Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 05:32:33

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Къде бихте изкарали медения си месец?
В България на море
В България на планина
В чужбина, в близките страни
На екзотична ексурзия в далечна страна
Няма да караме меден месец

Страници: 1 ... 33 34 [35] 36   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Къде бихте изкарали медения си месец?  (Прочетена 272578 пъти)
 
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #510 -: юли 24, 2008, 12:03:15 »

Zahira, пътешествието е страхотно! Много ми харесва! Пожелавам ви да имате много хубаво време и да си изкарате страхотно!! И да направите много снимки!  Bravo
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #511 -: юли 24, 2008, 12:34:50 »

Zahira, не знам от кого ви е подарък сватбеното пътешествие, но аз бих го разцелувала  tease И на мен Южна Америка ми е мечта, ееех  Girl_sing girl_in_love И понеже е доста скъпичко, ние го планираме за сватбено пътешествие, живот и здраве. Ако знаеш ценички за вашето ще съм ти благодарна ако ми пишеш на лични  give_rose
Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #512 -: юли 24, 2008, 12:45:41 »

Zahira, много ти завиждам... Страхотно ще е там! Ще ми пратиш ли и на мен на лични от коя фирма е офертата, ако е готов пакет.
Активен
Bybet0
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 679



Моят сватбен албум

« Отговор #513 -: юли 24, 2008, 14:28:06 »

Захира, браво на мъжа ти за маршрута който е избрал!!!! И аз да се добава към списъка на благородо завиждащите.... give_rose Много да се забавлявате и после снимкииииииии Eeager Eeager
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #514 -: август 12, 2008, 20:32:45 »

Miravarna, за Cancun - със сигурност няма да ви трябва виза - моят мъж пътува безвизово миналата година - точно бяха приели новия закон. И там е райско кътче - ако ти трябва инфо, обаждай се. И внимавайте много с всякакви видове презентации, защото много лъжат и преди да се усетите може да са ви продали timeshare  beating beating beating
Активен
Miravarna
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 949



Моят сватбен албум

« Отговор #515 -: август 12, 2008, 20:40:05 »

Благодаря,за инфото Ели smile Мъжът ми гледа доста на kayak.com, но ще избираме окончателно чак като се приберем от бг в края на септември. Да райско място е,има какво да се види,а и ни е близко .
 
Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #516 -: август 12, 2008, 21:59:59 »

Ами аз исках Тайланд, Индонезия, Индия и околностите, ноооо някой друг път. Wink

Засега отиваме в Анталия на хипер лешперска почивка - за пръв път не е организирана от мен.  nea

Мъжът ми ще ходи в Швейцария след това на специализация и се чудя дали да не си устроим и една следмеденомесечна почивчица в Алпите.... Wink

« Последна редакция: август 12, 2008, 22:02:42 от snezhito » Активен
Luv4e
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675


Нашето сладурче Алекс :))


Моят сватбен албум

« Отговор #517 -: август 21, 2008, 10:04:34 »

В Анталия ще сме в 5 звезден хотел с всякакви глезотии и само ще си лежим и мързелуваме yahoo
Активен
Nataliya
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1630


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #518 -: август 21, 2008, 10:51:45 »

И ние сме решили за Анталия  smile, защото началото на октомври ще е още топло и цените са доста приемливи. Не сме резервирали все още, но вече си мечтая за басейн и тотална почивка.
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #519 -: август 21, 2008, 15:31:06 »

Захира много е хбаво пътешествието ви!!
А някаква идея за цени дали имаш..аз от сега събирам идеи за годишнината ни!!А свекитата много са навити да подпомогнат една екскурзийка и за това питам!!Избирам си дет се вика
Активен
katya_79
Професор
****
Публикации: 423


www.album.bg/kate_to


Моят сватбен албум

« Отговор #520 -: август 28, 2008, 12:11:58 »

Ние отиваме в Тунис! girl_wink

Сватбата ни е на 14 септември -тръгваме на 17септември
Някакви отзиви  или съвети за там ако имате моля споделете smile
Активен
Rodi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1384



Моят сватбен албум

« Отговор #521 -: август 28, 2008, 19:12:55 »

Мила katya_79 където и да отидеш ъс сигурност ще е супер щом си с любимия човек и то на меден месец. А мястот което сте избрали е върха
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #522 -: септември 01, 2008, 11:11:36 »

И ние все пак отидохме на меден месец, макар и два месеца след сватбата  danceg Бяхме в Царево, Арапя, Китен, разхождахме се в Равда, Несебър, и накрая стигнахме до Слънчев ден в близост до Варна  yahoo Беше невероятно  girl_in_love
Активен
ani4ka1710
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 871


Никога не е късно да постъпиш правилно!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #523 -: септември 01, 2008, 13:31:41 »

ние все още си нямаме типичния меден месец, но се надявам и това да стане, за сега обаче го заместваме доста подобаващо.... след сватбата бяхме една седмица на мореце, абсолютна почивка....сега един месец след сватбата бяхме на спа уикенд в Сандански, беше ни подарък за сватбата от приятели.....ами нямам думи просто страхотно, масажи, джакузита, тенис , фитнес.... кой каквото си пожелае и най вече много..... heart.... blush.
Мисля ча и да не ида на точно място нарочено ни за меден месец или седмица, тези две преживявания след сватбата си остават невероятен спомен за нас. smile
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #524 -: септември 04, 2008, 20:07:51 »

Ние отиваме в Тунис! girl_wink

Сватбата ни е на 14 септември -тръгваме на 17септември
Някакви отзиви  или съвети за там ако имате моля споделете smile
Аз бях в Тунис преди 2 седмици. Кораба спря за половин ден, за който успяхме само да разгледаме малко и да разберем, че е мнооого горещо. Единственият съвет, който мога да ти дам е за шапки и висок слънцезащитен фактор.
Другото, което е типично за повечето такива държави - от всяко магазинче едва ли не те дърпат и молят поне да им разгледаш стоката, за мен са доста досадни и стряскат, ако не си го виждала друг път, но такава им е културата. Един ми подари цвете и после се обърна с доволна усмивка към мъжа ми и му каза колко трябва да плати huhhuh.gif
Активен
Страници: 1 ... 33 34 [35] 36   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines