Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 08:35:04

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 8   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Любов , брак , пари  (Прочетена 98809 пъти)
 
nina_nikole
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 517



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: февруари 28, 2008, 15:05:54 »

Моето мило се шегува, че ще ме вземат за шеф и като почна да взимам по 10 000 лв. заплата той си остава в къщи да гледал децата  sarcastic sarcastic sarcastic
Ние сме заедно от 7 години, определено тогава нямаше как да гледам дали има пари и каквото и да било друго, ех тази сляпа любов... това е ключа
Активен
Invisible
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 702


На мама тигърчето


Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: февруари 28, 2008, 15:12:42 »

 когато се запознахме бях на 15 и тогава всичко друго ми правеше впечатление, но не и дали има пари или не Sunshine ....просто се влюбих в зелените му очи и начина по който ме гледаше heart heart  Acquaintance
Активен
cremcaramel
Ентусиаст
**
Публикации: 62


« Отговор #47 -: май 18, 2008, 13:27:42 »

Мен първо ме впечатли интелигентността му. Въобще аз си падам по умни мъже. Освен това беше много искрен и много добър, просто цялото му същество излъчва такава доброта и нежност, че не могаааа....  heart

Парите са важни, и по мое мнение един умен мъж се справя финансово по-добре от един недотам умен. Моето мило е експлозия от идеи, аз също, така че парите въобще не ги мисля честно казано  bouncinggirl
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #48 -: май 19, 2008, 11:40:18 »

Кремкарамел, като те чета и познах нашия случай. Ние се познаваме от три години и поддържахме връзка от 2000 км разстояние цели две години. Аз също си падам по умни мъже, които имат знания, амбиции, възпитание, отношение. А това "Освен това беше много искрен и много добър, просто цялото му същество излъчва такава доброта и нежност, че не могаааа...." отлично пасва и при нас  heart Изобщо не съм се замисляла за финансовата страна на въпроса, защото вкъщи са ме учили, че ако няма любов и взаимно уважение, другото не е достатъчно за да бъдеш щастлив. Разбира се не е без значение младите да могат да се оправят финансово, но ти пак го каза много добре "Парите са важни, и по мое мнение един умен мъж се справя финансово по-добре от един недотам умен". Това, което стопля сърцето ми и ме кара да се усмихвам непрекъснато, е неговото отношение към мен, как ме гледа, как ми говори, колко е внимателен и загрижен. И двамата сме достатъчно умни и работливи, за да се справяме финансово достатъчно добре на този етап smile Но ако няма любов, бракът няма да издържи дълго - лично мнение  good
Активен
silviq-tamara
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 280



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: май 28, 2008, 08:46:25 »

когато се влюбих в мъжа ми просто исках някой да ме обича наистина.въобще дори не съм си мислела той има ли пари а какво ли ще му е наследството:)той е толкова добър,че дори да го бях видяла да свири на цигулка в някой подлез пак щях да си го взема :laugh:сега и двамата работим,събираме си пари за сватбата и всичко е супер:)да сме живи и здрави парите са просто "средство"
Активен
блясъчко
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 415

щастлива звездичка


Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: май 28, 2008, 11:00:06 »

много интересна тема, пък аз не съм се разписала досега..
с моето меченце се познаваме откакто аз бях ученичка, а той студент, личните ни средства не са били големи и определено не сме гледали парите един в друг. връзката ни винаги се е крепяла на любов (която смятаме, че е от пръв поглед - откакто се познаваме сме заедно) - което е лесно, докато мама и тате се грижат за нас.
обаче откакто сме официално едно домакинство (което съвпадна с брака) темата за парите няма как да заобиколи дома ни и се стараем да сме практични и внимаваме с разходите. любовта и всеотдайността ни се е доказала през годините и не смятам, че битовизмите ще променят качествено живота ни  Sunshine
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: май 29, 2008, 10:23:48 »

Сега ще ви разкажа един виц, който е моя любовен живот, но наистина звучи като виц! Като станах студентка в София реших, че искам да си намеря приятел, който да е от София, за да пропуснем проблемите с жилището и т.н., е намерих си, много хубав и мнго си се обичахме, но като че ли нямаше нищо повече, просто си беше Софианец, после заминах да следвам в Германия и исках да си намеря германец с кола, за да може да пътуваме и т.н., е намерих си, също голяма любов, но екстремно само германец с чисто ново пежо(не пътувахме никъде обаче). Върнах се БГ и исках само най-романитчния мъж на света, не исках кола, апартамент и пари...и го намерих, най-романтичния, нежен и мил човек на света, правеше ми романтични вечери, пишеше ми писма, стихове, рисувахме заедно карини, живеехме в една таванска стая, без баня и без пари, но любов... Разделихме се! Разбрах,че съдбата ми се подиграва и ми праща само онова, което си пожелая, и реших, че трябва много да внимавам какво си пожелавам.И следващия път си пожелах всичко: да е сериозно момче, с образование, апартамент, бъдеще, да ме носи на ръце, да ме обича, да ме води навякъде...и го получих, беше стархотен, то не биаха кино, боулинг, театър, заведения, щеше да се нанася в нов апартамент, водеше ме да избираме кухни....но бях забравила да си пожелая да съм влюбена в него...И след всичко това си казах майната му, искам само да обичам, да бъда обичана и да сме заедно и на следващия ден се влюбих в бъдещият ми съпруг! И сега знам, че това е най-важното да се обичаме! Заедно можем всичко останало!
Активен
блясъчко
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 415

щастлива звездичка


Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: май 29, 2008, 10:25:24 »

Vanilly, това не е виц, а притча! при това невероятна!  cray heart cray heart cray heart
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: май 29, 2008, 12:52:24 »

ех мила Vanilly, малко ти завиждам, видяла си много и сега си сигурна какво и кой точно те прави щастлива.

Аз никога не съм имала мечти за мъжа на живота си. В гимназията си мечтаех да имам по-голям брат - тъй като това беше невъзможно исках да имам приятел момче. бях близка с всички момчета, но най-близка бях със съпруга ми (който по онова време ми беше само приятел). Постепенно у него се е зараждала любов и започна по купони да ми го показва, аз естествено смятах, че ми налита, защото со е пийнал и недавах нищо да развали приятелството ми.
аз му споделях всичко и той ми споделяше всичко. Е в университет вечепоказа чувства моето момче и малко по малко пламна любовта ни.
така аз нямах възможност в съзнателна възраст да имам различни връзки, а какво остава оформена визия за партньор. Това, което имаме сме постигнали заедно.
Понякога съжалявам, че нямам никакъв друг опит, но това е smile
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: май 29, 2008, 13:23:51 »

Мила ivaiva, не съжалявай изобщо, че нямаш опит, аз направо завиждам на моят бъдещ съпруг, че аз съм неговата първа и голята любов( но все пак аз сън на 28, а той на 23), защото хора като вас са необременени, а аз имам много какво да нося от стрите връзки, което да тежи понякога на сегашната ми, например недоверието, което събуди в мен един от моите бивши гаджета, а от там и ревността, обременена съм и обременявам и връзката понякога, въпреки че съм видяла и мъже и мъже и знам какво да ценя в хората, кое е наистина истинско и неподправено и може би това харесва в мен и моето момче, мога да оценя всяка една дума и жест. така че има и плюсове и минуси, радвай се, че не си преживяла раздели, обиди, нараняване, имала си щастието да намериш в началото на дългия път на живота истинския човек!
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: май 29, 2008, 17:11:32 »

Vanilly, важното е че не си се отказала да търсиш и си намерила любовта.познавам хора които се отчайват и се отказват, тъжно е.И при нас с моето момче нещата са от доста отдавна.Познавам го от 15 годишна, имали сме ххубавите си и лоши моменти, но не съжалявам за нито един те ни направиха такива каквито сме.Успяхме да минем през много неща заедно и знам че искам да е до мен и за в бъдеще, знам че мога да разчитам на него.Иначе първото нещо което ми направи впечатление в него бяха очите ми и устните му.Не знам защо така, но това беше :)За пари никога не съм мислела, пари се изкарват пари се харчат smile
Активен
Pisetata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: август 23, 2008, 10:44:40 »

С моя мъж се познаваме от деца,т.е. от 6-годишни и винаги съм била влюбена в него heart.Любовта ни е минала през много изпитания и ето,че вече сме законно семейство. :weddingday:Продължаме да преминаваме през изпитанията,които ни поднася животът! =]Имаме спречквания,относно парите,но после осъзнаваме,че с тях и без тях се обичаме... heart heart heart
Активен
bandidi
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: октомври 29, 2008, 10:00:25 »

Моят мъж ми беше приятел, харесвах го, уважавах го и разчитах на него.Търсих компанията му, но не мислих, че би могъл да бъде моя мъж. В периода когато се запознахме не исках да се обвързвам с никого, чувствах се наранена и предадена, не вярвах в любовта. С него проумях, че я има, че е красива и не бива да и обръщам гръб. Той я откри за мен, тая сладката..спокойна и улегнала любов, която не вярвах че съществува. Това е най-важното-да даряваш и получаваш любов, с нея butterfly се постига всичко. Никога сме нямали достатъчно пари, но човек се простира според възможностите си. Зная, че ако сме заедно ще имаме всичко. Парите никога досега не са ставали причина за кавги. Дай боже все така да е. Пожелах си да сме винаги влюбени и да не забравяме любовта си.
Активен
katya_79
Професор
****
Публикации: 423


www.album.bg/kate_to


Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: октомври 30, 2008, 15:43:32 »

Мога да кажа, че съм богата.Богата, защото имам най-скъпият за мен човек на Света. Богата защото съм щастлива,влюбена,обичана,желана,единствена и неповторима, защото съм значима и безценна за мъжа до мен.Да ето това е моето богатство.
А нима има нещо по-ценно от това да бие едно сърце за теб, да се оглеждаш в  най-прекрасните очи на света, да откриеш най-чистата и неждна душа, да живееш с онази обич и страст до която може да се докосне само истински влюбеният човек
Що се отнася до материалното не се съмнявам, че ще го получим, защото сме млади,здрави и бъдещето е пред нас.И тогава ще се чувстваме може би още по-богати, защото това което сме постигнали ще е плод на общите ни усилия, стремежи и мечти.    любов заедно
 
 
Активен
silvani
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 81



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: ноември 04, 2008, 14:02:50 »

Чувствам се много богата, защото имам съпруг, който ме разбира и прекрасно детенце, които всеки ден ме карат да се чувтвам щастлива. Преминали сме през много перипетии и сме оцеляли, защото любовта ни винаги е била на първо място...спречквали сме се за какви ли не глупости и това ни е накарало да бъдем по-добри един към друг, научило ни е да бъдем търпеливи и да се обичаме повече...
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 8   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines