Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 11:30:34

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Както всяко нещо в тази старана и този конкурс е наглас  (Прочетена 17449 пъти)
 
Dahlevche
Регистриран

Публикации: 2


Моят сватбен албум

« -: ноември 03, 2008, 16:40:29 »

 angry
« Последна редакция: ноември 03, 2008, 16:48:51 от Bulechka™ » Активен
Алексчето
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1301



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: ноември 03, 2008, 16:42:30 »

Здрасти, може ли да споделиш мнението си, защото ми стана интересно, но не разбирам какво има предвид?
« Последна редакция: ноември 03, 2008, 16:49:04 от Bulechka™ » Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: ноември 03, 2008, 16:51:12 »

Стига бе, още не е започнал конкурса и се започна с недоволството. Недейте така, нека го погледнем от веселата страна и да се забавляваме. Все пак не се раздават милиони тук  smile
Активен
Selvet
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: ноември 03, 2008, 16:52:18 »

Мнението на този потребител незнайно защо не ме изненада  всяка година има по една такава  изцепка на някой недоволен ...
Какво Ви накара да мислите че конкурса е нагласен ????Че ми е много любопитно и как така стигнахте до този извод след като са минали само 2 дни от началото.
Мойте уважения към всички участници  има невероятни снимки тази година  Bravo Bravo Bravo
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: ноември 03, 2008, 16:55:11 »

Offtopic Предлагам да не обръщаме внимание на такива коментари,още по-малко коментари без доказателства. blum Винаги ще има доволни и недоволни. Още не е почнал както се казва и вече се започна с упреците  girl_impossible
Активен
Dahlevche
Регистриран

Публикации: 2


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: ноември 03, 2008, 16:57:32 »

Напротив, не казвам че няма хубави двойки, даже такива дето абсолютно си заслужават, но за 2 дни толкова гласове за 2 снимики на една двойка..малко съмнително.. не друго smile



Моля пишете на кирилица!!!
« Последна редакция: ноември 03, 2008, 17:13:36 от Bulechka™ » Активен
Алексчето
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1301



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: ноември 03, 2008, 17:00:33 »

Извинявам се за  Offtopic, но къде гледате резултатите, аз нищо не мога да видя?
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: ноември 03, 2008, 17:03:35 »

Ами имат много приятели,които гласуват само и единствено за тях-приблизително 25 души-не виждам нищо странно<даже май и толкова няма,защото тече от три дни-значи по -малко от 20 души>. Просто хората не са като мен,която всеки ден гласувам за различна двойка pleasantry . Ако само заради това смятате ,че конкурса е нагласен-съжалявам ,но никак правдоподобно не ми звучи,още по-малко с такава сигурност да казвате,че нещата са нагласени nea.
Ето тук го има http://www.svatbata.bg/konkurs/topten.html Offtopic аз до преди 5 минути дори не бях влизала да видя кой 'води' pleasantry
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: ноември 03, 2008, 17:03:45 »

Напротив, не казвам че няма хубави двойки, даже такива дето абсолютно си заслужават, но за 2 дни толкова гласове за 2 снимики на една двойка..малко съмнително.. не друго smile

Ами аз не мисля че е толкова странно, приятелите на младоженците са гласували за тях и така са набрали въпросните гласове. Днес точно за това си говорихме с една съфорумка по скайп и както и тя каза, все пак ние не сме някакви известни личности, медийни зведзи че да се очаква непознати да гласуват за нас. Нормално е всеки да даде линк на приятелите си, които да гласуват за него, особено хората, които са присъствали на сватбата и са съприживели нашите емоции.  smile За това не мисля че има причина за толкова силни думи и обвинения. Нека да запазим мира и хармонията във форума и да се забавляваме, все пак става въпрос за сватбени снимки, а не за Бог знае какво  girl_wink
« Последна редакция: ноември 03, 2008, 17:14:33 от Bulechka™ » Активен
Selvet
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: ноември 03, 2008, 17:03:57 »

Напротив, не казвам че няма хубави двойки, даже такива дето абсолютно си заслужават, но за 2 дни толкова гласове за 2 снимики на една двойка..малко съмнително.. не друго smile
не се сърдете на тази двойка явно са си организирали хората да гласуват  направете го и Вие....
Ако не ем лъже паметта миналата година участник си беше направил банер на някакъв сайт... Offtopic
Всеки сам преценява за себеси за кого и как да гласува...но според мен е много грозно в началото на един такъв хубав конкурса да има такива упреци ....
« Последна редакция: ноември 03, 2008, 17:14:49 от Bulechka™ » Активен
блясъчко
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 415

щастлива звездичка


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: ноември 03, 2008, 17:06:17 »

тази тема вече се е случвала и в миналите конкурси.. забавлявайте се, гласувайте от сърце, а който иска на всяка цена да спечели, да си организира когото си иска..
Активен
Алексчето
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1301



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: ноември 03, 2008, 17:10:44 »

Аз лично фаворит си нямам, харесват ми страшно много снимки. Но Selvet е права, няма право никой да се сърди, защото все пак хората са се организирали и това всеки може да го направи. И конкурса наистина е много хубав, стойността му не е кой знае колко материална, а по скоро емоционална. Нека се радваме на тези хубави хора, които са си изпратили снимките. Може да звучи малко лудо, но гледайки снимките на всички тези влюбени хора се изпълвам с радост.
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: ноември 03, 2008, 17:17:54 »

тази тема вече се е случвала и в миналите конкурси.. забавлявайте се, гласувайте от сърце, а който иска на всяка цена да спечели, да си организира когото си иска..

И не само за този конкурс, също и за "Албум на месеца" и т.н.

Стига вече!!! diablo

Който има хора, които да гласуват само за него ще води!!!


... не са като мен,която всеки ден гласувам за различна двойка pleasantry

Така е!!! good

А и този конкурс, както и предишните са за забавление на всички!!! good
Активен
dgudge
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1007


Щастлива съпруга и майка


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: ноември 03, 2008, 18:13:57 »

Защо въобще има такава тема crazy
Активен
silvani
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 81



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: ноември 03, 2008, 18:25:20 »

Винаги във всяко нещо ще има доволни и недоволни...просто така сме устроени...Все пак този конкурс е за забавление...Мен лично много ме радва.....забавлявам се...и така се чувствам по-добре...Нека има повече такива радости...
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines