Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 18, 2024, 08:53:37

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Изберете най-сватбената снимка smile
Тодор и Ани Денкови - 5 (3.9%)
Петрана и Димитър Димитрови - 3 (2.4%)
Снежина и Владимир Велчеви - 4 (3.1%)
Мирослава и Красен Бошнакови - 5 (3.9%)
Галина и Константин Пашови - 2 (1.6%)
Мартина и Петко Каравастеви - 5 (3.9%)
Екатерина и Фабио Манчинели - 6 (4.7%)
Силвия и Николай Стойчеви - 7 (5.5%)
Деница и Димитър Ялъмови - 5 (3.9%)
Елвира и Андрей Петрови - 4 (3.1%)
Мира и Емо Нойкови - 5 (3.9%)
Мая и Michal Miszka - 5 (3.9%)
Ели и Мануил Тоневи - 13 (10.2%)
Лили и Жижо Желеви - 3 (2.4%)
Милина и Ивайло Йорданови - 7 (5.5%)
Петя и Красимир Челеви - 10 (7.9%)
Деница и Георги Иванови - 11 (8.7%)
Екатерина и Фабио Манчинели - 12 (9.4%)
Снежина и Владимир Велчеви - 0 (0%)
Мартина и Петко Каравастеви - 15 (11.8%)
Общ брой гласове: 127

Страници: 1 ... 3 4 [5]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Гласуване за победител на форума на "С.Е." IV  (Прочетена 79353 пъти)
 
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: октомври 29, 2009, 06:39:02 »

Мина една година, вече е ред на новия конкурс. С риск да прозвуча малко язвително, което е далеч не е целта ми, искам да върна лентата с около 10 месеца назад, когато получих е-мейл за подробностите с наградата на конкурса. Бяхме спечелили фотокнига. След успешна комуникация с екипа ми беше предоставено ftp, на което качих снимките за книгата. От 19 януари, когато това се случи, след като не ми беше потвърдено нищо, изпратих и-мейл на 20 март. Глас в пустиня. Отново на 10 юни от чисто любопитство пак изпратих и-мейл. Отговориха ми се и ми се извиниха, че нещата са се объркали, организацията на фирмата е била насочена към изпълнение на проект и затова така се е получило. Беше ми обещано до 1 седмица да има резултат. Оттогава нищо не съм чула.
Говорих с Gery79, която пък е би трябвало да получи 2 фланелки, но никога никой не се е свързал с нея.
Уважаеми организатори, нито на мен ми трябва фотокнигата, нито на Гери и трябват тениските, не желаем нищо на този етап. Пиша това, не защото искам да получа нещо от вас, а защото се надявам тази година организацията ви да е малко по-добра от предната. Всички ние разбираме, че нещата се отработват в процеса на правенето, дано като се прави нещо за 5-ти пореден път, то да бъде направено по-ефективно, да се вземат поуки от минали години и протече по-плавно. Пожелавам ви успех.  give_rose
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines