Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 20:14:44

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подарък за гостите като спомен от сватбата - 4 част  (Прочетена 200579 пъти)
 
salasar
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 67



« Отговор #30 -: декември 04, 2008, 10:05:35 »

всички предложения са интересни,но за съжаление аз немажах да направя този жест към нашите гости.Просто тогава не правехме такива неща.Сега ми дайте да измислям и ....ще ми дойдат на акъла 100 неща! Но все пак ми се искаше на всеки да има красива свещ-ароматна в прекрасна кутиййка или торбичка от тюл или нещо подобно,а на самата свещичка да има неща като метална гривничка,на кято да пише нашите имена.Но това не е рентабилно,защото ще дойде много пари и при повече гости си е състояние girl_wink
Активен
Dar4e
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 4



« Отговор #31 -: декември 04, 2008, 12:38:40 »

Вече на 100% съм решила за слончето с боабаб

Каква идея за аранжировка бихте ми подсказали? Някаква панделка или торбичка?
Активен
Nataliya
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1630


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: декември 04, 2008, 13:06:54 »

Ако не се лъжа това е стъклено кубче. Ние имахме такива, но с други фигурки вътре и опаковането ми беше голям проблем. Кутийка търсих доста, но бяха около 2 лв, което доста оскъпяваше. В сайта на rakhiva има кутийки ако ти се поръчва он лайн. Може да се измисли нещо с тюлена торбичка, но трябва май да се уплътни с нещо,  crazy и става сложно, а и не се вижда добре. Или вързано в целофанче...
Ние се спряхме на вариант с панделка в цвета на сватбата. Вързахме ги на ръка и с една капка лепило затвърдихме да не се измъква.

Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: декември 04, 2008, 13:13:38 »

И според мен това с панделката е най-добрият вариант за такъв тип подарък. Пък и няма да излезе ужасно скъпо и ще се вижда най-важното!
Активен
katya_79
Професор
****
Публикации: 423


www.album.bg/kate_to


Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: декември 04, 2008, 13:17:19 »

Ние много мислихме какво да подарим на гостите като спамен от нашата сватба.Накрая решихме да напишем пожелание и да го направим като свитък!  


* Picture_004[1].jpg (3.35 KB, 125x125 - видяно 5163 пъти.)
Активен
lady_in_love
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 837


Blinded by love


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: декември 04, 2008, 14:06:27 »

Аз имам идея за бсолютно същите такива фигурки,вътре са със сватбени картинки.Намерих ги на цена от 2,9лв.Ако се спра на този варианат смятам да ги сложа в бяла кутийка,и тях съм намерила на цена 0,90ст. и отгоре с червена панделка вързани.Да кажем и панделката да е 0,50ст.И всичко става общо 4,40лв. което ми се струва добра цена кото се има предвид,че ще са в кутийка и с панделка.Ако някой сподели от къде мога да взема такива фигурки по евтино ще бъда благодарна.
Дарче благодаря ти за сайта,там наистина са по евтини,но лично на мен нещо не ми допадат картинките вътре в тях/лично мнение/ smile
Активен
Nataliya
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1630


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: декември 04, 2008, 15:15:16 »

lady in love, погледни тези страници. Пускала съм и преди този сайт. Ние си взехме от това магазинче нашите. Цената им през август беше 0.90 лв. по цена на едро т.е. над 100 броя. Иначе бяха по 2.10.

http://www.artstyle-bg.com/products.php?page=5
http://www.artstyle-bg.com/images/big/3X7.jpg
Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: декември 05, 2008, 14:22:45 »

Това оставих изцяло на сестра ми. Понеже цветовата гама беше лилаво и бяло тя направи сърчица от лилав и бял кадастрон, на лилавото сърце сложи бяла панделка, и съответно на бялото- лилава. Вътре написа нашите имена и датата, а отпред получателя на това сърце. Много сладко се получи и всички си ги взеха. По- евино ни излезе, а пък и сестричето ми реши да ни помогне.
Активен
nachinaesht_svatbar
Любопитен
*
Публикации: 33


« Отговор #38 -: декември 15, 2008, 00:04:37 »

Здравейте,
Искам да ви покажа моите падаръци. Струват 1.70 лв. , със сетра ми ще сложим панделка (тъмно синя) и се надявам да се получи. Как мислите, някой подарявал ли е подобен подарък и как би се възприел от гостите, защото нези слонове и лебеди хич не ме кефят?


* Bonboniera_5010.jpg (37.17 KB, 274x400 - видяно 5414 пъти.)
Активен
Kristinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 649


Just a Wife


Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: декември 15, 2008, 00:08:26 »

супер оригинален подарък. Bravo за избора. а това е бонбониера нали?
 Offtopic на мен "кутийката" за халките е подобна роза..
Активен
nachinaesht_svatbar
Любопитен
*
Публикации: 33


« Отговор #40 -: декември 15, 2008, 00:15:37 »

Ами май е бонбониера, но незнам точно:))
Видях я в един сайт, който се рекламира тук във форума и доста ми допадна, а мисля, че и цената е много добра, защото като ходихме в асеновград и видяхме какви са цените на подаръците - лошо ми стана. Все пак ще имаме около 200 човека на сватбата. Харесаха ми и кутийките, но това е по- различно, поне за мен.  smile
Активен
Kristinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 649


Just a Wife


Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: декември 15, 2008, 00:17:00 »

ами да, доста нестандартно е.аз мисля че отгоре трябжа да се отваря самото цвете...затова мисля че е бонбониерка:))
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: декември 15, 2008, 00:22:38 »

И аз ги гледах във този сайт но мисля че това не е бонбониера . Колко е високо това ? Много е красиво ! Bravo Bravo Bravo А и може на семейство да се дава !
Активен
nachinaesht_svatbar
Любопитен
*
Публикации: 33


« Отговор #43 -: декември 15, 2008, 00:29:30 »

Аз си поръчах да ми пратят 1.
Ами високо е около 10 см. Като му сложихме тъмно синята панделка стана направо като сребърно бижу. Много луксозно изглежда, в сравнение с фигурите, които сме наредили тук във витрината от наши приятели, а да не говорим за снимки, незнам къде да ги слагам - това според мен е най- не практичния подарък. Ние сме ги сложили в един плик и никога след сватбите повече не сме ги гледали. Дори милото искаше да ги хвърли преди време, та едвам го спрях.
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: декември 15, 2008, 00:31:29 »

Аз си поръчах да ми пратят 1.
Ами високо е около 10 см. Като му сложихме тъмно синята панделка стана направо като сребърно бижу. Много луксозно изглежда, в сравнение с фигурите, които сме наредили тук във витрината от наши приятели, а да не говорим за снимки, незнам къде да ги слагам - това според мен е най- не практичния подарък. Ние сме ги сложили в един плик и никога след сватбите повече не сме ги гледали. Дори милото искаше да ги хвърли преди време, та едвам го спрях.
И аз не харесвам снимки но въпрос на вкус ! Това е много оригинално и различно ! Всеки ще си го запази !
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines