Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 09:26:12

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подарък за гостите като спомен от сватбата - 4 част  (Прочетена 201045 пъти)
 
Violet
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 302


ръчно изработени сватбени покани www.violet-bg.com


« Отговор #165 -: февруари 10, 2009, 21:49:45 »

А в Пловдив гледа ли в складовете на Брезовско шосе? Нали има някаква китайска борса там? Не знам дали има точно стъклени фигурки, не съм ходила, но не пречи като че ли да погледнеш какво предлагат...
Активен
svetlan4e
Новак
*
Публикации: 18


« Отговор #166 -: февруари 15, 2009, 19:57:34 »

привет на всички!бях писала преди няколко дни,но никойе писа по моя проблем,затова се надявам сега някоя от вас да ми помогне ако има информация.та бях писала, че си търся  керамични елхички за подаръчета за гостите.моля ви пишете ми ако знаете някъде да продават или поне за по-голям магазин за сувенири или керамика.аз съм от пловдив.момичета много ще съм ви благодарна!
Активен
niksis
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 98



Моят сватбен албум

« Отговор #167 -: февруари 16, 2009, 11:11:06 »

svetlan4e , на предната страница tasty и valka27  са ти дали страници за елхички ..погледни там smile
Активен
svetlan4e
Новак
*
Публикации: 18


« Отговор #168 -: февруари 16, 2009, 12:35:57 »

Момичета много ви благодаря,за съдействието и сърдечността.просто не бях видяля ,че има отделна тема за подаръчетата и си мислех че никой не ми пише.ще се възползвам. smile
Активен
gali_ya
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 4



Моят сватбен албум

« Отговор #169 -: февруари 16, 2009, 22:16:00 »

може да разгледате и тоя сайт, http://galisto.com/
фигурките се предлагат и неоцветени, може да си ги направите така, както искате.
Активен
valka27
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1103


http://www.panoramio.com/user/3830585


Моят сватбен албум

« Отговор #170 -: февруари 18, 2009, 15:40:21 »

Аз вече си имам подаръчета - папируси със сентенции за любовта.
Замислям се дали не е твърде скромен подарък blush
Активен
rsstankova
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 185

Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #171 -: февруари 18, 2009, 15:47:10 »

Според мен не.Аз също най-вероятно ще имам само папирусчета.Според мен е абсолютно достатъчно,няма смисъл от други подаръци-според мен де,като в никакъв случай не искам да обидя някой,напротив поздравления за интересните подаръци които сте измислили момичета,но аз не бих подарила такива неща.

Модератор:Не пишете само с главни букви.
« Последна редакция: февруари 18, 2009, 19:20:37 от gucci » Активен
*mama Eli*
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 873


Любов има навсякъде! Само трябва да се огледаме!


Моят сватбен албум

« Отговор #172 -: февруари 18, 2009, 15:52:28 »

Нашия подарък за гостите ще бъде:свещ във формата на сватбена торта, коята с сложена в кутийка и вързана с панделка, на коята пише нашете имена и датата на сватбата. Аз лично многи го харесвам (подаръка), защото исках да бъде свещ тъй като определено казах "НЕ" на фигурките и на снимките и друга идея просто не ми дойде, освен тази.
А папирусчета мисля да дадем на всеки гост, като благдарност. Да ги сложем в чинията или нещо такова. Все още го обмислям това де!  smile
Активен
*mama Eli*
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 873


Любов има навсякъде! Само трябва да се огледаме!


Моят сватбен албум

« Отговор #173 -: февруари 18, 2009, 15:54:48 »

 Само да отбележа, че подаръчета няма да ни струват повече от 3лв. и свещите са високи някъде между 6.5см - 7см.  girl_wink
Активен
rsstankova
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 185

Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #174 -: февруари 18, 2009, 15:56:49 »

Супер Ели това вече е готина идея такова нещо аз също бих подарила.Нещо което знам че ще искат да запазут,но съм абсолютно против тези фитулки,защото сигурно половината няма да ги вземат,а другата половина ще ги изхвърлят щом се приберат в тях.Ако е подарък-да е нещо смислено-А за свещ  Bravo Bravo Bravo Аз съм луда фенка на свещи и идеята ти е супер обаче няма ли да са скъпички

Модератор:Не пишете само с главни букви
« Последна редакция: февруари 18, 2009, 19:23:53 от gucci » Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #175 -: февруари 18, 2009, 16:00:06 »

Валка, подаръчетата/папирусчетата ти са много сладки и с чудесни стихчета. И въобще не са скромен подарък, най-малкото, защото са си тове дело и си отдала внимание за направата на всяко от тях. Аз определено бих оценила времето, което си отделила за това. Ако все пак ти се стуват скромни - можеш да им добавиш по една пръчка канела (ако харесваш де) - видях така направени подаръчета при нашата агентка и бяха сладки  give_rose
Но и така да ги оставиш - пак са си супер  good
Активен
valka27
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1103


http://www.panoramio.com/user/3830585


Моят сватбен албум

« Отговор #176 -: февруари 18, 2009, 16:34:09 »

Бубка, благодаря ти за милите думи... иначе си мислех за варианта да добавя някъде на възелчето малка пеперудка, калинка, усмивка... виждала съм ги по цветарските магазини
Активен
dimianna
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #177 -: февруари 18, 2009, 23:46:50 »

Ели, откъде си намери тези свещи във формата на торта,аз съм от София и тук няма такива sad
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #178 -: февруари 19, 2009, 13:30:38 »

Аз мислих по въпроса с подаръците и реших, че след като на всеки гост ще му остане за спомен поканата, бутуниерата и късметче, тъй като мисля късметите да са равни на броя на гостите, няма смисъл от допълнителни подаръци. още повече че мисля на всеки да пратя дискове със снимки и записа от тържеството след сватбата - какъв по-хубав подарък от това. girl_wink
Активен
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« Отговор #179 -: февруари 19, 2009, 15:28:01 »

anibibian и според мен е достатъчно. Добре си го измислила с дисковете. Само не разбрах, имаш ли план как всеки от гостите да получи късметче? Понеже те като се хвърлят и не се знае кой колко ще си вземе - обикновено децата си събират повечко  girl_wink
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines