Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 26, 2024, 23:58:51

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подарък за гостите като спомен от сватбата - 4 част  (Прочетена 200836 пъти)
 
yoyo1
Любопитен
*
Публикации: 26


« Отговор #330 -: март 15, 2009, 22:06:07 »

и аз все повече мисля за снимки, вярно че не е много оригинално, защото често го правят младоженците, но трябва да ви кажа, че аз лично много се зарадвах като ни подариха снимка на последната сватба, на която бях
там подаряваха снимката в плик на семейство по време на подаряването на подаръците
един вид гостите ти подаряват нещо и ти им връщаш жеста girl_wink



А при полужение, че ще има " welcome drink" на вратата ли ?!?
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #331 -: март 15, 2009, 22:11:29 »



А при полужение, че ще има " welcome drink" на вратата ли ?!?
съжалявам, но не разбрах какво имаш предвид
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #332 -: март 16, 2009, 10:28:46 »

И ние засега мислим да подаряваме снимка за подаръче. Писето възприе много добре идеята, дори предложи да направим рамката от същия картон като поканите и отново да сложим встрани по една каличка с панделка, ама кой ще ги връзва тези калички smile (то е ясно де), важно е че има консенсус smile
някъде във форума видях нещо подобно на това, което сте замислили  - за рамката на снимката и е много добър избор
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #333 -: март 16, 2009, 10:35:43 »

някъде във форума видях нещо подобно на това, което сте замислили  - за рамката на снимката и е много добър избор
и аз така мисля good
имам спомен че някъде гледах готови картонени джобчета за снимки, само трябва да се поразровя да видя къде беше
Активен
yoyo1
Любопитен
*
Публикации: 26


« Отговор #334 -: март 16, 2009, 17:34:26 »

съжалявам, но не разбрах какво имаш предвид



че подаръците ще се дават на вратата / няма да има обикаляне в ресторанта/
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #335 -: март 16, 2009, 17:55:47 »



че подаръците ще се дават на вратата / няма да има обикаляне в ресторанта/
а ясно smile
ами всеки както си реши, по нашия край си обикалят да вдигнат тост и да приемат поздравления, съответно гостите тогава подаряват подаръците и така smile
Активен
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #336 -: март 24, 2009, 13:34:31 »

а ясно smile
ами всеки както си реши, по нашия край си обикалят да вдигнат тост и да приемат поздравления, съответно гостите тогава подаряват подаръците и така smile
така е тук при нас , но на мен не ми допада всеки както си хапва и ти го раздигаш да се чукнете дас си вземеш подарука...някак по добре е да те поздравят на вратата с чаша шампанско да ти подарят подаруците и да се настанят хората... girl_wink
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #337 -: март 24, 2009, 13:40:57 »

така е тук при нас , но на мен не ми допада всеки както си хапва и ти го раздигаш да се чукнете дас си вземеш подарука...някак по добре е да те поздравят на вратата с чаша шампанско да ти подарят подаруците и да се настанят хората... girl_wink
а как ше им го съобщите, защото те са си свикнали хората и си знаят кога се дават подаръците
иначе идеята и на мен ми допада good
Активен
Daisy_d
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 88


Моят сватбен албум

« Отговор #338 -: март 25, 2009, 14:00:13 »

Момичета какво ще кажете за подаръчетата за нашите гости?
Аз много им се кефя danceg danceg danceg

Активен
Daisy_d
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 88


Моят сватбен албум

« Отговор #339 -: март 25, 2009, 14:01:50 »

Искам и да ви попитам, понеже ще сключим граждански брак малко преди самото тържество и се чудя дали снимката която да сложа в рамчиците да е от самото сключване на брак или да е от самата сватба?
Активен
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #340 -: март 25, 2009, 14:12:29 »

а как ше им го съобщите, защото те са си свикнали хората и си знаят кога се дават подаръците
иначе идеята и на мен ми допада good
водещата има за цел да съобщи че ще се вдигне наздравица за младото семейство , на която може да ги поздравите и да им дадете подаръците и така преди да се влезне в ресторанта на лятната тераса ще си пием шампанско с гостите и всеки който иска ще мине да се чукне да ни поздрави............ кой когато иска ще влезне вътре..след като се настнят гостите започва посрещането в ресторанта
« Последна редакция: март 25, 2009, 14:14:39 от liva82 » Активен
merilen
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 745



Моят сватбен албум

« Отговор #341 -: март 25, 2009, 14:54:16 »

Момичета какво ще кажете за подаръчетата за нашите гости?
страхотни са smile рамката хартиена ли е и откъде ги открихте? Ние също мислим да подаряваме снимки и наистина се чудим какво да правим с рамките sad
Активен
Kami_Al
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 59



Моят сватбен албум

« Отговор #342 -: март 25, 2009, 16:13:44 »

Здравейте момичета  Girl_hide
В моите снимки качих моята идея за подарък за гостите. На мен лично много ми харесва.  Бихте ли я погледнали, очаквам всякякви мнения и предложения.  give_rose Смятам да променя някои неща, защото тази е от друга сватба, затова съм обърнала и етикета, да не се виждат имената на младоженците. Специално панделката, защото моята сватба ще е в жълто и бяло.
 Girl_hide  give_rose
Активен
merilen
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 745



Моят сватбен албум

« Отговор #343 -: март 25, 2009, 16:33:05 »

Kami_Al, страхотен спомен за гостите smile Дори и да си изпият винцето, бутилката остава за спомен и може да се пълни и използва smile А украсата е много красива smile
Активен
Kami_Al
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 59



Моят сватбен албум

« Отговор #344 -: март 25, 2009, 21:34:47 »

merilen много ти благодаря  give_rose . Откраднах идеята, но и на мен ми се вижда чудесен спомен от една сватба. Отпред етикетите ще са с нашите имена и датата ни. Пък и намерих едни бутилчици, които ще ми изязат по 1.50 лв. Според мен няма да е и много скъпо.  drinks
Активен
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines