Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 24, 2024, 10:13:41

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 8   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Любов , брак , пари  (Прочетена 98682 пъти)
 
emily
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 878



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: май 29, 2007, 16:35:32 »

ако заема и отговорна работа, наистина, като че ли гледат на него с по-добро око, ако е семеен.
На както каза gucci, всичко си е до човека.
Има и женени, които въобще не мислят за семейството си, а да не говорим, че освен безотговорни са и такива които се правят на знаещи и можещи, баровци и мачовци, а висят на ръцете на половинките си.

Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: юни 05, 2007, 20:39:06 »

Ами аз да ви кажа в банката жененият мъж има  по-добър кредитен рейтинг от неженения. При равни други условия на жененият ще му бъде отпуснат по-голям кредит, отколкото на неженият crazy
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: юни 05, 2007, 20:47:44 »

Wowww  Oh my ... Oh my ... Oh my ... това последното вярно ли е?Добре, че се оженихме.... laugh laugh laugh
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: юни 05, 2007, 21:40:51 »

Абсолютно вярно е
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: юни 05, 2007, 22:26:24 »

Мит: Женените хора са по-креативни.
Това вярване вероятно се дължи на разсъждение, че в статуквото на брака хората ще пренасочат креативността си към работата. В действителност, изследване, проведено сред 280 учени показва, че тяхното творческо вдъхновение и оригиналност намаляват от момента на встъпване в брак. Същото е доказано-вярно и за музикантите, художниците и писателите.

Олееееееее,   Oh my ... стига бе. Дано да не е вярно.  shok Креативността ми е едно от качествата, които най-много държа и бих искала да го използвам в работата си. Дано да не е вярно това, че ще намалее след брака. Надявам се бракът дори да стимулира това качество, защото при женените двойки има по-голяма опасност връзката да стане скучна и когато се появи тази опасност човек трябва да прояви креативност. Мисля че желанието за разнообразие на семейния живот би трябвало да стимулира креативността!
Активен
Женя Иванова
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 810


най-щастливата жена


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: юни 06, 2007, 15:41:02 »

И защо така за кредита та нали доходът се дели на 2 между съпрузите.Щ о за критерий е това
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: юни 06, 2007, 15:44:39 »

да, така е , Бебо, сигурно се смята, че жененият човек е по-отговорен и затова  *crazy*или пък че щом е женен има семейство да изхранва и затова на него заем му е по-необходим Yes
Активен
digita
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 715



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: юни 19, 2007, 11:06:24 »

Аз като работодател, предпочитам семейните хора, просто защото опита ме е довел до това ми мнение. Не защото просто един брак ги прави чак толкова отговорни, но   

 или пък че щом е женен има семейство да изхранва и затова на него заем му е по-необходим Yes
[/quote]

така е и с работата.
Активен
tanzen
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 87


Много води не могат да угасят любовта...


« Отговор #23 -: юли 19, 2007, 14:47:06 »

Не случайно семейството е крайъгълната институция на обществото heart И имвнно затова напоследък то боледува толкова много - страхът от обвързване парализира силата на семейството да се противопоставя на злото и така неговите членове да бъдат успешни twohearts.
Активен
Isabel
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 297



« Отговор #24 -: юли 27, 2007, 17:18:26 »

Не случайно семейството е крайъгълната институция на обществото heart И имвнно затова напоследък то боледува толкова много - страхът от обвързване парализира силата на семейството да се противопоставя на злото и така неговите членове да бъдат успешни twohearts.

Много, много точно казано!  good
Активен
jasmine
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1188



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: септември 29, 2007, 17:31:30 »

Всяка от вас е много права,но аз мисля.......може би вси4ко е до определена нагласа,незнам..... :hmmm:Познавам хора,които не са обвурзани с брак и мислят понякога по-дрезво ,от такива които са омъжени например-просто е много относително ,зависи от много
Активен
tanichka
Сватбар
***
Публикации: 223



« Отговор #26 -: септември 29, 2007, 19:20:55 »

Мисля, че не самото разделение женен и неженен води до изводите в статията, а по-скоро последиците  от брака. Да след като е женен му се налага да е по-отговорен и се съобразява с цялото, с колектива, може да се разчита повече на него, а  и женените са по-спокойни емоционално и са поуспокоили точно тези първи усещания в началото на една връзка, които пречат на работата - замечтания блуждаещ поглед, разсеяността и т.н., а аз си мисля че дори има и още нещо колкото и да е амбициозен един човек със създаването на семейство започва да прави компромиси и леко му се налага да забави кариеризма, /засега у нас не е изразено все още с такава сила, както  в Европа или Америка/ а почти винаги отсявката и интервютата се провеждат от някой висшестоящ и на посъзнателно или съвсем съзнателно ниво той избира по-малко опасния за собствената му позиция. А относно банковия заем не е до това кой има по-голяма нужда от парите, а просто на семейния човек заемът е двойно обезпечен за банката, а и със задължението да гледа семейство, той поема по-малко рискове да остане без доходи или имущество
Активен
Isabel
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 297



« Отговор #27 -: ноември 04, 2007, 12:01:00 »

Аз също бях привлечена от характера и външния вид! good За никакви банкови сметки нито съм се интересувала, нито нищо  laugh Относно парите - ако е работлив човек, пари се изкарват pleasantry
Активен
summer.
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 684



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: ноември 05, 2007, 10:50:58 »

И аз мисля като вас, момичета. Първото нещо, което ме впечатли в милото, беше физическата му красота и чувството му за хумор. Никога не съм се притеснявала да се събличам пред него, също така и когато се плицикаме заедно... blush Когато се запознахме бяхме студенти, така че за никакви впечатления за пари не е можело да става дума. Сега, когато имаме нужда от пари - решаваме проблема заедно, защото сметките са ни общи... Предпочитаме да се оправяме сами - така е и по отношение на битовите проблеми  Wink
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: ноември 05, 2007, 12:04:29 »

моето мило не  екрасив или богат или аполон  blush впечатли ме някаква част от излъчването му!!!а и още от начало ми вдъхваше голямо доверие!!винаги ме  епазил и все се грижи за мен аз го бъзикам "добре татеее" хехеххе парите не са от значение това беше и основата в речта на нашия кум DANCE :DANCE:брака по сметка никога не е щастлив!!какво ще ме купи ще ми накупи каквото поискам ама любов от къде ще ми купи pardon
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 8   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines