Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 21:30:43

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Обувките!!!! част 3  (Прочетена 172795 пъти)
 
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #315 -: април 16, 2009, 14:45:08 »

много са сладки, но са по-подходящи за всекидневни според мен
представям си ги с някаква късичка сладуреста рокличка тип лолитка  girl_wink
Активен
cvety_p
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 510


Няма неизпълнени мечти, Има изоставени желания!


Моят сватбен албум

« Отговор #316 -: април 16, 2009, 14:47:24 »

а пък аз си мисля че точно за всеки ден не са подходящи с тези топчета имитиращи перли и си мисля че няма да мога да ги нося след това... защото сега си търся ниски обувчици с които да сменя токчетата в ресотранта и да мога да си танцувам  girl_impossible ама целта ми е да мога да си ги понося малко предварително за да бъдат те "нещо старо"  blum 
Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #317 -: април 16, 2009, 14:56:09 »

Страхотни са  сандалките за втори чифт и уморени от танци крака са повече от подходящи  good
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #318 -: април 16, 2009, 14:58:12 »

lady_in_love, чак сега видях моделчето, което си показала. Много са хубави и цената им е супер.
Знаеш ли дали в София има дистрибутори, където могат да се пробват? Че аз имам много малък крак и не ми се рискува от сайта направо да ги поръчам?
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #319 -: април 16, 2009, 15:04:12 »

За мен лично това са обувки абсолютно всекидневни и никак не ми се връзват със сватба. Но за в ресторанта стават за уморени крачета.
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #320 -: април 16, 2009, 15:10:24 »

няма ли да се влачи роклята с напълно равни обувки?
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #321 -: април 16, 2009, 15:11:37 »

lady_in_love, чак сега видях моделчето, което си показала. Много са хубави и цената им е супер.
Знаеш ли дали в София има дистрибутори, където могат да се пробват? Че аз имам много малък крак и не ми се рискува от сайта направо да ги поръчам?
виж няколко страници напред в темата, където обесняваме на раличка къде е магазинът в софия
по графа, като тръгнеш от попа в посока раковска от дясната страна, вторият магазин след магазинът за обувки Джани
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #322 -: април 16, 2009, 15:57:30 »

виж няколко страници напред в темата, където обесняваме на раличка къде е магазинът в софия
по графа, като тръгнеш от попа в посока раковска от дясната страна, вторият магазин след магазинът за обувки Джани

Благодаря много!
Аз иначе си харесах 2 чифта сандали от сайта на Louis Vuitton, които спокойно може да се носят и след сватбата. Но първо, че са доста скъпи, второ няма магазин в България (поне според сайта), където да ги премери човек, най-близките магазини са в Букурещ и Солун. И трето - дори да преживееш първите две - и двата не се продават он-лайн  huhhuh.gif
Активен
ddddd
Ентусиаст
**
Публикации: 117



Моят сватбен албум

« Отговор #323 -: април 16, 2009, 18:49:28 »

Момичета,
дано не съм  Offtopic но ми е нужно мнението ви:
Роклята ми е с опцията да се сваля частта с обръчите  и аз смятам така и да направя /примерно към 23 ч, като минат ритуалите/, като след това отпред става малко над коляното, а отзад е по-дълга /нещо като леко шлейфче/, та на въпроса: вече съм си купила за церемониите типичните сватбарски обувки smile , но като откача после обръчите не ми се иска да оставам с тези обувки и ми се иска да съм изджаджена и си харесах тези ботушки,само че моля ви дайте съвет дали не са прекалено кичозни /роклята е от сатен изчистенка и няма никакви джаджи по нея/


* but.jpg (31.66 KB, 450x366 - видяно 282 пъти.)
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #324 -: април 16, 2009, 19:51:15 »

  good  good  good Аз съм с 2 ръце "ЗА". Много ми харесват! И точно това щях да ти пиша, ако ти е натруфена роклята ще изглежда кичозно, но щом ще стане семпличка акцентът ще са ботушките и ще стои много готино. Едто познато лапе казва "ноу фецко" на такова нещо.
Активен
merilen
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 745



Моят сватбен албум

« Отговор #325 -: април 16, 2009, 21:55:04 »

lady_in_love, страхотни са обувчиците, които си показала.
Момичета, имайте предвид обаче, че при тези модели с отворена пета и каишка зад петата кракът много се хлъзга, особено ако не сте боси, а с чорапи или чорапогащи и то фини. Аз имам подобни строго официални обувки и на последната сватба не можех едно хоро да изиграя, защото кракът ми се хлъзгаше напред и каишката оставаше да виси във въздуха sad все едно съм чехлички ...

Аз по принцип съм за затворени обувки отпред, за да не се притеснявам за бримки по палчетата и скътани резервни чорапи. Все пак това е официлно събитие и според мен не трябва да сме боси, особено когато на пазара се предлагат чорапогащи (за чорапи не съм сигурна) 10 DEN и 13 DEN, които са много фини smile
« Последна редакция: април 16, 2009, 22:01:09 от merilen » Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #326 -: април 16, 2009, 21:56:57 »

Това за ФЕЦКО-то беше лаф като бяхме 3-4-ти клас и сега нещо си го припомних като се глезотя го използвам.

 А за ботушките съм напълно съгласна с Амелия, имаш шанс да са голямо попадение на семпла рокличка. Обуй, поразгледай се в огледалата и ще си решиш.
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #327 -: април 16, 2009, 22:50:56 »

merilen не съм съгласна с теб, в Август в жегата малко трудно да си с чорпогащник, пък било то и най-тънкия предлаган на пазара
за летните сватби си трябват сандали и то много качествени, особено за момичета като мен със стари травми и проблеми с ходилата  sad
И официалните обувки не са само затворените, всичко си зависи от стилът на самата обувка, може да е тип деколте или сандал на ток и пак си е официална обувка.
Активен
lady_in_love
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 837


Blinded by love


Моят сватбен албум

« Отговор #328 -: април 16, 2009, 23:16:14 »

Милички благодаря ви за мнението за обувките.bubka виждам,че вече са ти обеснили къде да отидеш да видиш,дано да си харесш моделче,колкото до самите обувки за сватбения ден,ако съм с някакъв тип обувка,аз задължително ще сложа чорапче или чоропагащник,защото аз просто не мога да нося обувки на голо,обаче аз май искам да бъда определено с по отворени обувчици,колкото до това дали ще ми са удобни,ми аз май цял живот нося високи,страшно красиви и доста неудобни обувки. crazy
Активен
ddddd
Ентусиаст
**
Публикации: 117



Моят сватбен албум

« Отговор #329 -: април 17, 2009, 13:38:42 »

Благодаря Amelia и pebbles ,
смятам да ги купя, а пък на самата сватба, каквото ми хрумне това ще е  danceg
Активен
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines