Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 01:22:03

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подарък за гостите като спомен от сватбата - 4 част  (Прочетена 200872 пъти)
 
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« Отговор #300 -: март 10, 2009, 10:49:46 »

И аз съм за поставките за чаши. По-често ползавам поставка за чаша - всеки ден, от колкото отварачка - даже не си спомням кога последно ми е трябвала  pardon Може би не ползват поставки за чаши само хората, които въобще не са ги пробвали.
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #301 -: март 10, 2009, 11:28:28 »

И аз съм за поставките за чаши. По-често ползавам поставка за чаша - всеки ден, от колкото отварачка - даже не си спомням кога последно ми е трябвала  pardon Може би не ползват поставки за чаши само хората, които въобще не са ги пробвали.
Така си е, милото от както купих поставки за чаши даже ми се кара като ме види да си слагам чашата с кафе на стъклената масичка в хола ROFL
Активен
siyana
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 72



« Отговор #302 -: март 10, 2009, 11:33:30 »

И аз съм за поставките за чаши, защото отварачките ми звучат като Мара Отварачката и някак си не са сватбени подаръци. Поставките са по-изискан вариант като за сватба.
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #303 -: март 10, 2009, 12:07:44 »

И аз съм за поставките за чаши, защото отварачките ми звучат като Мара Отварачката и някак си не са сватбени подаръци. Поставките са по-изискан вариант като за сватба.
funnytooth хареса ми коментара
но мисля че има отварачки, които са много сладки
гледах в един сайт коплект отварачка с тирбушон и бяха изработени под формата на булка и младоженец, бяха много сладки smile
Активен
Su_to
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 723


Съселчето на Магаренцето.


« Отговор #304 -: март 10, 2009, 13:31:25 »

Като гледам, мнозинството е за поставките и вероятно ще се преориентирам към тях. Благодаря ви, момичета!  good  give_rose

siyana , хаха, представяш ли си и да вземат да пеят като ги раздаваме, ужасТ!!!  blum Но бях избрала едни, които по нищо не напомнят подобен стил. Има ги по - назад в темата.
Активен
siyana
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 72



« Отговор #305 -: март 10, 2009, 13:37:51 »

Като гледам, мнозинството е за поставките и вероятно ще се преориентирам към тях. Благодаря ви, момичета!  good  give_rose

siyana , хаха, представяш ли си и да вземат да пеят като ги раздаваме, ужасТ!!!  blum Но бях избрала едни, които по нищо не напомнят подобен стил. Има ги по - назад в темата.

Радвам се че приемаш мнението ми с чувство за хумор, защото вложих само това и нищо повече  smile Сигурна съм че си избрала шик отварачки, ама все пак да ти кажа асоциацията  Victory
Активен
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #306 -: март 11, 2009, 08:29:49 »

здавейте, може би сте каза ли вече, но аз пак да питам нали не е нъжно на всеки подарък, на всяко сем един стига или не girl_impossible
Активен
Ble6tu4ka
Професор
****
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #307 -: март 11, 2009, 09:03:10 »

здавейте, може би сте каза ли вече, но аз пак да питам нали не е нъжно на всеки подарък, на всяко сем един стига или не girl_impossible

Може и на семейство, може и на всеки, мисля, че няма утвърдено правило. Всеки си преценява как му е по-удобно, по-изгодно или по- по вкуса. А зависи и от подаръчетата разбира се. Ако е нещо за украса - става и на семейство по 1. Обаче ако е нещо полезно например както Su_to е измислила поставка за чаша.. трудно една поставка ще се ползва от цялото семейство... smile  give_rose
« Последна редакция: март 11, 2009, 09:04:45 от Ble6tu4ka » Активен
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #308 -: март 11, 2009, 09:09:37 »

благодаря ти аз мисля да е сувенир , който да им напомня за сватбата и под него папиру с някакво стихче blush
Активен
0000
Професор
****
Публикации: 469


Моят сватбен албум

« Отговор #309 -: март 11, 2009, 14:30:19 »

Ами да,то си е и до възможности.Аз още нямам идеи какво да подарим на гостите си.Някакви идеи момичета?Сватбата ще е около 70 човека. tease tease tease
Активен
cvety_p
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 510


Няма неизпълнени мечти, Има изоставени желания!


Моят сватбен албум

« Отговор #310 -: март 11, 2009, 15:07:10 »

Sianchys, момичетата тук са пълни с идеи, просто са невероятни изобретателки, поразрови се назад в темата и ще намериш всякакви подаърци. Аз за съжеление нямам време за собственоръчно направени с половинката ми сме решили да купим от готовите керамични фигурки  blush
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #311 -: март 11, 2009, 15:29:45 »

здавейте, може би сте каза ли вече, но аз пак да питам нали не е нъжно на всеки подарък, на всяко сем един стига или не girl_impossible
Въпрос на избор, както ти харесва повече. Моите гости ще са около 80 но подаръка е на семейство.
Активен
Su_to
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 723


Съселчето на Магаренцето.


« Отговор #312 -: март 11, 2009, 15:32:53 »

liva82, ако искаш да има по едно подаръче на семейство, наистина сувенирче е добре. Ако държиш пък, всеки гост непременно да си има подаръче, но да не се повтарят в семействата, можеш като мен и други момичета, да направиш отделни подаръци за жените и мъжете.  smile
Активен
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #313 -: март 11, 2009, 15:43:04 »

liva82, ако искаш да има по едно подаръче на семейство, наистина сувенирче е добре. Ако държиш пък, всеки гост непременно да си има подаръче, но да не се повтарят в семействата, можеш като мен и други момичета, да направиш отделни подаръци за жените и мъжете.  smile
благодаря ви за съвета , но реших на сем подарък....така ми се струва най добре а и 100 души е сватбата не върви на всеки....но благодаря за съвета на всеки ще дам по една красива зелена ябълка която ще му буде тейбълче с красиво резидаво листче, който иска да я пази който иска да я хапва
Активен
0000
Професор
****
Публикации: 469


Моят сватбен албум

« Отговор #314 -: март 11, 2009, 18:36:22 »

А току-що ми хрумна една идейка!!!! idea idea idea
Да направя някаква комбинация м/у тейбъл картичка,снимка и папирусче.Не мога да го обясня сега като хората,ама като го формулирам по-ясно ще се похваля!
Активен
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines