Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 14:34:35

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Обувките!!!! част 3  (Прочетена 172615 пъти)
 
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #195 -: март 16, 2009, 14:38:26 »

момичета сетих се нещо да ви питам
аз имам проблеми с крачетат, чупила съм и на двата костите на ходилата и лятото като е жега ми се подува единия крак доста
бях забравила за това, защото зимата нямам проблеми и си мислех за обувките на m.tylar, но те са май всички от сатен, а той май няма да се разтегне като кожата нали
май по-добре да си потърся сандали от кожа, моля който е носил от сатен да сподели впечатления плс
Активен
MaxxMarra
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 7



« Отговор #196 -: март 16, 2009, 15:14:01 »

dosibg, ако не е тайна ще ми кажеш ли откъде ги намери тези сандали  smile много ми харесват, а и аз си падам по точно такива  Bravo
Активен
dosibg
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 52



Моят сватбен албум

« Отговор #197 -: март 16, 2009, 16:35:38 »

Сандалките са от Jimmy Choo. Поръчах си ги на site-a им. МОже да се пазарува он-лайн. От Bridal колекцията. Ве4е си ги полу4их и си ги изпробвах-страхотни са и на живо.
Активен
MaxxMarra
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 7



« Отговор #198 -: март 16, 2009, 17:18:05 »

Да, намерих ги good. Мнооого са добри, но са и скъпички  smile Много благодаря!
Активен
0000
Професор
****
Публикации: 469


Моят сватбен албум

« Отговор #199 -: март 16, 2009, 19:37:36 »

Ами не,обувките ми не са като тези червените.Аз бях решила червени по 2 причини:1) че няма нищо свястно в бяло(но напук си намерих перфектните обувки точно в бяло) и 2)червеното ни е мотив за сватбата.
За съжаление не мога скоро да ги снимам,понеже ги оставих в майка ми(че ние сме в ремонт и тука ще станат на нищо)
 girl_wink girl_wink girl_wink
Активен
pepina83
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 489


на мама пчеличката


Моят сватбен албум

« Отговор #200 -: март 22, 2009, 22:36:11 »

Имам си вече обувки......... Aviator


* DSC02736.JPG (39.65 KB, 432x320 - видяно 2992 пъти.)
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #201 -: март 22, 2009, 23:55:59 »

Ееее много са хубави! Честито. Дано са толкова удобни, колкото и хубави!
От къде ги взе, ако е удобно да попитам. Много ми харесват, а аз рядко харесвам обувки.
Активен
tsvety_t
Сватбар
***
Публикации: 172


Моят сватбен албум

« Отговор #202 -: март 23, 2009, 09:32:46 »

Аз гледах същите по витрините на ул. Пиротска и мисля че не са скъпи - от порядъка на 45 - 50 лв., поне така ми се стори мимоходом.
Активен
monikabiri
Ентусиаст
**
Публикации: 134



Моят сватбен албум

« Отговор #203 -: март 23, 2009, 10:15:10 »

Изключително съм подразнена от МТайлър. Поръчах си обувки на 14 февруари и ми казаха, че максимум до един месец е дойдат. Миналата седмица се обадих да попитам какво става и собственичката ми каза: спокойно, в петък или в понеделник очакваме доставка, като сме ви казали един месец няма причина да не дойдат за един месец. Аз й казах, ами един месец мина и затова се обаждам сега, а тя се направи, че не ме чува. Много се ядосах, мисля да изчакам дали днес ще ми се обадят и в края на деня отново да им звънна. Все пак минаха 5 седмици вече, а след като записаха всичките ни данни за връзка никой не си праяи труда да ме информира diablo
Активен
tonibonboni
Сватбар
***
Публикации: 173



Моят сватбен албум

« Отговор #204 -: март 23, 2009, 10:45:51 »

 sad Много съжалявам! Аз пък се надявах да дойдат по-рано от един месец, но явно и за един не успяват. Добре, че не бързам толкова! Все пак ми се искаше като си взимам роклята да съм с обувки.sad
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #205 -: март 23, 2009, 12:16:12 »

Имам си вече обувки......... Aviator

много са хубави, може ли да споделиш от къде са give_rose
видях подобни на графа в магазин на боргиан, борджиан или нещо от сорта, ако някой е проверявал там, моля да сподели какви са цените на сандалите им
Активен
pepina83
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 489


на мама пчеличката


Моят сватбен албум

« Отговор #206 -: март 23, 2009, 12:43:40 »

Много се радвам, че моят избор ви харесва   danceg
Обувчиците ги взех от магазинче в Пловдив - цената им  е 42 лв
Мерих преди това на центъра, в Мола.......но все нещо не ми харесваше и повечето модели бяха доста високи, а аз исках нещо около 7 см. ток.......и без да искам ги открих .....цвета и камъчетата са точно като роклята ми  yahoo 
Активен
ERan
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 648



Моят сватбен албум

« Отговор #207 -: март 23, 2009, 13:20:30 »

Имам си вече обувки......... Aviator


пепина, браво, много са гот - леки и удобни изглеждат!
Активен
¤ Enigma ¤
Професор
****
Публикации: 401



Моят сватбен албум

« Отговор #208 -: март 23, 2009, 13:39:41 »

pepina83, много са красиви, аз като височина нещо такова искам. Аз да направя един отчет, защото обикалях по варненските магазини за обувки. Вече са изкарали сандалките и за мой голям кеф явно на мода са сатенените обувки, които идеално ме устройват за сватбата yahoo. Не са скъпи, гледах ги, че са около 50 лв. По принцип исках затворена обувка, но поради липса на такива май ще се примиря със сандалки. Харесах си едни, бяха страхотни, ама черни lacnl8. На едно място гледах цикламени сатенени сандали, както ми е в цикламено сватбата, направо ще уцеля в десятката с тях funnytooth.
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #209 -: март 23, 2009, 13:40:01 »

Изключително съм подразнена от МТайлър. Поръчах си обувки на 14 февруари и ми казаха, че максимум до един месец е дойдат. Миналата седмица се обадих да попитам какво става и собственичката ми каза: спокойно, в петък или в понеделник очакваме доставка, като сме ви казали един месец няма причина да не дойдат за един месец. Аз й казах, ами един месец мина и затова се обаждам сега, а тя се направи, че не ме чува. Много се ядосах, мисля да изчакам дали днес ще ми се обадят и в края на деня отново да им звънна. Все пак минаха 5 седмици вече, а след като записаха всичките ни данни за връзка никой не си праяи труда да ме информира diablo
а дала ли си капаро за тях?
аз още се чудя при тях ли да ходя за сандали, по магазините нищо не си харесвам, а техните са от сатен, а аз искам кожени  mda
Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines