Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 13:15:54

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 40   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Помощ админ - 2 част  (Прочетена 427843 пъти)
 
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: февруари 04, 2009, 14:08:51 »

Опитвам се да създам сватбен албум, но всеки път ми изписва "Името на младоженецът трябва да е на кирилица" , или името на булката трябва да е на кирилица. Аз  попълвам всички полета на кирилица и не разбирам защо не мога да създам албум? angry
Активен
deskatap
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 187



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: февруари 04, 2009, 19:11:52 »

Здравейте, все още не мога да пращам лични съобщения, а съм истрила абсолютно всички налични. При опит за изпращщане ми изписва: "PM could not be sent to 'vickey' due to the max. PM limit." . Аз ли нещо съ направила/блокирала, или... (като знам колко съм сръчна). Благодаря ви предватително.
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: февруари 04, 2009, 20:01:35 »

Здравейте, все още не мога да пращам лични съобщения, а съм истрила абсолютно всички налични. При опит за изпращщане ми изписва: "PM could not be sent to 'vickey' due to the max. PM limit." . Аз ли нещо съ направила/блокирала, или... (като знам колко съм сръчна). Благодаря ви предватително.
Значи нейния лимит се е изчерпал, т.е. нейната кутия е пълна и трябва да си изтрие съобщенията.  good
Активен
Violet
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 302


ръчно изработени сватбени покани www.violet-bg.com


« Отговор #33 -: февруари 04, 2009, 22:43:40 »

Исках да попитам защо ми е изпразнена кутията с лични съобщения? Периодично ли се изтрива или е след профилактиката? Не, че ми е нещо супер важно в момента, но да се информирам  pardon И да добавя, че кутията ми не е била препълнена   smile
Активен
deskatap
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 187



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: февруари 05, 2009, 18:42:29 »

Благодаря ти maria_lakova за помощта  give_rose . Искам само да попитам още нещо - колко лични съобщения мога да имам в кутията, т.е. какъв й е капацитетът? 
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: февруари 06, 2009, 10:33:21 »

Защо ми заключихте темата за DJ, фото и видео? От къде може да се получи информация и как да си помогнем една на друга като няма такава тема????
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: февруари 06, 2009, 10:38:27 »

Защо ми заключихте темата за DJ, фото и видео? От къде може да се получи информация и как да си помогнем една на друга като няма такава тема????

Мила, ето я отключената тема:
http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,15003.0.html
Предните мисля ги заключиха заради някакви спорове  huhhuh.gif
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: февруари 06, 2009, 10:46:11 »

благодаря  give_rose
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: февруари 06, 2009, 10:47:01 »

Защо ми заключихте темата за DJ, фото и видео? От къде може да се получи информация и как да си помогнем една на друга като няма такава тема????
bubka ти е дала линка към темата, а аз преместих твоето мнение там, незнам защо беше заключена темата, а не слята със съществуващата.  crazy
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: февруари 06, 2009, 10:57:02 »

аз не могаж да влезна в съществуващата и затова създадох нова, нали имаше някакви проблеми преди и реших, че е затова , а след 2 минути се заключи новата която създадох. Благодаря за съдействието !!!!
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: февруари 10, 2009, 05:26:59 »

Опитвам се да създам сватбен албум, но всеки път ми изписва "Името на младоженецът трябва да е на кирилица" , или името на булката трябва да е на кирилица. Аз  попълвам всички полета на кирилица и не разбирам защо не мога да създам албум? angry
Никой ли не може да помогне sad ?
Активен
Tani4ka_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 144



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: февруари 13, 2009, 17:13:31 »

Извинете, че зададох нова тема, уж търсих, но чак сега виждам, че тук са задавали върос относно заключена тема. Та искам да попитам как мога да отключа темата си " От колко време........" в раздела "За любовта и брака"
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: февруари 13, 2009, 17:33:06 »

Извинете, че зададох нова тема, уж търсих, но чак сега виждам, че тук са задавали върос относно заключена тема. Та искам да попитам как мога да отключа темата си " От колко време........" в раздела "За любовта и брака"
Имаше някъде такава тема и затова твоята е заключена good
 Offtopic ето я и нея http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,4298.0.html
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: февруари 13, 2009, 17:35:03 »

Извинете, че зададох нова тема, уж търсих, но чак сега виждам, че тук са задавали върос относно заключена тема. Та искам да попитам как мога да отключа темата си " От колко време........" в раздела "За любовта и брака"
Предполагам, че темата ти е заключена, защото дублира вече създадена тема:
От колко време сте заедно : http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,4298.0.html
 smile


 Offtopic ех, Наде, ама много си бърза  blum blum blum
Активен
Tani4ka_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 144



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: февруари 13, 2009, 17:57:34 »

Да прави сте, че се препокрива. Тогава може ли да ми преместите поста в другата тема, а тази направо да я махнете, да не създава смут във форума, след като така или иначе не може да се пише в нея, че някои момичета ми писаха на лични, че искат да пишат в темата, явно и те не са забелязали другата и да не седи така просто празна и заключена. Мерси smile
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 40   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines