Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 01:27:15

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подарък за гостите като спомен от сватбата - 4 част  (Прочетена 200909 пъти)
 
bergeria
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 705



Моят сватбен албум

« Отговор #225 -: февруари 24, 2009, 20:22:21 »

Бях гледала по телевизията в едно предаване точно за тези подаръчета и там един златар каза, че доста често се подарявали сребърни соленички за цялото семейство, защото като седнели на масата винаги ще се сещат за младоженците. На мен също ми хареса идеята и ще измисля нещо подобно  blum
Активен
Violet
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 302


ръчно изработени сватбени покани www.violet-bg.com


« Отговор #226 -: февруари 24, 2009, 23:34:35 »

А това с бонбоните- хубава е идеята да, ама като се изядат и какво остава... сладък вкус на небцето.

Остава на първо време споменът за нетрадиционния подарък, който е получен. В добавка може да се прикачи съвсем кратко, сгънато като книжка, висящо листче с някаква история на вас двамата, имената и датата на сватбата. Това поне няма да се изяде  Wink


Споменахте магнити за хладилник- една много приятна за мен визия на магнити предлагат ето тук http://blisshand.com/bg/home.html 
Активен
Ble6tu4ka
Професор
****
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #227 -: февруари 25, 2009, 18:14:34 »

Като заговорихме за магнитчета... Ние финално се спряхме на този вариант преди месец. smile Сдобихме се с тези сладурчести магнитчета и сега остава само хубавичко да ги опаковам.  yahoo



Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #228 -: февруари 25, 2009, 21:53:55 »

Тези са от детския магазин Джъмбо нали?
Каква е цената? Много са сладки  good
Активен
ralichka___
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 513



Моят сватбен албум

« Отговор #229 -: февруари 26, 2009, 00:18:44 »

Много са сладки магнитчетата ви!!!!  heart chee Ice_cream
Активен
peteto77
Сватбар
***
Публикации: 185



« Отговор #230 -: февруари 26, 2009, 08:48:06 »

и на мен много ми харесват  smile
Активен
Ble6tu4ka
Професор
****
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #231 -: февруари 26, 2009, 09:06:13 »

Радвам се, че са ви харесали, момичета! smile

Да, от "Джъмбо" са. То има между другото и други видове пак от същия тип ама тези най-ни харесаха. Иначе за 3 магнитчета в опаковката - цената беше 4лв. В общи линии съвсем приемливо. smile  yahoo
Активен
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #232 -: февруари 26, 2009, 09:14:14 »

Ble6tu4ka ,направо ми останаха очите по тия магнитчета Oh my ... Страшни са good
Активен
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« Отговор #233 -: февруари 26, 2009, 09:36:37 »

Блещучка много сладки магнитчета! Каква идея имаш за опаковката?
Активен
Ble6tu4ka
Професор
****
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #234 -: февруари 26, 2009, 09:41:31 »

Блещучка много сладки магнитчета! Каква идея имаш за опаковката?

Светли, мисля да правя кутийчици. Долната им част се разгръща и се чудя дали на дъното да напиша нещо като например, че сме щастливи, че са наши гости. Кутийчицата ще е вързана с панделка. Довечера ще снимам как изглежда, че забравих като снимах подаръчетата да щракна и нея. smile
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #235 -: февруари 26, 2009, 09:52:11 »

Ble6tu4ka  , страшно сладурски магнити  Bravo , така ме е яд, че за нашата сватба не намерих подобни ...  diablo а все едни грозни имаше навсякъде sad Ама като си нямаме в Бургас "Джъмбо" sad

Идеята за кутийките я намирам също за   judges Според мен е добре да напишеш нещо благодарствено.  good
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #236 -: февруари 26, 2009, 10:41:11 »

Ble6tu4ka с нетърпение чакам да покажеш кутиите идеята е много оригинална good и аз мисля че, с надписване на благодарствено послание ще се получи много добре.
Активен
dar4eto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 156



Моят сватбен албум

« Отговор #237 -: февруари 26, 2009, 13:57:16 »

Момичета, намерих  сайт с интересни статуетки и май доставят и с куриер :-). Ето какво си харесах, но още не съм разгледала всичко. С една панделчица мисля, че ще се получи страхотно  Bravo.
Имат голям избор  smile. Не мога да видя цената обаче и сега ще им пусна запитване за цена и размер smile. Дано да не ме застрелят с цената  girl_wink
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #238 -: февруари 26, 2009, 14:03:56 »

много е готино определено, дай информация за цените
Активен
dar4eto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 156



Моят сватбен албум

« Отговор #239 -: февруари 26, 2009, 14:29:57 »

tasty, преди малко им изпратих запитване за размера, и цени зад 30 бройки. Ние ще сме вероятно около 80 души, но повечето са семейни и от там ще дойде бройката долу-горе наполовина, тоест около 30-40. Намерих и стъклена фигурка с младоженци и ангелчета с чадърчета над тях  smile. Слагам снимка и на нея и за нея съм питала за размери и цени  smile. Ако и на нея се прибави панделчица както бяха предложили други момичета ще се получи красивичко  girl_wink.
В сайта към последните страници на продуктите има и опаковачни кутийки за тези които търсят само опаковка.

Надявам се да съм помогнала на някоя друга тръпнеща от вълнение бъдеща булка като мен  girl_wink

сайта е: http://artstyle-bg.com/products.php?page=1

Активен
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines