Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 22:28:08

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подарък за гостите като спомен от сватбата - 4 част  (Прочетена 200690 пъти)
 
Бухтичка
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #390 -: април 02, 2009, 09:05:02 »

Тези гледах като универсални - http://www.americanbridal.com/towel-wedding-favors-gfv428.html?utm_source=towel-wedding-favors-gfv428&utm_medium=shopping%2Bengine&utm_campaign=sli
Но ще мисля, открих и разни други, трябва да се разтърся повече.
Активен
MERRIMENT
Новак
*
Публикации: 18



« Отговор #391 -: април 02, 2009, 09:06:54 »

Има един склад до гарата до ДЗИ там има много сувенирчета,които ми харесаха и са на много изгодни цени от 0.80-3.00лв.Някой са кичозни,но има и хубави.
Активен
heathercream
Новак
*
Публикации: 19


« Отговор #392 -: април 02, 2009, 13:48:13 »

Здравеите.

Нова сам и писах ве4е в някои рубрики.сега да се отбележа и тук yahoo

може ли да ми кажете каде мога  да намеря стаклени буркан4ета(малки).
искам те да са ми подарак за жените на сватбата-пални с мед.

Благодаря!!!!!!! blush
Активен
ralichka___
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 513



Моят сватбен албум

« Отговор #393 -: април 02, 2009, 13:53:37 »

2 страници по - назад има линк за бурканчета, ето го
ти горе долу какъв обем искаш да бъдат бурканчетата?
ето тук има
http://www.vertex.bg/component/option,com_virtuemart/page,shop.browse/category_id,18/Itemid,6/
не са кой знае какво, но можеш да им смениш капачките и да ги украсиш  girl_wink
Активен
monikabiri
Ентусиаст
**
Публикации: 134



Моят сватбен албум

« Отговор #394 -: април 02, 2009, 13:55:33 »

Аз ди купих бурканчета от Слънчоглед - доста са миниатюрни, но са много сладки и с тапички, за 120 броя ми направиха голяма отстъпка
Активен
ERan
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 648



Моят сватбен албум

« Отговор #395 -: април 02, 2009, 17:13:32 »

момичета, аз поръчах бутилчиците вино от Вила Любимец.
Казаха ми срок на изпълнение до 2 седмици и цена 1,80 с включен етикет - мисля, че ме устройва напълно.
Туй беше! yahoo
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #396 -: април 02, 2009, 17:25:10 »

момичета, аз поръчах бутилчиците вино от Вила Любимец.
Казаха ми срок на изпълнение до 2 седмици и цена 1,80 с включен етикет - мисля, че ме устройва напълно.
Туй беше! yahoo

браво  Bravo
а кое вино избрахте
ако сте решили да дегустирате от него преди сватбата пиши дали ти е харесало
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #397 -: април 02, 2009, 19:21:15 »

elean браво...една грижа по малко  Bravo

nachinaesht_svatbar казваш че си си поръчала кристалните розички като подаръчета за гостите...какъв размер са горе долу...и на мен много ми допаднаха и мисля да направя отделни подаръчета за мъжете и за жените...така в едно семейство няма да има повтарящи се,..и за жените може да поръчам такива розички...а за мъжете...ощее не съм решила  pardon само ме притеснява да не са някакви много малки понеже като се гледа на снимка в сайта лъже за размера...

Бухтичка идеята за кърпичките е страхотна...и не се притеснявай от това дали ще влезе в употреба на някой или не...аз специално ако съм на сватба където ще получа съответните кърпички за подарък бих си ги запазила като спомен и бих си ги сложила някъде за да си ми напомнят за този ден...а не да ги вкарам в употреба...както и с всяко нещо което е като подаръче...и бонбонки да са пак може би няма да ги изям а бих ги пазила...но това бих направила аз.,..не знам дали всеки мисли така...но важното е да се харесат...а дали да ги използват или не всеки си решава...
« Последна редакция: април 02, 2009, 19:22:50 от BeRa » Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #398 -: април 02, 2009, 19:48:32 »

Момичета бях писала мейл към този сайт http://www.europecatering.com/bonboniera.html
 за да ми изпратят ценовата листа и бях питала конкретно за кутийките коитоса на страницата вторите...та са ми писали че освен украсата и надписи с имената на младоженците вътре имало 5 куфети...
току 
6то виждам че са ми отговорили...ама
някой би ли ме светнал какво е това куфети че нещо не съм в час май  crazy
Активен
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #399 -: април 02, 2009, 19:57:33 »

BeRa ,мисля че това са захаросани бадеми.
Активен
ERan
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 648



Моят сватбен албум

« Отговор #400 -: април 02, 2009, 20:48:46 »

браво  Bravo
а кое вино избрахте
ако сте решили да дегустирате от него преди сватбата пиши дали ти е харесало

избрахме каберне & мерло - на нас принципно това най ни допада! Ако дегустираме, ще кажа как е good
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #401 -: април 02, 2009, 20:50:12 »

BeRa ,мисля че това са захаросани бадеми.
подкрепям, това са куфети, май може и с фъстъци да са
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #402 -: април 02, 2009, 20:51:03 »

избрахме каберне & мерло - на нас принципно това най ни допада! Ако дегустираме, ще кажа как е good
аз погледнах другите вина да си купя да пробвам, но точно такава комбинация като малките бутилки няма в големи или поне не видях
Активен
Lisa82
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 29



« Отговор #403 -: април 02, 2009, 20:57:54 »

petrova83 , розичките наистина са страхотни и са по 1.70., има и малко по-различни сигурно си ги видяла.Нашата сватба е на 25 април и преди две седмици си поръчах такива розички и съм много доволна.Момичетата от фирмата са супер любезни, а розичките са наистина невероятни и до сега приятелите ми, които ни помагат и са ги видели, са много изненадани от тях, защото в крайна сметка се връзват със всичко и където и да ги сложиш изглеждат много добре.Така че мисля че няма да съжаляваш,а и в крайна сметка, намного по-красиво и интересно изглеждат от каквито и да е гипсови фигурки, без да засягам някой.
А за момичетата които търсят бутилчици, има един магазин в студентски град и продават всякакви стъкленни работи включително и шишенца, но понеже сега съм на работа и няма достъп до сайта ще ви  пиша утре и дано ви помогна.Приятна вечер на всички и успешни приготовления
Активен
nachinaesht_svatbar
Любопитен
*
Публикации: 33


« Отговор #404 -: април 02, 2009, 21:10:56 »

nachinaesht_svatbar казваш че си си поръчала кристалните розички като подаръчета за гостите...какъв размер са горе долу...и на мен много ми допаднаха и мисля да направя отделни подаръчета за мъжете и за жените...така в едно семейство няма да има повтарящи се,..и за жените може да поръчам такива розички...а за мъжете...ощее не съм решила  pardon само ме притеснява да не са някакви много малки понеже като се гледа на снимка в сайта лъже за размера...

Розичките са високи 10 см и си личат от далече, като ги поставиш на масите.
Куфети, доколкото знам, са белите сватбени бонбонки, които са страшно вкусни. Аз си поръчах с шоколад и докато правихме късметите - едно бонбонче в т'лчето - 2 в устата:)
Успех!
Активен
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines