Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 09:26:26

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Къде бихте изкарали медения си месец?
В България на море
В България на планина
В чужбина, в близките страни
На екзотична ексурзия в далечна страна
Няма да караме меден месец

Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 36   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Къде бихте изкарали медения си месец?  (Прочетена 273794 пъти)
 
estrella
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 590



Моят сватбен албум

« Отговор #255 -: юни 09, 2007, 16:19:23 »

Меденият месец се избира според предпочитанията и интересите на младоженците все пак.. =]Ако обичат да лежат и мързелуват..защо да не прекарат 6 или 7 дни на Сардиния...препичайки се, когато обаче са дейни натури и не ги свърта да лежат, да си ходят и да си обикалят по-забележителностите - няма лошо. Какви са тия топ 10 на дестинациите за меден месец...защо трябва понеже някъде, някой е казъл, че там е модерно да се ходи на меден месец и там е сред топ 10 дестинация... :laugh:и айдеееее всички там за да сме модерни... tease.Ако на някой му харесва и на селото на баба му ще си изкара медения месец и пак ще е доволен и щастлив... danceg

ние съчетахме и двете- ще лежим по плажовете на Сардиния и ще пътуваме с кола из цяла Италия и ще разглеждаме забележителности
Активен
silverarrow
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #256 -: юни 09, 2007, 17:20:17 »

silverarrow прибрахте ли се от Италия, раскажи за Рим кое да не пропускаме, как е? Никога не съм ходила в Рим и милото също и нямаме си идеа от Рим.

Малена, чак сега видях пост-а ти. Ето тука има снимки
http://www.minevi.com/gallery/main.php?g2_itemId=3910

Рим е хубав град (беше голяма жега), но аз по принцип не оценявам много типичните Европейски градове, не съм много по гледането на забележителности  blush ). Манджарето беше страхотно обаче!!!!!!!!!!!!!!
Тоскана по ми хареса, препоръчвам ти първо него албум да разгледаш, особено последните страници с пейзажите. Виж това е хубаво място за разходка с кола.
Хотелите, както винаги, бяха хубави (нали аз съм ги избирала  pardon )
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #257 -: юни 09, 2007, 18:02:37 »

Ние най-вероятно ще отидем до Венеция, но ще минем и през Рим за да се видим и с моята майка yahoo
Активен
foxy_ladykristi
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 209


Mrs. Caterino


Моят сватбен албум

« Отговор #258 -: юни 10, 2007, 00:06:51 »

Ние веднага след сватбата отидохме до Гърция,запиляхме се някъде из Халкидики - голяма красота!Но жалко,че беше за кратко,той си замина вчера  cray и нямахме време... Но ми обеща,че истинският меден месец ще е към краят на септември, някъде из островите на Тихия океан, и честно казано - нямаааааам търпение!  yahoo
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #259 -: юни 10, 2007, 09:48:41 »

Милинка, запази хубавия спомен от вашето прекарване заедно...пък на есен пак...smile :offtopic:ти защо не си с него....??? shok
Активен
foxy_ladykristi
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 209


Mrs. Caterino


Моят сватбен албум

« Отговор #260 -: юни 10, 2007, 11:13:56 »

Ами чакам си документите....То било много трудно, но днес разбрах,че сме одобрени-така че - скоро отново ще сме заедно(дано  cray) Пък и имам държавни изпити края на юни и така... Съжалявам за  Offtopic ncnvnk
Такива прекрасни спомени....Пък и малко почивка след стреса след сватбата  girl_wink особено за мен.
Активен
pipilota75
Ентусиаст
**
Публикации: 51


« Отговор #261 -: юни 10, 2007, 12:11:09 »

Какви са тия топ 10 на дестинациите за меден месец...защо трябва понеже някъде, някой е казъл, че там е модерно да се ходи на меден месец и там е сред топ 10 дестинация... :laugh:и айдеееее всички там за да сме модерни... tease.Ако на някой му харесва и на селото на баба му ще си изкара медения месец и пак ще е доволен и щастлив... danceg
Виж, радвам се че толкова ви е харесало в Амстердам, и аз искам да го посетя, но това е мое мнение и тъй като прерових доста инфо по въпроса и смятам че някои може да искат медения месец да се отлечава от обикновена екскурзия, исках да споделя за  момичетата, които искат да изкарат романтичен меден месец. И не става въпрос за модерно, таза класация е съставена според това какво тези места предлагат на младоженците!! Който иска да се възползва, сега е момента както се казва да се почувста на седмото небе-  стаята с най-хубав изглед, шампанско до ваната и прочие глезотии. За съжаление доста от тези пакети са непосилни за повечето българи (въпреки евентуално отстъпката), но с повече късмет може да се намери нещо. А да идеш на село не се иска особена подготовка и информация, все пак.. pleasantry Иначе си много права- зависи от вкуса и нагласата.
Естрела, и ние мислим да съчетаем пътуване през Италия и оттам до Сардиния (самолетния билет е доста скъп, а и искам да минем през Венеция- класика в жанра  girl_in_love) Вие от кое пристанище ще вземете ферибота?
Активен
pipilota75
Ентусиаст
**
Публикации: 51


« Отговор #262 -: юни 10, 2007, 12:29:29 »

http://www.minevi.com/gallery/main.php?g2_itemId=3910

Рим е хубав град (беше голяма жега), но аз по принцип не оценявам много типичните Европейски градове, не съм много по гледането на забележителности  blush ). Манджарето беше страхотно обаче!!!!!!!!!!!!!!
Тоскана по ми хареса, препоръчвам ти първо него албум да разгледаш, особено последните страници с пейзажите. Виж това е хубаво място за разходка с кола.
Хотелите, както винаги, бяха хубави (нали аз съм ги избирала  pardon )
silverarrow, Страхотни снимки. И моето първо желание беше за някъде из Тоскана и Флоренция, но сего мислим малко по на юг  Wink Къде точно сте били в Тоскана, не видях, сори ако си писала някъде.. Още едно доказателство за различните вкусове- за теб Рим е  само хуваб, а за доста хора най-красивия град в Европа, но както казваш явно неси падаш по европейски градове (може би си свикнала върде много с американските smile
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #263 -: юни 10, 2007, 16:08:24 »

смятам че някои може да искат медения месец да се отлечава от обикновена екскурзия, исках да споделя за  момичетата, които искат да изкарат романтичен меден месец.


Какво трябва да означава това  Oh my ...? Че меден месец из Европа е като обикновена екскурзия и не може да бъде романтичен ли?  ohah Всеки си има различна предства за романтика все пак и не мисля, че е много коректно от твоя страна да сравняваш меденият месец на хора, с различен вкус от твоя с "обикновена екскурзия".
« Последна редакция: юни 10, 2007, 21:46:49 от prin4ipessa » Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #264 -: юни 10, 2007, 19:35:55 »

точно така,Принцесо  good ,ние с милото сме били на екскурзия и сме си прекарвали супер романтично.човек може да си направи навсякъде да му е хубаво и романтично стига да иска и да бъде с човека ,който обича.
Активен
123
Любопитен
*
Публикации: 29


« Отговор #265 -: юни 11, 2007, 16:12:25 »

Холандия, Брюксел, виена- все красиви места за екскурзия, но не мислите ли, че сватбеното пътешествие трябва да е нещо по-различно от разглеждане на архитектура и препускане по забележителности.
Съвета ми към всички, които искат романтично и незабравим меден месец да търсят оферти, които предлагат пакет за младоженци – оказа се, чи има доста такива хотели (особено в най-предпочитаните места за това) въпреки че в България незнам защо агенциите почти не предлагат такива пакети. Обикновено това включва някакво намаление, и въпреки че като цяло пак ще се похарчат много пари, кога иначе ще може да се възползвате ако не сега (а и хубаво е да знаеш, че се ползваш с някаква привилегия) + специално посрещане с цветя, плодве или шампанско и ако сте късметлии по-хуваба стая. Ох, аз така се размечтах като рових нета и разни каталози, че.. girl_in_love
Естрела, ти си се ориентирала много правилно –Сардиния е сред топ 10 дестинации за меден месец. Търси хотел, който предлага отспъпка за младоженци –обикновено 7 нощувки на цената на 6 .И аз така съм захапала за там.. но ще видим CHEERS


Абсолютно съм съгласна с теб! Екскурзиите са си екскурзии, почивката си е почевка, а медения месец е 1 в живота! Трябва да е нещо грандиозно, уникално, запомнящо се!
Активен
silverarrow
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #266 -: юни 11, 2007, 17:02:42 »

Аз мисля, че и двете страни са прави.  give_rose
Мнението ми е, че медения месец трябва да е по-хубав от всички други екскурзии където сте били. Ако сте ходили само в България, и Амстердам е уникален и екзотичен и подходящ за меден месец, всичко е въпрос на нагласа.
Повечето хора, които са били например на Бора Бора, не биха оценили меден месец на Рила, нищо че Рила предлага страхотни пейзажи.  pardon

Пипилота, бяхме в една вила, не е близо до никой град, което страшно ми хареса и обикаляхме из малките Тоскански градчета през деня (до около час пътуване общо) по малки пътчета, много беше хубаво. За Рим - когато си бил в Лондон, Париж, Барселона, Атина, Ню Йорк, Амстердам, Брюксел, Маями, Кьолн, Мюнхен и прочие градове - всеки един от тях е уникален, но малко или много си приличат за човек, който ги е виждал за по 2-3 дни. За да харесаш наистина един град от този сорт, той трябва или да е от първите места които посещаваш или да си прекарал повече време там, за да го оцениш  good
На мене любим от гореизброените ми е Лондон.

Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #267 -: юни 11, 2007, 17:11:30 »

Аз мисля, че и двете страни са прави.  give_rose
Мнението ми е, че медения месец трябва да е по-хубав от всички други екскурзии където сте били. Ако сте ходили само в България, и Амстердам е уникален и екзотичен и подходящ за меден месец, всичко е въпрос на нагласа.
Повечето хора, които са били например на Бора Бора, не биха оценили меден месец на Рила, нищо че Рила предлага страхотни пейзажи.  pardon

Пипилота, бяхме в една вила, не е близо до никой град, което страшно ми хареса и обикаляхме из малките Тоскански градчета през деня (до около час пътуване общо) по малки пътчета, много беше хубаво. За Рим - когато си бил в Лондон, Париж, Барселона, Атина, Ню Йорк, Амстердам, Брюксел, Маями, Кьолн, Мюнхен и прочие градове - всеки един от тях е уникален, но малко или много си приличат за човек, който ги е виждал за по 2-3 дни. За да харесаш наистина един град от този сорт, той трябва или да е от първите места които посещаваш или да си прекарал повече време там, за да го оцениш  good
На мене любим от гореизброените ми е Лондон.


Aмстердам далеч не е единствения град (извън Бг) в който съм била. Избрах го, защото съм си представяла че точно така ще изглежда меденият ми месец.
И за мен няма никакво значение, че на някого му изглеждало, като екскурзия... :laugh:такъв исках да е меденият ми месец и точно такъв беше, нищо че е извън топ 10 (май така беше) на дестинациите за меден месец... *YAHOO*Пък и в крайна сметка, на който както му хареса.. pleasantry
Активен
silverarrow
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #268 -: юни 11, 2007, 17:20:35 »

Aмстердам далеч не е единствения град (извън Бг) в който съм била. Избрах го, защото съм си представяла че точно така ще изглежда меденият ми месец.
Но явно е най-хубавия град, в който си била, не?  good, а аз това исках да кажа, че човек трябва да избере най-хубавото и УНИКАЛНО ЗА ДВАМА ви място, в сравнение с там, където сте ходили досега.  pardon

Не разбирам, защо реагираш така остро, на всички ни хареса разказът ти и снимките които си приложила  give_rose
« Последна редакция: юни 11, 2007, 17:22:36 от silverarrow » Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #269 -: юни 11, 2007, 19:30:20 »

silverarrow бих казала, че pleasure не реагира никак остро дори. Аз лично бих реагирала много по-остро ако някой си позволи да сравни меденият ми месец с екскурзия. нека бъдем коректни и не правим такива сравнения, защото се поставям на мястото на pleasure и мисля, че такива коментари (за обикновената екскурзия) не са много приятни и коректни.
Активен
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 36   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines