Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 06:16:43

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подарък за гостите като спомен от сватбата - 4 част  (Прочетена 201018 пъти)
 
kremi1986
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 16



« Отговор #315 -: март 12, 2009, 10:24:46 »

Здравейте,някой може ли да ми каже каде във Варна продават папиросчета.
Активен
Su_to
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 723


Съселчето на Магаренцето.


« Отговор #316 -: март 12, 2009, 11:43:54 »

Тъй като не съм от Варна, не мога да съм полезна с упътване за покупка. Но защо ще купуваш папирусчета? Не е никак сложно и скъпо да си ги направиш.
« Последна редакция: март 12, 2009, 11:56:10 от Su_to » Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #317 -: март 12, 2009, 11:49:06 »

Здравейте,някой може ли да ми каже каде във Варна продават папиросчета.

 Конкретен отговор не мога да ти дам, тъй като не съм търсила такова нещо, но е твърде възможно в Слънчоглед да намериш, или поне заготовки, а в краен случай всяка сватбена агенция или агенция за украса, или всяко ателие за опаковане на подаръци може да се договориш да ти направи. Просто си харесай момичето и й обясни какво трябва да се получи.
Активен
kremi1986
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 16



« Отговор #318 -: март 13, 2009, 16:39:51 »

 :thanks:благодаря,много.а къде се намира този магазин  Слънчоглед.
Активен
siss
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #319 -: март 13, 2009, 18:31:22 »

Мисля, че не е един, но този който аз знам се намира от лявата страна на подлеза шипка, кагато се движиш в посока към бул. Княз Борис.
Активен
dreamland
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 49



« Отговор #320 -: март 14, 2009, 21:35:18 »

Здравейте,някой може ли да ми каже каде във Варна продават папиросчета.

Виждала съм в булчинските магазини, обикновено са прикрепеникъм някакви фигурки, но може да има и самостоятелни. Но съм убедена, че по красиви и разнообразни варианти ще ти предложат в сватбените агенции - там има наистина красиви неща! Но и ти сама можеш да си ги направиш, ако ти се занимава!
Активен
mariana_popova
Ентусиаст
**
Публикации: 77



« Отговор #321 -: март 15, 2009, 09:36:40 »

момичета ами ако подарим на гостите стъклена чаша с гравирани нашите имена скъпо ли ще ни излезе... или пък каша с наша снимка... ама да не стане прекалено пък  crazy
Активен
framboise
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 115


мама на малко слънчице :)


« Отговор #322 -: март 15, 2009, 12:37:53 »

момичета ами ако подарим на гостите стъклена чаша с гравирани нашите имена скъпо ли ще ни излезе... или пък каша с наша снимка... ама да не стане прекалено пък  crazy

Според мен снимка идва малко в повече, незнам, поне така си мисля. А за скъпо- май зависи от това какви чаши ще изберете. Аз реших да не купувам отделно подаръци- мисля някак си да направя тейбъл-картичките така, че могат да останат за спомен на който иска, пък който не иска- здраве да е!  smile
Активен
allinka
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 35



« Отговор #323 -: март 15, 2009, 14:35:49 »

ние още не сме решили какво да е и започвам да си мисля че или съм много притенциозна или и аз не знам какво искам tease
Активен
yoyo1
Любопитен
*
Публикации: 26


« Отговор #324 -: март 15, 2009, 16:52:02 »

Решили сме за подаръè да е снимка, но не знам дали на всеки човек или на семейство се подърява  и ако на семейство как става / оставя се на масата или.../
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #325 -: март 15, 2009, 17:41:12 »

Решили сме за подаръè да е снимка, но не знам дали на всеки човек или на семейство се подърява  и ако на семейство как става / оставя се на масата или.../
и аз все повече мисля за снимки, вярно че не е много оригинално, защото често го правят младоженците, но трябва да ви кажа, че аз лично много се зарадвах като ни подариха снимка на последната сватба, на която бях
там подаряваха снимката в плик на семейство по време на подаряването на подаръците
един вид гостите ти подаряват нещо и ти им връщаш жеста girl_wink
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #326 -: март 15, 2009, 18:33:01 »

и аз все повече мисля за снимки, вярно че не е много оригинално, защото често го правят младоженците, но трябва да ви кажа, че аз лично много се зарадвах като ни подариха снимка на последната сватба, на която бях
там подаряваха снимката в плик на семейство по време на подаряването на подаръците
един вид гостите ти подаряват нещо и ти им връщаш жеста girl_wink
Аз смятам да направя същото, по време на поздравленията от страна на гостите, ние да подаряваме снимка, проверих ще ми струва 1.20лв/бр, тъй като определят услугата като експресна.
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #327 -: март 15, 2009, 19:13:30 »

Аз смятам да направя същото, по време на поздравленията от страна на гостите, ние да подаряваме снимка, проверих ще ми струва 1.20лв/бр, тъй като определят услугата като експресна.
така е, поне при нас ще има фотосесия преди сватбата и след нея ще изберем една снимка, след което отиваме на церемонията, а през това врме някой, все още не съм наясно кой pardon ще извади снимките, ще ги окомплектова в пликове и ще ни ги донесе в ресторанта, затова е нормално да е експресна
« Последна редакция: март 15, 2009, 19:16:06 от anbibian » Активен
rosi09
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 147



Моят сватбен албум

« Отговор #328 -: март 15, 2009, 19:21:25 »

Част от нашия подарък за гостите също ще бъде снимка и по-точно една диплянка от 10 наши снимки - бебешки, снимки с родителите ни и няколко снимки от годините през които сме заедно... Освен това мисля да добавя папирусче с блгодарност към гостите, че са споделили този ден с нас (защото кутийката за диплянката е 7 на 7, а диплянката 6/4 и да не стои празничко), а щях да забравя - ще сложим и по едно шоколадче с имената ни и датата на сватбата. Снимките ще ни излезнат по левче, кутийките 1,10 лв, а шоколадчето и папируса - някакви стотинки...  Като са готови ще ви ги покажа, защото ще ми е много трудно да обясня... Аз също мисля като минаваме за наздравицата, тогава да подаряваме нашите подаръчета.
Активен
merilen
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 745



Моят сватбен албум

« Отговор #329 -: март 15, 2009, 19:39:36 »

И ние засега мислим да подаряваме снимка за подаръче. Писето възприе много добре идеята, дори предложи да направим рамката от същия картон като поканите и отново да сложим встрани по една каличка с панделка, ама кой ще ги връзва тези калички smile (то е ясно де), важно е че има консенсус smile
Активен
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines