Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 24, 2024, 20:43:50

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Кухнята !!!!! част 2  (Прочетена 341924 пъти)
 
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #315 -: януари 08, 2010, 15:18:06 »

за момента аз използвам сушилник номер 119 и съм доволна  good
Активен
emily
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 878



Моят сватбен албум

« Отговор #316 -: януари 25, 2010, 00:20:28 »

Не съм влизала отдавна, а какви красоти има тук  good със здраве да си ги ползвате и много вкусотии да готвите  danceg
КатиНка радвам се че ти е харесала кухнята, и май верно вашите шкафчета са като нашите Wink))
Гледам че се е завихрил спор за сушилника, аз голямо чудене се чудех дали да е отгоре, но като чух как на една позната й мухлясало шкафчето и се отказах, а и имах същото притеснение за стичане на вода в ръкава  Girl_hide И се спрях на вариант като на Катинка за сега тъй като още не е закупен.
А Сиси мога ли да попитам какъв е този сушилник 119 ?!?
Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #317 -: януари 25, 2010, 09:23:14 »

бях пропуснала да сложа снимка на сушилника за чиний, който за момента използвам.
Моят е номер 119

Активен
emily
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 878



Моят сватбен албум

« Отговор #318 -: април 08, 2010, 23:15:58 »

още не мога да намеря сушилник, какъвто горе долу искам, където ми хареса го чакат до към 2 месеца, а на др.място нямаше накрайници за накрая и тях ги чакат незнам кога angry...
но да се похваля вече, че ползваме кухнята  Wink и манджи забърквам дори  tease
ето я и нея  blush


* SUC50105-1.jpg (74.22 KB, 448x336 - видяно 314 пъти.)
Активен
emily
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 878



Моят сватбен албум

« Отговор #319 -: април 08, 2010, 23:17:25 »

а това е трапезарията, не ме питайте за кабелите  nea angry но за сега ми казаха че е времено решение до като вкарат оптичния нох кога ли ще е товааааааааааааааа  pardon


* SUC50103-1.jpg (70.3 KB, 448x336 - видяно 266 пъти.)
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #320 -: април 09, 2010, 07:42:18 »

Емили, много добре ви изглежда кухнята, със здраве да си я ползвате и много вкусотийки да излязат от там  give_rose

Аз май не съм показвала тук снимки от нашата. Тези, които имам в момента са малко по-стари (няма дръжка на едното шкафче, че не ги бях преброила вярно, както и батерията), но като поставим всичко пак ще снимам завършено  girl_wink
Общ изглед, в ляво от колоната с фурната ще бъде хладилника:

Над фурната е микровълновата, тъй като вече си имаме такава, която не е за вграждане й направихме специален шкаф:

Чекмеджетата от вътрешната страна:

Тази колона в дясно е доста дълбока, затова има две лица - по-голямата част е отпред във витрината, а от към кухнята имам скрити тези рафтчета:

Абсорбаторът, който не е цял все още:
« Последна редакция: април 09, 2010, 07:44:15 от bubka » Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #321 -: април 09, 2010, 07:51:12 »

bubka, супер е станала кухнята!!! Изглежда ми и много удобна за използване. Много хитро сте го замислили с тези скритите рафтчета Wink Мивката също е много готина, абе супер е всичо!!! Много вкусотийки да си приготвяте в нея  girl_wink

emily, вашата кухня също е много готина и свежа, ама това вече съм го писала май  blum 
« Последна редакция: април 09, 2010, 07:53:02 от КатиНка » Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #322 -: април 09, 2010, 07:57:24 »

Bubka, супер ви е станала кухнята.  Bravo
Много кулинарни шедьоври да сътвориш в нея.  Girl_hide
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #323 -: април 09, 2010, 07:59:30 »

Бубка кухнята е страхотна браво на вас   Bravo Емили и вашата е много хубава, но както казва Катитка пусни още някоя снимка за по-пълна представа.

Аз съм в задънена улица с нашата кухня да се оплача, че направо я сънувам вече.Не мога да натаманя всички уреди и това е.Сега мисля разни вариянти, въртя суча абе и аз не знам.Засега сме още на фаза проект обаче си мисля, че докато я завършим аз ще остана без нерви  pardon
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #324 -: април 09, 2010, 12:07:35 »

Благодаря много на всички  give_rose

Маги, и аз имах големи дилеми с подредбата. Но, от първата ни среща с изпълнителите, до момента, когато реално стартираха изработката имаше може би 2 месеца (по наша "вина", не тяхна - нали ни се бавиха другите неща) и така имах възможност да се виждам с тях и да променям нещата и в главата си и на практика много пъти. Идеята за колоната с двете лица ми дойде буквално преди да започнат да режат и кантират ПДЧ-тата pardon  За цветовете - и по-конкретно този на корпуса - няма да коментирам колко мъка беше.
Просто си дай достатъчно време и ще ти се избистрят нещата в главата  girl_wink
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #325 -: април 09, 2010, 12:35:43 »

Бубка наистина е така, аз досега колко пъти и на къде ли не я въртях, колко кухни направих.Лошото е че аз имам една стена на която трябва да събера всички уреди, но не ми стига място.Ще стигне ако си взема обикновенна печка, а аз искам вградена, на ти сега проблем.Мъжът само седи и ми се чуди на ентусиазма с кото разчертавам тая стая с нова и нова идея, ама това е то.
При нас кофтито е че ще правим основен ремонт на жилище и ще къртим и ми се губят едни сантими при измерването дето са ми много важни и май като изкъртим всичко ще меря, измислям и поръчвам, че сега вече ще се гръмна.
А цветовете са много готини да си кажа.Аз дори не съм и мислила какви цветова искам pardon
Активен
merilen
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 745



Моят сватбен албум

« Отговор #326 -: април 09, 2010, 12:36:06 »

бубка, честита кухня, само вкусотии да приготвяш в нея smile много практична и удобна, а цветовата комбинация се е получила супер smile smile
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #327 -: април 09, 2010, 12:45:52 »

Маги, задължително мери след къртенето - на финала чак, даже и пода като подготвите. Тази стена при нас, до която ще е опрян хладилника е крива, т.е. ъгъла не е 90, а по-малко и като мериш по стената плътно (дългата, на която са колоната, котлоните и т.н. до комина) е с 3 см повече, отколкото ако измериш от външния край на малката стена до комина. Добре, че е толкова криво, че и с просто око се вижда и се сетих да меря на 3-4 места по всички посоки, иначе хладилника нямаше да влезе никога там.

А за цветовете и аз нямах идея - дори дали да е светла или тъмна, за плота да не говорим. Просто като видях този мой прочут "патладжан", за който изтърпях сума ти критики, докато не видяха крайния резултата всички - и бях готова с избора си  good Те сами ще те намерят  girl_wink

merilengive_rose
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #328 -: април 09, 2010, 12:51:46 »

Бубка то правите стени са кът във всяко строителство освен в панелното(уж).И ще меря.Засега имам една идея която ми харесва с всеки изминал ден, но като започнем грубата работа ще го мисля окончателно.

Благодаря много за съветите  give_rose
Активен
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #329 -: април 09, 2010, 14:04:18 »

Бубка, честита кухня Bravo с много любов да се вихриш в нея Wink
Маги, то хората са казали че хубавите неща стават бавно:) когато разбутате ремонта ще видиш колко бързо ще ти се изяснят нещата и за подредбата и за шкафовете.
и винаги е хубаво да имате няколко см в резерв защото няма право строителсво. преди 3-4 години отивам на мерки на панелнен апартамент, клиента ми вика то е малко криво, какво ти малко комина в рамките на метър имаше 5-6 см отклонение Oh my ... , така че Бубка твоите 3 см са нищо кривина, но добре че си се сетила да премериш и отпред иначе щяха да ви преработват кухнята:)
Активен
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines