Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 22:11:29

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 40   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Помощ админ - 2 част  (Прочетена 430838 пъти)
 
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #195 -: март 12, 2010, 23:10:47 »

Аз нямам проблем с темите, но като публикувам отговор всеки път ми излиза:
Грешка с базата данни
Моля, опитайте отново. Ако тази грешка възникне отново, уведомете администраторите. 
В същото време обаче отговорът е публикуван  crazy
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #196 -: март 13, 2010, 10:26:31 »

Аз имам същия проблем!
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #197 -: март 13, 2010, 10:32:23 »

И аз също.  good
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #198 -: март 13, 2010, 10:45:18 »

И при мен го има този проблем! good
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #199 -: март 13, 2010, 11:15:15 »

И аз тъкмо се чудех в коя тема да питам защо така става  crazy
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #200 -: март 13, 2010, 14:10:36 »

вече трябва да е се оправило.поне при мен се оправи.
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #201 -: март 27, 2010, 08:51:39 »

Искам да попитам кога се очаква да се разреши проблемът с невъзможността да излезеш от профила си във форума?
Това наистина е много сериозна дупка в сигурността и се учудвам, че не й се обръща внимание толкова време. Мисля, че няма нужда да се изброяват всички неприятни последствия, които биха последвали, ако някой недоброжелател седне след мен на компютъра и влезе във форума с моя акаунт.

Наистина се надявам някой сериозно да се заеме с този проблем, заради сигурността на потребителите  good
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #202 -: март 27, 2010, 09:10:41 »

И аз подканвам Тео да се заеме по-сериозно с проблема.   good
Наистина е много неприятно ако не можеш да излезнеш от профила си.  angry На мен ми се случи на компютъра на свекърва ми, иначе на работа нямам проблем и си излизам, а вкъщи не съм пробвала, но там няма кой друг освен мъжа ми да седне и не се притеснявам.
Активен
beb4eto_na_me4o
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 842


Невероятно е да си родител....


Моят сватбен албум

« Отговор #203 -: април 17, 2010, 15:27:26 »

Аз не мога да прикачвам снимки към постовете си  diablo Много е неприятно, нямам нито опцията да прикача от галерията си, нито работи опцията за прикачване от страница. Преди поне с втората излизаха, сега все едно от къде прикачвам - нищо не става, не излиза в поста и това е  diablo
Някакъв шанс да се оправи  give_rose Ще съм много благодарна!!!
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #204 -: април 20, 2010, 19:30:53 »

И аз не мога да си изляза от профила в работата и честно казано никак не съм очарована от този факт.  angry Ще е хубаво поне да се напише нещо по темата - прави ли се нещо по този въпрос или не?
Активен
savka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 270



Моят сватбен албум

« Отговор #205 -: май 03, 2010, 08:21:30 »

Аз също не мога да излезна от профила си ..............................
Но по важния въпрос който искам да попитам е в Личната галерия какво е ограничението за качване на снимки -имам около 30 -40 снимки сигурно и край немога повече а виждам че има хора с над 100 незнам прекалено ми са големи снимките ли незнам ???????
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #206 -: май 03, 2010, 08:27:15 »

И аз съм изумена как толкова време не се обръща внимание на този проблем с раз-логването  huhhuh.gif

Савка, лимита на галерията, до колкото си спомням е 30МB, така, че нищо чудно със 30-40 снимки да се запълни, особено ако са направо свалени от фотото и качени там. Или изтрий някои, или им намали размера и пак ги качи - би трябвало да помогне  good
Активен
Shent
Новак
*
Публикации: 7


« Отговор #207 -: май 03, 2010, 12:43:03 »

Здравейте момичета,
пиша Ви по повод проблема за излизането от форума. Аз съп просто един непристрастен програмист и вилизам само с идеята да Ви обясня, какво се случва и какво можете да направите за да си решите проблема.

   - Факт:
     Когато се логнете в сайта се създава 1 файл на вашия компютър(cookie), за да излезете от сайта,
при натискане на путона изход, авторите на форума е логично да напишат 1 ред, който изтрива този файл. Факт е, че не са го написали. Другия вариант е, просто на самия вход на сайта да се подаде параметър, указващ продължителността на сесията, т.е. колко време да сте логнати в сайта.

   - Причина:
 В момента авторите са сложили за период на логната сесия - няколко години (съвсем умишлено, с цел да имат повече потребители онлайн). Затова и не го оправят.

   - Решение:
    Решенията на този проблем са много, аз ще Ви кажа, най-лесния за мен. Попринцип само трябва да се изтият файловете(cookies), които се отнасят за този форум и това е. Ето как аз бих Ви препоръчал да го правите:

1) Инсталирате си FireFox (само ако използвате друг браузър)
2) Инсталирате тази добавка към браузъра си :
https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/60

3) Когато изкате да излезете от този форум, само отидете в менюто на тази добавка на втория бутон,
"Cookies", оттам изберете "Delete Domain Cookies".

4) В момента на кликване на този бутон се изтриват гореспоменатите файлове и Вие вече не сте логнат във форума.

Няма смисъл да мрънкате на администраторите на форума - на тях очевидно изобщи не им дреме.
Има още хиляди варианти за решение на този проблем, просто Ви предлагам 1 от тях.

Нищо лично не съм и немисля да казвам по нечий адрес, просто се опитвам да Ви помогна.
Хубав ден на всички!



Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #208 -: май 03, 2010, 15:25:50 »

При мен бутона 'изход' работи  blush но пък аз съм с браузера на google  pleasantry Най-лесно е ако някога 'излезете',после да слагате не отметка 'завинаги',а '1 месец' когато се логвате good Другия начин е с триенето на cookie,както е предложил shent.
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #209 -: май 04, 2010, 08:39:04 »

На мен тази сутрин за първи път ми "сработи" бутона "Изход" както трябва, т.е. наистина ме разлогна. Незнам дали някой се е намесил - предполагам good

Иначе, номерът с кукитата е ясен, но не мисля, че е коректно да се налага всеки път да ги триеш. Все пак е редно като има опция "изход", тя да може да се използва сама по себе си pardon

Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 40   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines