Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 09:25:54

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подарък за гостите като спомен от сватбата - 4 част  (Прочетена 201042 пъти)
 
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #180 -: февруари 19, 2009, 15:56:44 »

И не само децата, на последната сватба, на която ходих направо се възмутих от лелките, събрали по една шепа късмети  beating
Активен
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #181 -: февруари 19, 2009, 16:01:44 »

Момичета,аз зная че късметчетата така и така не са предвидени за всички гости...а просто се купуват по 30-40 броя и като се хрърлят след съвета-който хванал хванал.... pardon
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #182 -: февруари 19, 2009, 16:04:04 »

Това го кажи на моите приятелки, които си заплюха вече късмети да си ги отмъкнат още преди хвърлянето им girl_wink
пък после който не си е хванал ще ме тормози за още та мисля да си заделя десетина за неуспелите да си хванат  pardon
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #183 -: февруари 19, 2009, 16:07:11 »

Anbibian, аз мога да ти предложа да хвърлите след съвета, а отделно да направиш повече и да сложиш на мястото на всеки гост, така ще има за всичко.Вярно че голяма играчка ще падне, но ще се застраховаш от оставане на някой без късметче.
Активен
valka27
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1103


http://www.panoramio.com/user/3830585


Моят сватбен албум

« Отговор #184 -: февруари 19, 2009, 16:13:09 »

Аз съм направила 40бр, при 60-65 гости, мисля, че ще има за всички, които дъжат да се сдобият с късметче
Активен
carol
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 607



Моят сватбен албум

« Отговор #185 -: февруари 19, 2009, 16:18:35 »

аз знам че късметчетата трябва да са толкова колкото са годините на булката,така е казала продавачката в един булченски магазин на сестра ми,тя купи 31  и ми го донесе тук,е верно е че не стигнаха за всички ама тук няма такава традиция,та като се прибрах в Бг купих 10-20 вече не си спомням за тези които останаха с "празни ръце"
Активен
carol
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 607



Моят сватбен албум

« Отговор #186 -: февруари 19, 2009, 16:28:21 »

а ние подарявахме на гостите тези сувенирните куклички от Бг които са от дърво с национални костуми и вътре едно мускалче с розова есенция,много им хареса на всички!
Активен
vivianka
Професор
****
Публикации: 304



« Отговор #187 -: февруари 19, 2009, 17:20:42 »

аз знам че късметчетата трябва да са толкова колкото са годините на булката,така е казала продавачката в един булченски магазин на сестра ми,тя купи 31  и ми го донесе тук,е верно е че не стигнаха за всички ама тук няма такава традиция,та като се прибрах в Бг купих 10-20 вече не си спомням за тези които останаха с "празни ръце"
И на мен така ми каза моята шивачка, ама тя ми каза, че трябва да са нечетно число и да са не по - малко от годините на булката и бройката не е равна на бройката на гостите - затова е късметче smile
Активен
vivianka
Професор
****
Публикации: 304



« Отговор #188 -: февруари 19, 2009, 17:21:59 »

carol,
много хубави подаръци, особено за сватба, която не е в България и хората не са виждали такива неща  good
Активен
carol
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 607



Моят сватбен албум

« Отговор #189 -: февруари 19, 2009, 18:52:34 »

да,всички много се радваха ,само че тези подаръчета бяха за жените и момичетата ,а за мъжете и момчетата се купуваха от страната на младоженеца и аз им дадох идеа вместо обичайните пури и бутилка вино които се дават тук,да дадат не6то което 6те е от полза и така направиха по един клучодържател и химикал -комплект в кутиика ,но разни хора-разни обичаи
Активен
gali_ya
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 4



Моят сватбен албум

« Отговор #190 -: февруари 19, 2009, 20:17:29 »

Супер Ели това вече е готина идея такова нещо аз също бих подарила.Нещо което знам че ще искат да запазут,но съм абсолютно против тези фитулки,защото сигурно половината няма да ги вземат,а другата половина ще ги изхвърлят щом се приберат в тях.Ако е подарък-да е нещо смислено-А за свещ  Bravo Bravo Bravo Аз съм луда фенка на свещи и идеята ти е супер обаче няма ли да са скъпички

Модератор:Не пишете само с главни букви

не съм съгласна, че няма да ги вземат, може би зависи от гостите ви. по- голямата част от нашите гости бяха млади, ние подарихме слончета, и трябва да ви кажа, че всички гости си ги бяха взели, начело с музикантите. просто е въпрос на избор и на уважение от страна на вашите гости.
Активен
Violet
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 302


ръчно изработени сватбени покани www.violet-bg.com


« Отговор #191 -: февруари 19, 2009, 22:45:47 »

И на мен така ми каза моята шивачка, ама тя ми каза, че трябва да са нечетно число и да са не по - малко от годините на булката и бройката не е равна на бройката на гостите - затова е късметче smile

Срещала съм и вариант да има маааалко по-големи късметчета, поставени на масата до името на всеки- играе роля и на подаръче.
Активен
*mama Eli*
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 873


Любов има навсякъде! Само трябва да се огледаме!


Моят сватбен албум

« Отговор #192 -: февруари 19, 2009, 23:08:45 »

rsstankova, радвам се че и на теб ти харесва като идея, да се подарят свещи. Както вече писах, самата свещ с кутийката към нея ми струваше около 2,00 - 2,20лв., а с панделката, кото ще сложим ще ми излезе около 2,50лв. - 3,00лв. Реших да бъде това, защото на много хора може би няма да им хареса фигурката, която ще им подарим и естествено няма да си я сложат в секцията. В най - дорбия случай ще се забута в някой шкаф или гардероб, ако преди това не я хвърлят разбира се. А, ако е свещ дори и да не им харесва ще си я запалят и все пак отново ще се сетят за нашата сватба и тя ще изгори в наша чест. Поне аз мисля така!
dimianna, свещите ги поръчах от един английски сайт, лентичките с нашите имена и датата на сватбата също. http://www.unravelagift.com    и    http://www.celebrationsplus.com/
ПП: Аз лично ги поръчах от първия, но сега не мога да ги открия, а във втория сайт също ги има, ама там са много много по - скъпи, а са абсолютно същите.
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #193 -: февруари 19, 2009, 23:20:09 »

аз лично смятам, че примерно както е при нас около 130 гости и ако направим късметчета на колкото години съм 28 то ми се струват много малко аз смятам да направя поне за половината гости, но не за всичките, защото това все пак е смисъла на късметчето, да ти е късмет, т.е не всички да имат, а подаръчетата в ресторанта са съвсем различно нещо.
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #194 -: февруари 19, 2009, 23:48:26 »

Ето и една идейка от мен

http://www.ceramictoys.hit.bg/
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines