Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 26, 2024, 19:32:05

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ГОТВЕНЕТО - част 5  (Прочетена 195722 пъти)
 
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #315 -: февруари 10, 2009, 15:34:06 »

Приготвяш 200 гр.качамак.След това добавяш 2яйца сирене и шунка .Оформяш крокети и пържиш в сгорещено олио.Аз ги пържа във фритюрника.

А сиренето и шунката настъргани ли са? и заедно с качамака ли се умесват или ги слагаш като плънка?  girl_wink
Активен
tea_75
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 230



Моят сватбен албум

« Отговор #316 -: февруари 10, 2009, 15:43:02 »

gucci , аз се оказах с малко сирене. тези дни ще купя 1 кутия сирене и ще го направя.  сега говорих със съпругът и той каза в събота да е готово  girl_wink
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #317 -: февруари 10, 2009, 15:47:48 »

Шунката я слагам като плънка а сиренето натрошено вътре в сместа.
Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #318 -: февруари 11, 2009, 21:05:54 »

Аз днес най-накрая направих питката на Майчето. Стана мнооого вкусна и мноооого бухнала! В момента имам усещането че ще се пръсна.
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #319 -: февруари 12, 2009, 12:32:58 »

Днес съм се  cook довечера ще има пилешки пържоли с пюре и шопска салата,а за мен риба със зеленчуци и салата от домати и сирене tease само десерт нямам sad аз имам де-един крем карамел,ама другите нямат  nea
Активен
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #320 -: февруари 12, 2009, 12:40:02 »

darling ,радвам се,че ти се е получила smile Ние вчера бяхме на пилеки филенца с броколи pardon а днес ще има спагети Болонезе pardon
А за Свети Валентин замислям една кулинарна,слада изненада ...но шшшттттт...да видим дали ще стане pardon
Активен
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #321 -: февруари 12, 2009, 13:11:01 »

на обяд се заговорихме с колегите че съм си купила нова форма за кекс, стана дума и за компот от кайсиии и се спазарихме те да ми донесат компота а аз да им направя сладкиш. та сега се рова за рецепта. някоя от вас правила ли е подобен кекс?
Активен
carol
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 607



Моят сватбен албум

« Отговор #322 -: февруари 12, 2009, 13:13:05 »

echy кекс не но мога да ти дам рецепта на сладки6 и парфе с компот от каисии или праскови
Активен
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« Отговор #323 -: февруари 12, 2009, 14:27:18 »

echy и аз мога да ти дам рецепта за сладкиш с компот от кайсии. Много го обичам от детските си години.
Относно кекса - има едни готови смеси за кекс на фирма Техра. Става малко малък като размери кекса, но пък иначе е много сполучлив и вкусен. Към готовата смес се добавя само вода и олио. Аз слагам и стафиди, нарязани на ситно сушени кайсии и малко нарязани орехи. Става страхотен кекс.
Ей, тази смес за кекс имам в предвид
« Последна редакция: февруари 12, 2009, 15:54:19 от svetli » Активен
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #324 -: февруари 12, 2009, 14:40:36 »

Карол , Светли аз не правя много разлика между кекс и сладкиш. нали от скоро се занимавам с кулинарство ха ха , как само прозвуча. та ще радвам ако споделите вашите рецепти.
Активен
carol
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 607



Моят сватбен албум

« Отговор #325 -: февруари 12, 2009, 15:05:54 »

сега веднага ти я пра6там! това е една рецепта която от както се помня майка ми я прави става страхотна: Желатинова торта-Парфе:                                                                                                                                                 1 пак.масло 125 гр,1 яйце,3 белтъка,1 1/2 захар,2 ч.стрити орехи,2 1/2 ч.бра6но,1 амон.сода,2 ванилии,настърган лимон се разбъркжа и се пе4е на умерена фурна                    .                                                                                                                        млечен крем:литър прясно ляко,3 жълтъка,3 с.л.бра6но,захар,ванилия.Вари се след като изстине се залива върху блата.Върху крема се нареждат плодовете на 1 компот от каисий  в тях се слагат орех4ета.Сиропа от компотас 1-2л.желатин и 1/2ча6а захар се вари.Залива се и се поставя в хладилника да се втвърди.               
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #326 -: февруари 12, 2009, 15:34:57 »

И аз мога да ти дам рецептичка за сладкиш с кайсии.
Активен
radinka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 221


Няма невъзможни неща,има пропуснати възможности


Моят сватбен албум

« Отговор #327 -: февруари 12, 2009, 16:15:37 »

сега веднага ти я пра6там! това е една рецепта която от както се помня майка ми я прави става страхотна: Желатинова торта-Парфе:                                                                                                                                                 1 пак.масло 125 гр,1 яйце,3 белтъка,1 1/2 захар,2 ч.стрити орехи,2 1/2 ч.бра6но,1 амон.сода,2 ванилии,настърган лимон се разбъркжа и се пе4е на умерена фурна                    .                                                                                                                        млечен крем:литър прясно ляко,3 жълтъка,3 с.л.бра6но,захар,ванилия.Вари се след като изстине се залива върху блата.Върху крема се нареждат плодовете на 1 компот от каисий  в тях се слагат орех4ета.Сиропа от компотас 1-2л.желатин и 1/2ча6а захар се вари.Залива се и се поставя в хладилника да се втвърди.               
това звучи много вкусно ще го пробвам при първа вазможност good
Активен
carol
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 607



Моят сватбен албум

« Отговор #328 -: февруари 12, 2009, 16:24:14 »

Радинка да много вкусно става,а видях че си в Испания,тук не съм виждала компот от каисий аз взимам су6ени и ги варя и добавам малко захар
Активен
radinka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 221


Няма невъзможни неща,има пропуснати възможности


Моят сватбен албум

« Отговор #329 -: февруари 12, 2009, 16:33:03 »

Не бях се замислила да има,щом няма и аз ще направя така както казваш.
Аз сега сам забаркала едно тесто за пица пък да видим какво ще стане blushако стане хубаво  ще пусна снимки girl_wink
Активен
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines