Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 04:21:38

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подарък за гостите като спомен от сватбата - 4 част  (Прочетена 200976 пъти)
 
ralichka___
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 513



Моят сватбен албум

« Отговор #120 -: февруари 01, 2009, 21:58:11 »

Аз също в крайна сметка реших да подарим снимки и точно като теб, pebbles искам да им направя някакви рамки smile Отказах се от идеите си за други подаръци.
Активен
Violet
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 302


ръчно изработени сватбени покани www.violet-bg.com


« Отговор #121 -: февруари 01, 2009, 22:42:44 »

Може да питате там, от където са поканите ви не могат ли да ви направят и рамки от същата хартия. Така всичко ще ви е в един стил.
Активен
petia81
Ентусиаст
**
Публикации: 95



« Отговор #122 -: февруари 01, 2009, 22:46:53 »

И аз смятам да е снимка. Иначе винаги ще има мнения, че само ще събират прах или, че булката има кичозен вкус (и това човек, който си въобразява, че не плаща данък "обществено мнение"). Но смятам да им измайсторя някаква стойка. Нещо елементарно, което аз да направя. Още събирам конструктивни схеми за изделието, но когато имам решение ще се похваля. А като имат снимка поне ще е документирано, че булката наистина има кичозен вкус, вижте я в каква ужасна рокля се е изтипосала!

хахахаха, е, на това му викам силен аргумент за снимките!  :funny:Много яко, pebbles!  Bravo  Bravo 
Bravo Иначе и аз съм се замислила за някакви рамки...
Активен
petia81
Ентусиаст
**
Публикации: 95



« Отговор #123 -: февруари 01, 2009, 22:47:52 »

Може да питате там, от където са поканите ви не могат ли да ви направят и рамки от същата хартия. Така всичко ще ви е в един стил.

Violet, идеяте е супер! Мерси!
Активен
Josepha
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 134



Моят сватбен албум

« Отговор #124 -: февруари 04, 2009, 19:50:15 »

Сега се връщам от fioralux - предлагат сватбени бонбониерки. Жената е изключително мила, а нещата й на живо изглеждат много добре Bravo Bravo Bravo
Офисчето й е на малко забутано място, едва го открихме, но мога да ви кажа, че нещата й са много хубави и на добра цена. Внася материалите явно от Италия /поне така видях на пакетите, които вадеше/. smile
За мен е абсолютно приемлив подарък - гостите изяждат захаросаните бадеми /5бр/ и опаковката им е достатъчно атрактивна, за да си я запазят - ние гледахме чантички за жените и фракове за мъжете. може даже да се напише на тях имената на младоженците....
То угодия няма и никога няма гаранция, че подаръчетата, каквито и да са няма да се превърнат в прахосъбирачки. Освен моите родители и родителите на младоженеца, не виждам кой друг ще си държи подаръчето на видно място и ще го гледа с умиление.....Въпросът е с този малък жест да благодариш на хората, че са уважили деня ти pardon Поне аз така го разбирам
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #125 -: февруари 04, 2009, 21:53:05 »

Сега се връщам от fioralux - предлагат сватбени бонбониерки. Жената е изключително мила, а нещата й на живо изглеждат много добре Bravo Bravo Bravo
Офисчето й е на малко забутано място, едва го открихме, но мога да ви кажа, че нещата й са много хубави и на добра цена. Внася материалите явно от Италия /поне така видях на пакетите, които вадеше/. smile
За мен е абсолютно приемлив подарък - гостите изяждат захаросаните бадеми /5бр/ и опаковката им е достатъчно атрактивна, за да си я запазят - ние гледахме чантички за жените и фракове за мъжете. може даже да се напише на тях имената на младоженците....
То угодия няма и никога няма гаранция, че подаръчетата, каквито и да са няма да се превърнат в прахосъбирачки. Освен моите родители и родителите на младоженеца, не виждам кой друг ще си държи подаръчето на видно място и ще го гледа с умиление.....Въпросът е с този малък жест да благодариш на хората, че са уважили деня ти pardon Поне аз така го разбирам
Това е супер подарък и то по нестандартен ! А може ли да попитам имат ли сайт или някъде да се видят тези неща които предлагат ?
Активен
23
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 376



Моят сватбен албум

« Отговор #126 -: февруари 05, 2009, 10:17:59 »

Здравейте, момичета, оригинални идейки! Браво на вас! Bravo
Моята идея пък е малки стъклени шишенца, които са в процес на украсяване, затворени с малки коркови тапички, а вътре по едно малко папирусче, но още не съм решила какво да пише на тях. Някакви идеи? Със зълва ми ги майсторим, засега сме направили една-две проби. Пробите са обнадеждаващи!  smile Искат се тренировки и ще станат перфектни, убедена съм.  yahoo
Като съм готова, обещавам да ги снимам!  good
Активен
valka27
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1103


http://www.panoramio.com/user/3830585


Моят сватбен албум

« Отговор #127 -: февруари 05, 2009, 10:45:29 »

Идеи за украсата на шишенцата или за папирусите?

Аз гледах някакви шишенца тук  http://unikalni.com/catalog/index.php?cPath=7&sort=3a&page=2

Активен
23
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 376



Моят сватбен албум

« Отговор #128 -: февруари 05, 2009, 10:49:46 »

Трябват ми идейки за това, какво да пише на папирусчетата!
Активен
tonibonboni
Сватбар
***
Публикации: 173



Моят сватбен албум

« Отговор #129 -: февруари 05, 2009, 11:03:00 »

 Момичета, много съм щастлива! Готови сме вече с подаръчетата!  danceg С моя бъдещ съпруг единодушно избрахме от онези малки дървени фигурки, облечени с народни носийки ( всичките в различен цвят) и като ги отвориш, има мускалче с аромат. За тези, които не се сещат, често ги продават в магазините за сувенири като спомен от България с мускалче с аромат на "Българска роза" . Ние ще имаме чужденци на сватбата и ефектът ще е двоен. Решихме, че ще подаряваме момченца на момичетата и момиченца на момчетата. lol)) Скоро ще кача и снимки, за да ги видите. Имат много сладки физиономийки. Тези подаръчета ще символизират "българската сватба" и това че булката обожава да играе хорца.  yahoo
Активен
valka27
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1103


http://www.panoramio.com/user/3830585


Моят сватбен албум

« Отговор #130 -: февруари 05, 2009, 11:03:14 »

И аз съм се заела с едни папируси...
Мисля да пиша разни сентенции и пожелания, мога да ти пратя ако искаш.Само, че моята идея е всяко от тях да е с някаква картинка, които тепърва почвам да издирвам.
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #131 -: февруари 05, 2009, 11:13:01 »

Ох, ние така и не можем да се спрем на подаръчета  girl_impossible
Толкова много идеи, а и нещо имаме различия в мненията с милото  huhhuh.gif
Аз май не искам прахосъбирачки, особено тези белите фигурки на слончета, ангелчета, гълъбчета - нещо ми се струва, че им мина времето.
Папирусчетата като че ли повече ми харесват  good
Тонибонбони, а вие от къде купихте/ще купите тези фигурки с носиите? Това определено ми звучи много по-добре от слонче.
Понеже сватбата ще е в Казанлък - дали е добра идея да е нещо свързано с розите все пак? Вече и аз незнам  crazy
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #132 -: февруари 05, 2009, 11:18:56 »

Bubka, аз да си кажа, че поред мен ще е много красиво и тематично ако е свързано с розите, но ти си знаеш.Аз също не исках прахосъбирачка и мъжа каза аз да се оправям, та не ми се е бъркал за тези неща.
Активен
Su_to
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 723


Съселчето на Магаренцето.


« Отговор #133 -: февруари 05, 2009, 11:22:40 »

Ех, розите са толкова свързани с любовта, че наистина какво по - добро от подаръчета имащи връзка с тях, още повече наистина щом сватбата ще е в Казанлък. То там е направо раят на всякакви нещица с рози.

Аз също мислех, че съм открила подаръци за мъжете http://www.1deal1.com/product_info.php?idarticles=88  , обаче, като видях цената и ... shok  sad А така хубаво съчетават тези две тъй важни неща за мъжете, еххх! Щяхме освен гравиранието да сложим и по една снимчица от сватбата вътре, ама...

Съобразявайки се с финансите, намерих това http://www.dejabg.com/suveniers_promdes.php?sh=f&id=1398
Мисля да се спра на една от първите две. Гравираме отгоре имената и датата и готово.

Друга идея за нещо, което да е практично, да им е често пред очите и да ни е във финансовите възможности просто не ми хрумва.
Активен
sleepingbeauty
Новак
*
Публикации: 12



« Отговор #134 -: февруари 05, 2009, 11:23:21 »

Здравейте момичета,
И ние се чудим какви да бъдат подаръците за гостите...
Сиси_Петрова, много ми харесаха твоите предложения, особено свеща  smile
Моля те, изпрати ми някакви координати на фирмата.
Благодаря предварително
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines