Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 23:28:55

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 8   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Любов , брак , пари  (Прочетена 98794 пъти)
 
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #30 -: ноември 05, 2007, 13:04:35 »

Хм, май при повечето от нас ще се окаже, че външността е имала голямо значение...Аз също бях впечатлена първоначално..не точно от външна красота, колкото от стойката му, излъчването на тялото му. Girl_sing Особено лицето му-изразяваше такава непоколебимост,че хлъцнах laugh А след първия разговор впечатленията се натрупваха-чар, любезност, доброта, интелигентност,съпричастност и т.н. Всичко останало дойде после.
А за парите...милото е по-голям материалист от мен,понякога чак се ядосвам. Онази вечер пък нещо се пошегува неподходящо с размера на неговата и моята заплата. И като се обидих аззз diablo Събрах всички неща, които ми е подарявал, в пликове, тръгнах да ги хвърлям и му казах,че нищо не искам от него.Даже единствения си парфюм хвърлих.Ама той ги прибра,де, по-късно ми се извини, и така blush Ама още ме е яд и в момента съм със старите ботушки и без парфюм blush
Много мразя да се коментират пари или кое колко струва.Сигурно защото ги нямам в големи количества,за някой може да не е проблем. pardon
Активен
ina_lemon
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: ноември 06, 2007, 13:30:39 »

И нима това, че външността се гледа е странно, мацки такива сладки.  laugh laugh laugh
Че нали дълбоко в подсъзнанието на жената е свряна мисълта за продължаване на рода и респективно в мъжа се търси втората страна по този процес на размножаване.Е кажете по този повод сега, не искате ли детето ви да прилича на вас и на съпруга ви и съответно да бъде красиво с атлетично тяло и дъра бъра. Ми че то това е от ясно по ясно. good good good
Аз честно и откровенно за себе си казвам, че на човек с кофти външен вид, глупави дрехи и тотална и очевидна липса на вкус няма да обърна грам внимание.  diablo diablo diablo
Наречете ме сноб и както там му се вика, но да, няма да му дам шанс да видя "вътрешната му красота". Щото, ще ме прощавате ама едното върви с другото. Нали в тази прословута вътрешна красота е обобщено всичко, е как питам аз тогава той видиш ли ще е прекрасен, начетен и интелигентен човек, а ще прилича на маймун. Говорим за визията която подлежи на промяна, нали не за черти на лицето. Но винаги има начин да се козпенсира едно с друго, така че  crazy crazy crazy мдаааа, външността е важна.
Активен
emily
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 878



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: ноември 06, 2007, 14:20:03 »

При мен пък външността не се оказа решаваща, макар, че за предишните връзки не беше така,
Но има една приказка "не питай старило а питай патило"  laugh laugh laugh и реших че вече убав не убав ще гледам да е МЪЖ на място поне!!!
И при мен кое се оказа от значение този път - Бяхме една компания и усетих че момчето, което обикновено не говори много, но когато заговори, го казва точно на място и от там, хехе - какъв извод си направих, че е доста умен, а за чувството на хумор ...какво да кажа... винаги ги ръсеше едни и всички изпопадвахме. Тааа мисълта ми е, че първото което забелязах беше че е доста умен, отговорен и със страхотно чувство за хумор! А и не беше и лош - абе с една дума СТАВАШЕ  laugh smile Но първо бяха другите му качества.
За пари въобще не можеше и да става на въпрос, бяхме един дол дренки  laugh laugh laugh
Никога не е ставало въпрос при нас кой изкарва повече и кой какво купил. Дано и занапред да  е така smile smile Wink
Но мъжа е по-сигурен и има самочувствие, ако изкарва добри пари и е готов за брак, когато знае че може да осигури прехраната на семейството.
Така, че девойки, важна е и външната, но според мен и доста повече вътрешната красота  pleasantry
« Последна редакция: ноември 06, 2007, 14:35:00 от emily » Активен
summer.
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 684



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: ноември 06, 2007, 14:50:47 »

Разбира се, че е така, Еми. Но все пак, за да привлече един мъж вниманието на жена трябва да има поне приличен външен вид...така да се каже от пръв поглед да ти хване окото...И както казва Ина и аз не бих обърнала внимание на такъв мухльо, който никак не изглежда добре външно...кой каквото ще да казва. А от там тръгва и всичко останало - заговаряш се, първи срещи ала бала, забелязваш други хубави черти от характера...и без да разбереш хлътваш  Love
Така мисля аз, незнам...
Активен
emily
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 878



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: ноември 06, 2007, 15:15:11 »

естествено, че е така, никой не оспорва ПРИЛИЧНИЯ външен вид, имах предвид да е красавец някой неземен  smile по-точно казано  tease , а да се окаже въздух под налягане  blum
А това че е някакъв смотльо, който дори не може и да се облече  laugh laugh laugh естествено че няма да бъде погледнат, а да ме впечатли...  pleasantry
А от там тръгва и всичко останало - заговаряш се, първи срещи ала бала, забелязваш други хубави черти от характера...и без да разбереш хлътваш  Love
Така мисля аз, незнам...
Тук си абсолютно права   good good good
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: ноември 06, 2007, 16:42:23 »

emily, summer_sky, много точно сте го оказали, момичета!!! Bravo Абсолютно съм съгласна с вас!!! good Bravo То и при мен беше така,не парите бяха на 1 място!!! Wink
Активен
ina_lemon
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: ноември 06, 2007, 17:11:16 »

Парите и не трябва да бъдат на пъърво място, така че много ясно че това е мнението по въпроса на повечето от нас. И при мен не бяха, много ясно, че не. То това е готиното и това е нещото което заздравява връзката според мен повече от всяко друго нещо - заедно вървите напред, заедно постигате разни неща и заедно един до друг се развивате. Един вид никой не се насадисва на готово.  Yes Yes Yes
Активен
emily
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 878



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: ноември 08, 2007, 17:04:26 »

То това е готиното и това е нещото което заздравява връзката според мен повече от всяко друго нещо - заедно вървите напред, заедно постигате разни неща и заедно един до друг се развивате. Един вид никой не се насадисва на готово.  Yes Yes Yes
Ей това ми хареса и е точно така good.
И никой не намира недостатъци, няма ето всичко е от мен а ти какво ще дадеш, или "дай си ми парцалките на си ти куклите" /има доста такива хора/ -  Offtopic
Знаеш си, че двамата се справяте и за хубаво и за лошо!!!  smile Дай боже да е само за хубаво и радостни събития  Wink

Активен
jasmine
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1188



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: ноември 10, 2007, 16:06:49 »

Аз го харесах много като характер ,хубав е ,много добър,страхотен кавалер  :*и т.н.А за парите да не става и дума,това за мен не е най-важния критерий за един мъж.Важното е да мъж на място good
Активен
jasmine
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1188



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: ноември 10, 2007, 16:08:33 »

Въпреки,парите сега в това време доминират,но пари се изкарват...
Активен
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: декември 04, 2007, 13:46:54 »

Аз пък момичета да ви кажа честно в началото мъжа ми не ми харесваше много на външен вид Oh my ...,обаче изпитвах някакво непреодолимо привличане към този човек!!!С друг не ми се беше случвало подобно нещо!!! blushНа малко по-късен етап от време започнах да се заглеждам,че има красиви очи и т.н. и т.н. blushТогава обаче вече бях захапала въдичката!!! LOVING А за пари и дума неможе да става!!!Ние сме имали не малко вечери,които сме били в някоя градинка с една кола и сме си изкарвали строхотно,залисани в разговори,прегръдки и целувки!!! blush blush Не заменям тези моменти за абсолютно нищо!!! girl_wink
Може би всеки си намира нещо,което го привлича в половинката му!!!Дали това ще бъде красивият му външен вид,вътрешната красота или банковата сметка все пак е въпрос на приоритети!!! girl_wink
Активен
swet
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 9



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: февруари 25, 2008, 11:37:22 »

ПАРИТЕ СА ЕДНО ЗЛО БЕЗ КОЕТО НЕ МОЖЕМ diablo
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: февруари 27, 2008, 09:52:37 »

Ние когато се запознахме бях на 13 и парите бяха последното нещо, за което се сещах. Любовта ни беше съвсем чиста и непринудена и до ден днешен си остана такава, а ето че вече ни чака и  Сватбаааа
Имали сме и трудни моменти от финансова гледна точка, но нито веднъж не съм си и помислила, че това е причина да не бъдем заедно, справяли сме се и сме продължавали напред. Сега всичко е наред, уредихме си живота и затова решихме, че е време да озаконим връзката си и да работим върху правенето на бебо  blush
Активен
MMariana
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1094


"До всеки успял мъж стои по една амбициозна жена"


Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: февруари 28, 2008, 11:56:02 »

Поздравления d_petrovska мога да се похваля с това, че никога не съм била материалист човек трябва да има толкова пари, колкото да не е лишен от елементарни неща, да може да живее, не да съществува и да отглежда спокойно наследниците си girl_wink Любовта е онова, което те кара да вървиш напред и да се усмихваш сутрин, не забравяйте че парите са средство за преживяване а не житейска цел...поне според мен...
Активен
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #44 -: февруари 28, 2008, 14:52:07 »

Аз моето мило го харесах,защото беше решителен.Аз обичам решителни мъже  Wink Освен това беше кавалер и имаше мнооооооого чаровна усмивка,изобщо знае как да се държи с едн жена,да й покаже,че е специална иии....да си призная много му харесах мускулите също blush blush blush Ама какво да направя,като си беше облякъл буза без ръкав по тялото....къде да го гледам,в очите ли  blum blum blum Не че очите не са му хубави де  tease tease Много даже са хубави yahoo yahoo Ама след като ги поразгледах започнах да гледам и други неща  tease tease

Онази вечер пък нещо се пошегува неподходящо с размера на неговата и моята заплата.

Докато заплатата му е по-голяма или поне равна на твоята,не е толкова страшно.Ама като взимаш повече пари от тях,някои мъже го изживяват мнооооого зле.Колкото и да го крият,обичат да дават пари и да ни глезят,ама не си признават,за да не ни става навик  tease Ако ти печелиш повече им е криво,защото едва ли не ти ставаш мъжът.
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 8   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines