Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 22:16:33

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подарък за гостите като спомен от сватбата - 4 част  (Прочетена 200636 пъти)
 
nelita79
Любопитен
*
Публикации: 21


« Отговор #375 -: април 01, 2009, 15:40:35 »

Момичета, една идея, която е дискутирана преди, но ми се иска актуално мнение. Разделителчета за книга, с изписано на тях любовно стихче, или нещо друго подходящо, и на видно място изписано по-едро - името на госта. Съобразени като вид с темата, с малки красиви зелени панделки в горния край, и елегантно опрени на чашата за вино. Става дума за подаръчета-тейбълки. Хем са персонални за всеки гост, хем показват къде да седне, хем ще са част от декора.
Мнения? Предложения?
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #376 -: април 01, 2009, 15:58:16 »

Здравейте,
Искам да ви покажа моите падаръци. Струват 1.70 лв. , със сетра ми ще сложим панделка (тъмно синя) и се надявам да се получи. Как мислите, някой подарявал ли е подобен подарък и как би се възприел от гостите, защото нези слонове и лебеди хич не ме кефят?
give_rose Здравейте момичета аз съм нова във форума и сега се подготвям за сватбата ни през Юли. Следя всичките ви коментари, но не се решавах да се включа до сега.Ще се радвам да обменяме опит и идей. На мен също много ми харесват подаръчетата, които си избрала, много стилни и оригинални yahoo Моля те, ако е възможно да ми дадеш координати на фирмата от която си ги поръчала. Благодаря предварително give_rose
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #377 -: април 01, 2009, 16:15:42 »

петрова 83 снимката е от тук
http://www.europecatering.com/bonboniera.html
но не знам дали продават такива розички
Активен
Kami_Al
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 59



Моят сватбен албум

« Отговор #378 -: април 01, 2009, 16:25:05 »

а момичета, знаете ли каква е цената на тези малките бутилчици вино 0,200 мл от Вила Любимец?

Предварително благодаря за ориентировъчна информация good

Аз днес проверих бутилките от 0.200мл струват 1.80 лв. Като ти слагат и сватбен етикет безплатно. Имат не много голям избор, но не са лоши. Затова аз не се двуомих много и ги поръчах. Много съм доволна  Girl_hide  DANCE
Активен
ERan
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 648



Моят сватбен албум

« Отговор #379 -: април 01, 2009, 16:46:54 »

супер информация, Ками.
Аз им звънях, но явно беше късно и нямаше никой от Търг. отдел.
Сега направо утре ще поръчам, а няма да разпитвам допълнително smile

ей, момичета, страшни сте с тези предложения! Благодаря за всички идеи smile give_rose give_rose @}->
--
Активен
Бухтичка
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #380 -: април 01, 2009, 16:55:14 »

Аз си мисля от известно време какви подаръци да направим и не ми идва на ума. Много ми допадаше идеята да са камери за еднократна употреба (бели, красиво декорирани), от които гостите после да ни пратят копия на снимките, но като се замислих, че всичките апарати ще отидат на боклука се отказах.
Сега наскоро гледах едни кексчета от хавлиени кърпи - http://www.americanbridal.com/towel-wedding-favors-gfv427.html Идеята ми допада много, но кърпите са едни такива мънички...не ми е ясно какво ще ги правят гостите после. Просто държа да е нещо, което да върши някаква работа, а не да се чудят къде да го дянат.
Другото е подаръците да са ядивни, но все още не съм попаднала на достатъчно оригинални такива. Ето тези бурканчета ми харесват все пак - http://www.americanbridal.com/glass-favor-jars-dska27037na.html
Активен
ralichka___
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 513



Моят сватбен албум

« Отговор #381 -: април 01, 2009, 17:54:15 »

Подаръци за хапване аз си ги представям бонбони, направени от сладкарницата, от която е тортата. Някакви оригинални и много вкусни шоколадови бонбони в красива опаковка  girl_wink
Активен
lizi_beti
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 70



« Отговор #382 -: април 01, 2009, 18:15:38 »

Здравейте.Предстои ми сватба септември но вече започнах приготовленията.Видях ,че тук са писали за бутилки с вино от Любимец.Тъй като отдавна ми е хрумнала тази идея покрай една друга сватба реших още като се разбра датата за моята сватба да проверя как стоят нещата.По принцип им пуснах меил и ми казаха ,че могат да ми направят етикети каквито поискам или мога да изпратя някакъв по които да работят като идея.До 5 работни дни ставал проекта и след като се одобри се поръчват.За съжаление ми казаха още ,че бутилките с бяло вино вече изглеждат по друг начин .Като ми изпратят проекта и ако ми хареса и поръчаме ще пусна снимки.
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #383 -: април 01, 2009, 18:27:28 »

Момичета, тази идея с виното и на мен много ми допада, а и обичам винце. Но да ви питам пили ли сте от вината. Вярно, че всеки има определен вкус, но ще е полезно да ми кажете кое ви допада най-много.
Активен
meggy
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #384 -: април 01, 2009, 21:36:50 »

Тези специално ги намерих в Ибей. $3 е едното и малко скъпичко излиза за много гости. Има доставка до България, но и тя излиза "солено". Имат и различни цветове, може да се съчетае пиперничето да е в цвета на сватбата или пък да си е класическо черно.


Но същеврременно преполагам, че за голяма бройка могат да се уговорят отстъпки или пък да се намерят подобни на по-изгодно място.

Моля ви да ми кажете къде точное това в ebay za6toto ne mojah da gi namerq a me kefqt ujasno mnogo
Активен
ralichka___
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 513



Моят сватбен албум

« Отговор #385 -: април 01, 2009, 21:47:16 »

Шарените солнички ги има в магазинче в Дружба, където беше техномаркет Европа, цената е 6.50 и са хубави, не като черно белите Wink
Активен
nachinaesht_svatbar
Любопитен
*
Публикации: 33


« Отговор #386 -: април 01, 2009, 22:18:40 »

Петрова83,
Добре дошла във форума! Видях, че вече са ти отговорили на въпроса. Да това е сайта
www.europecatering.com
и цената, на която аз взех кристалните рози беше 1.70лв. Гостите ни останаха много изненадани и всички си ги взеха. Много са красиви!
Успех с подготовката!
Активен
Su_to
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 723


Съселчето на Магаренцето.


« Отговор #387 -: април 02, 2009, 07:24:20 »

Хъм, 6.50 е доста за солнички. Може би, щом е магазинче, ще може да се договорят за някаква отстъпка, ако се купят повече бройки.

Бухтичка, кексчетата от кърпи се правят лесно и не излизат скъпо, а са ефектни. Това, че са малки, не пречи да се използват. Аз ползвам постоянно от най - мъничките хавлиени кърпи за лице, за да не се бърша два пъти с една и съща кърпа и да си дразня кожата. Освен това са подходящи при пътуване. Кърпата да ти изрезе левче, панделката някакви стотинки и като сложиш нещо дребно за украса и опаковка няма да ти струва повече от два лева, два лева и нещо бройката.
Активен
Бухтичка
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #388 -: април 02, 2009, 08:00:18 »

Аз ще ги поръчам ако избера тях, не ми е за това, просто се чудя до колко са удачен подарък.
Малко ме притеснява това, че мислех за жените да са розови, а за мъжете кафяви, обаче в този случай ще трябва да ги раздавам понеже не искам да слагам всеки гост на точно определено място. А по принцип не ми се раздаваше, предпочитам да са на масата сложени. Но е възможно да избера и някакъв неутрален цвят...или пък да ги наредя розово-кафяво-розово и всеки да си вземе каквото иска.
Активен
Su_to
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 723


Съселчето на Магаренцето.


« Отговор #389 -: април 02, 2009, 08:27:48 »

Щом няма да знаеш къде ще седи всеки един, може би по - добрият вариант е наистина да ги редуваш. Мислех си за цветовете. На жена няма проблем да се падне кафяво, защото жените обичат и розовото и шоколада, обаче на мъж, ако се падне розова, дали няма да му стане чудно. Може би да смениш розовото с някой цвят, който хем да става за жени, хем и за мъже...де да знам, примерно екрю или пък някакъв друг светъл цвят?!?!  scratch one-s head

За един и същ цвят също не е лоша идеята, можеш тогава да ги направиш два вида чрез украсата отгоре, някое дребно акцентче, което да е различно и тогава цветът ще е универсален за всички и няма да има голямо значение дали е мъж или жена на съответното място.
« Последна редакция: април 02, 2009, 09:29:30 от Su_to » Активен
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines