Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 23, 2024, 05:49:03

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Кухнята !!!!! част 2  (Прочетена 331600 пъти)
 
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #270 -: октомври 28, 2009, 09:13:12 »

Кardigansder благодаря  give_rose и да ти се връща, а и още по-хубава кухня да имаш  smile

juji кухнята ти е страхотна, поздравления  good а бара е като нашия  Wink

А наистина ли smile ,аз имах идея да е объл ,но момчето ми каза ,че ще ми отнеме мястото в хола на което съм решила да бъде масата за хранене  и другото което е и по важно  ,че ще струва по скъпо с две думи ,той каза ,че всяко огъване и чупка при мебелите, всяко по нестандартно нещо оскъпява двойно ,но сега като си го гледам си е много хубаво и така  blum
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #271 -: октомври 28, 2009, 12:49:56 »

Много сте мили момичета ,благодаря ви  give_rose.Относно цената достигнах до извода ,че който на скоро е правил кухня казва ,че цената е добра, който не се е сблъсквал с това скоро казва ,че е скъпо,иначе майстора който ни лепи плочките в апартамента каза ,че цената е добра,ние имаме шкафове на едната стена дълга 3 метра, другата е 2,60 горе- долу това са.
gostenka_82 ,хубаво си ми пожелала вкусни манджички да приготвям ,обаче за сега си я гледам на снимка  smile нали сме в чужбина скоро няма да я пробвам  sad
Честита кухня - много е хубава, браво smile
Относно цената - нашата кухня е общо 4,3 метра (1 метър на едната стена, още 2,7 метра и хладилник (0,6 метра - няма да бъде вкаран в шкафове) на другата стена - ъглова кухня - дървената част е 3,7 метра) и за тези размери цените варвят някъде към 3000 лева. Така че смятам, че според размерите на вашата цената е добра smilesmilesmile. Все пак имате 5,6 метра кухня общо smilesmilesmile.
Активен
emily
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 878



Моят сватбен албум

« Отговор #272 -: октомври 28, 2009, 23:16:45 »

juji може би е прав, че ще е по-сложно като изработка и от там като цена, но и този си е добър good  Моя съм го показала по-гаре, преди твоята кухня.
А за цената, незнам не мога да кажа, но и нашата е като размери 2.90/2.60/1.20 (за бара) и цената е под вашата, като механизми всичко е с плаващо затваряне, ако мога така да се изразя и под бара ми са шкафчета и има и механизъм за подправките (не му знам точно името). 
Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #273 -: ноември 09, 2009, 16:46:48 »

juji прекрасна нова кухня, честито, със здраве да си я ползвате.
Много ми харесва, браво  Bravo
Да ни сготвиш нещичко и да ни почерпиш  Wink Bravo
Активен
merilen
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 745



Моят сватбен албум

« Отговор #274 -: декември 14, 2009, 09:51:04 »

С много радост цопвам и моята почти готова кухня.Остава да донесат шкафчето над хладилника и да се довършат слагането на смесителя и мивката smile А съвсем скоро се надявам и да я ползвам smile Снимката е от телефон, иначе от снощи си имаме и лунички под горните шкафове smile  Като цяло сме много доволни от изпълнението и цената, която ни предложиха за естествен фурнир. Малко съжалявам, че настоявах за миялна с външен дисплай, не очаквах че така ще се получи при монтаж, но се оказа, че няма друг вариант при вече готови вратички и шкафчета smile
Единственото, което много исках, но се отказах, е плотът от технически камък, но в тази криза не посмях да рискувам да вложим толкова пари в един плот.
« Последна редакция: декември 14, 2009, 09:56:47 от merilen » Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #275 -: декември 14, 2009, 09:54:08 »

честито - много е хубава !!! да готвиш само вкусотийки !!! give_rose
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #276 -: декември 14, 2009, 10:41:22 »

Честито за кухнята и от мен merilen! Изглежда функционална, а това според мен е най-важното! Вкусни гозби да си спретвате в нея и с много любов подправени!

Назад виждам и други хубави кухни, които не съм поздравила. juji, поздравления, успяхте да постигнете това, което ми показваше на картинки, браво! Много добре изглежда всичко!

emily, вашата кухня също е страхотна! Цветовете много ми харесват, десена на гърба е много интересен. А горните шкафчета май са като нашите като цвят и материал. Със здраве да се ползва smile
   
Аз май не съм показала нашата кухня, сега ще потърся някоя снимка. 
« Последна редакция: декември 14, 2009, 10:48:30 от КатиНка » Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #277 -: декември 14, 2009, 11:11:09 »

Честита кухна, мерилен, наиситна е много хубава.

За плота, техническият камък много лесно се наранява, много е красив, но и лесно нараним.
Гранитените плотове са доста по-здрави, но като цена излизат към 3000-4000лв. с гръбче от камъка (реално са 4 плота), обработени, с отвори за мивка, котлон, контакти и т.н.

Винаги ще можеш да си смениш плота, ако толкова много държиш на такъв.

Сега остава да се вихриш в новата кухня и да готвиш само вкуснотийки!!!
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #278 -: декември 14, 2009, 11:46:36 »

Мале страхотна кухня - браво merilen, много е хубава smile. Със здраве да си я ползвате smile
Аз докато не съм забравила да питам - би ли споделила какви дължини има дървената част (без хладилника). Питам защото нашата ще е нещо подобно (малка част - 1 метър, ъгъл и дълга 2 и 60 част). И тръбата за отдушника ни е точно там. Та се чудим ако сложим като вас на късата част мивка дали ще има място за стойка за чисти чинии  blush. Ще се радвам да споделиш с мерки при вас как е. И каква цена точно ви взеха на вас (за дървенията - те уредите са ясни)?
Активен
merilen
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 745



Моят сватбен албум

« Отговор #279 -: декември 14, 2009, 12:08:22 »

Благодаря Ви, момичета, и аз много се радвам на резултата. Късата част без хладилника е 1.02 м, и има достатъчно място за сушилник до хладилника, дългата част е 2 м без комина, като нямаме пералня, която ще е в мокрото. Цената на шкафовете от естествен фурнир  вкл. с плавно затваряне навсякъде + гръб, плот+ доставка и монтаж е 3450 лв. За справка линеен метър естествен дъбов фурнир е 850 лв, ПДЧ - 500 лв/л.м., МДФ профил - 530 лв/л.м., но фирмата е от Пазарджик и момчетата идваха 3 дни да монтират и за монтаж и доставка ни взеха 300 лв.
Отделно лунички + трансформатор - 50 лв и мивка и смесител на Тека - 240 лв. Мисля, че е това smile

Друг вариант за такова разположение на Г-образна кухня е, фурната и микровълновата да са вградени в  колона до хладилника, а на дългата страна да са мивката и котлоните. Тогава има място за повече шкафове - под фурната, под котлоните, но пък трябва да се местят ВИК тръби, контакти и т.н.
Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #280 -: декември 14, 2009, 13:07:18 »

merilen.честита нова кухня изглежда много уютно и приятно .Със здраве да си я ползваш .Кате благодаря ти ,а ти къде се изгуби ?
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #281 -: декември 14, 2009, 13:20:21 »

 Offtopic juji, позагубих се малко, но сега се завръщам бавно smile  Offtopic

Аз наистина не си спомням дали ви показвах кухнята и ако се повтарям се извинявам, ако не, то ето я и нашата. Снимките са отдавна правени, но все пак се вижда какво има. Папката е малко микс, но се вижда и по време на монтажа какво се случваше.

http://picasaweb.google.com/kakaqka/Kuhnya?authkey=Gv1sRgCLT_upPhoYf67gE#

StAsSi, нашия отцетник стои/виси различно и в късата част събрахме мивката и в дясно от нея е скрита пералнята.
Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #282 -: декември 14, 2009, 13:28:55 »

kATINKA, кухнята ви е прекрасна, много ми харесва.
Излгежда много уютно и с кеф да готвиш  Bravo good smile
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #283 -: декември 14, 2009, 13:58:58 »

Момичета кухните ви са страхотни.Мерилен много е хубава вашата.Катитка, а вашата ми е слабост, аз искам също такива светли цветове и сега въртя, суча кое къде да сложа в нашата бъдеща кухня, но ще видим да му дойде времето само.
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #284 -: декември 14, 2009, 14:55:19 »

Кате, много ви е хубава кухнята - браво. И светличка. Аз още не съм решила какви цветове да бъде, но сякаш ми се иска и на мен нещо по-светло. Но има време да го мислим.
А това със сушилника за чинии - доколкото виждам имате за чаши на стойка, а за чиниите вграден в шкафа отгоре ли е?
На нас за да има повече място ни предложиха два варианта - в шкаф точно над мивката или на тръба, както са вашите чаши. Целта е отдолу да има място за мръсни чинии например. Та сега се чудя кое е по-удачно. Има време да умувам и да събирам мнения smilesmilesmile
Активен
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines