прави потребителя да е логнат за следващите 6 години.
« Последна редакция: февруари 27, 2010, 22:17:17 от michelle » Активен
didka-kotze
Ентусиаст
**
Публикации: 65



« Отговор #191 -: март 02, 2010, 17:53:30 »

Предполагам, че всички занимаващи се с поддръжката на този сайт са доста заети, но при мен ( и мисля и при други) все още съществува проблема да не мога да изляза от форума. Преди време споменах, че не е съществен , но постепенно започва да става такъв. Не ми е приятно да се оказва, че постоянно съм във форума, след като съвсем не е така.

След като говорих с човек, на когото споделих за този проблем, той прегледа ситуацията и ми обясни какво може да се направи. Според него проблема се състои в следното: След влизане в системата, създавате не една, а две сесийни бисквитки. "SMFCookie740" и "svatbatabgNEW". Дотук добре, но при изход - изтривате само едната, а другата има параметър : "Expires   Fri, 26 Feb 2016 20:12:39 GMT", което на практика прави потребителя да е логнат за следващите 6 години.
Така е по-добре от съображение за сигурност и влизане от един и същи компютър с повече от 1 профил. Хубаво е да остане така, според мен не пречи и не е от голямо значение. Даже е по-лесно за всички които пишат непрекъснато тук.

michelle, не се сърди, нищо лично  give_rose

Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #192 -: март 02, 2010, 20:15:07 »

Да,но аз лично ползвам 4-5-6 комп-ра и предпочитам да мога да излизам след като си свърша 'работата' (прочета форума)  Yes
Това с профилите лесно може да се следи,не мисля че това е начина  sad
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #193 -: март 02, 2010, 20:46:45 »

kostazet , нямам нищо против мерки за предотвратяване на неправомерна реклама, както и на влизането на едно и също лице с няколко различни регистрации. Не знам колко човека са в моето положение, ала предполагам всички могат да кажат, че това не е "удобство".
Пак повтарям, има начини за излизане от форума. Не е само този, който споменах. И със сигурност хората, които много държат да влизат с повече от една регистрация, рано или късно ще ги открият.
Повдигам въпроса не защото за себе си не съм намерила разрешение. А защото приемам лично факта да съм нонстоп потребител на форума. За мен това е изкуствено поддържане на постоянен брой посетители.
Силно се надявам да греша и да поднеса извиненията си. Но самият факт, че вече няколко дни няма коментар от страна на хората, поддържащи сайта, ме кара да се съмнявам.
Активен
moyra
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 413



Моят сватбен албум

« Отговор #194 -: март 12, 2010, 22:44:27 »

Аз не съм сигурна дали тук трябва да съобщя,но имам проблем с влизането ми в предпочитаните ми теми пише "Грешка в базата данни" - уведомете администраторите ! Ако може някой да помогне?
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 40   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines