Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 21, 2024, 07:54:03

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Обувките!!!! част 3  (Прочетена 172964 пъти)
 
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #390 -: април 29, 2009, 11:24:06 »

Убийствено сладки са! Мноооооого ми харесват! Искааам гииииииии! После и ниски ще си взема  blum А такава платформа на мен ми харесва по две причини - добре ми изглежда и е много удобна. Сестра ми има такива обувки и съм ги носила.

Момичета, а такива обувки - полузатворени на босо краче ли се обуват? А ак оси с чорапи, има ли такива без ограничител на пръстите и без ръб, защото ми се вижда много грозно да лъснеш с ръбчетата и чертичките
Активен
Maya820528
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 88



Моят сватбен албум

« Отговор #391 -: април 29, 2009, 11:29:35 »

Amour  Bravo обувките са страхотни smile аз на твоя място до сега да си ги бях поръчала. И аз като другите момичета мисля че ще са и удобни  danceg .
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #392 -: април 29, 2009, 12:13:54 »

аз обожавам платформи. а тези са от нета, т.е. ако се спра на тях ще си ги поръчам он-лайн. Цената им е в пъти по-добра от тези на Casadei , например.
ще пуснеш ли сайта да разгледаме

платформите са хит тази година.....
?

просто казах, че АЗ не харесвам платформи, тове не означава, че обувките не са хубави, напротив много ми харесаха, изглеждат много нежни и мисля, че са подходящи за сватба
Активен
minalina
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 734



Моят сватбен албум

« Отговор #393 -: април 29, 2009, 13:18:42 »

Много са сладки обувките и марката не я познавах.  good
Ще погледна и там.
Ти пробва ли ги?

Намерих им магазините в Париж. Още утре ще мина да видя какво предлагат и как вървят цените.

Аз от предните се отказах - прави сте че трябва да се пробват. Все пак най-важното (поне за мен) е да са удобни.
« Последна редакция: април 29, 2009, 13:21:24 от minalina » Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #394 -: април 30, 2009, 07:33:14 »

Момичета, а такива обувки - полузатворени на босо краче ли се обуват? А ак оси с чорапи, има ли такива без ограничител на пръстите и без ръб, защото ми се вижда много грозно да лъснеш с ръбчетата и чертичките

Аз бих ги обула на босо,но вече всеки сам си преценява,моите бяха зтворени отпред,но пак ги обух на босо,така се чувствах в пъти по-комфортно в голямата жега на сватбата.А относно чорапите ....мисля,че има,но със сигурност съм виждала такива чорапогащници  good
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #395 -: април 30, 2009, 07:36:08 »

Мойте бяха отворени отпред, майка беше намерила чорапи без ограничител отпред, който свалих в ресторанта, защото ме дразнеха адски.И макар че сватбата беше септември и си беше хладно мога да кажа, че от танци и друго хич не ми беше студено без чорапи.А ако е лятото по-добре свикнете на босо да ходите с обувките, защото ще се препотите 100 пъти с тях.
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #396 -: април 30, 2009, 07:54:21 »

И аз ще нося моите на босо. Те са малко отворени отпред, но цветето, което е отгоре почти напълно закрива пръстите. Още една причина е, че с чорап много се хлъзгат, крака ми отива напред и няма да изкарам така дълго. Сега съм сложила от малките силиконови стелки и се уплътняват много добре и крака не мърда  good
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #397 -: април 30, 2009, 07:56:49 »

момичета като ходите на проби за рокля трябва ли вече да имате купени обувки
че както е тръгнало боса ще ходя на сватбата си  sad
Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #398 -: април 30, 2009, 08:14:44 »

Ами хубаво е да има обувчици ама ако пък нямаш те там имат ама проблема е в дължината на роклята и височината на твоите обувки затова но пък не е страшно ще се прецени дело горе  smile
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #399 -: април 30, 2009, 08:17:44 »

На мен ми искат не само обувките, ами и бельото, а него още не съм го купила  girl_impossible
Активен
Amour
Любопитен
*
Публикации: 30


Моят сватбен албум

« Отговор #400 -: април 30, 2009, 08:20:07 »

момичета като ходите на проби за рокля трябва ли вече да имате купени обувки
че както е тръгнало боса ще ходя на сватбата си  sad
да ти кажа, добра идея е да си с обувките си, заради дължината на роклята и евентуалните корекции по нея. а и също, ако по обувките има разни орнаменти е възможно да ти закачат роклята и е добре това да е ясно предварително. колкото до сайта с "мойте" обувки, давам линк. цената е 350 $ + доставката. http://www.bellissimabridalshoes.com/product/018540.shtml
Бибиянче, много ясно, че си имаш пълното праео да харесваш или да не харесваш нещо. Ето ти едно с токче, да изплакнем очи и с тях smile


* bridal_shoe.jpg (14.62 KB, 390x400 - видяно 3519 пъти.)
« Последна редакция: април 30, 2009, 08:29:57 от Amour » Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #401 -: април 30, 2009, 08:25:41 »

eеееее това вече ми легна на сърцето
ама много парички и без да ги меря не смея  sad
Активен
Amour
Любопитен
*
Публикации: 30


Моят сватбен албум

« Отговор #402 -: април 30, 2009, 08:34:34 »

Оххх, не знам, момичета. Аз вчера си счупих краката - обиколих цялааа София, ама наистина. ЕДИНСТВЕНИТЕ  обувки , които си харесах струваха 1800 лева. След тях всички останали обувки ми се виждат направо без пари  badgirl Лошото е, че 2 бона за обувки няма да дам, ако щеееее, златни да са, буквално. Другото лошо е, че след тях всички останали не ми харесват съвсем и направо..... insane
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #403 -: април 30, 2009, 08:36:43 »

аз затова избягвам да влизам в такива магазини да не подсмърчам после  cray
поръчвала ли си си преди обувки по интернет?
Активен
Amour
Любопитен
*
Публикации: 30


Моят сватбен албум

« Отговор #404 -: април 30, 2009, 08:42:46 »

аз затова избягвам да влизам в такива магазини да не подсмърчам после  cray
поръчвала ли си си преди обувки по интернет?
Поръчвала съм си, но не от този сайт. Но говорих с една позната, която е поръчвала от там и каза, че нямало проблем. Но след цялото ходене и гледане по София, нета си остава единствената опция, поне за мен sad
Активен
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines