Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 08:49:50

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Обувките!!!! част 3  (Прочетена 172479 пъти)
 
peteto77
Сватбар
***
Публикации: 185



« Отговор #135 -: март 06, 2009, 15:16:40 »

ddddd, какво направи с обувките? crazy
Активен
monikabiri
Ентусиаст
**
Публикации: 134



Моят сватбен албум

« Отговор #136 -: март 06, 2009, 15:18:16 »

да, може би в предишната тема за обувките имаше момичета, които си бяха правили обувките в някаква фирма в асеновград. аз нямам притеснения за това дали обувките ще подхождат, понеже ги поръчах в цвета на роклята - слонов кост, самоче те ще са сатенени, а роклята е от шифон, но надали ще е проблем.
Активен
¤ Enigma ¤
Професор
****
Публикации: 401



Моят сватбен албум

« Отговор #137 -: март 06, 2009, 15:33:52 »

Аз не знам какво ще правя с обувките, защото по булчинските магазини нищо не ми хареса. Ще почакам да пуснат по магазините нови обувчици, че все още има само ботуши. Имам чувството, че нищо няма да си намеря, защото не ми допадат остри обувки. Харесва ми нещо такова:



За съжаление по-официалните обувки са все остри и така, накрая ще трябва да се принудя да си взема нещо каквото и да е, само да има с какво да ходя pardon.
Активен
monikabiri
Ентусиаст
**
Публикации: 134



Моят сватбен албум

« Отговор #138 -: март 06, 2009, 15:36:47 »

тези ги предлагат в МТайлър в София, видях ги в каталога като си поръчвах моите. Цените на всички обувки от тази марка са от 120 до 180, не знам конкретно тези колко са, но може да се обадиш да ги питаш.
Активен
sleepingbeauty
Новак
*
Публикации: 12



« Отговор #139 -: март 06, 2009, 15:48:18 »

Момичета, и аз имам проблем с обувките-нищо не ми харесва от предлаганите по магазините или салоните (от това, което съм видяла до сега) sad. Разглеждайки някакви сайтове, ми попадна ето този модел, мисля че е подходящ за моята рокля... Моля, ако някоя от вас знае къде мога да намеря подобни такива да сподели smile! Благодаря предварително!


* obuvki.jpg (39.86 KB, 500x500 - видяно 264 пъти.)
Активен
ddddd
Ентусиаст
**
Публикации: 117



Моят сватбен албум

« Отговор #140 -: март 06, 2009, 15:52:42 »

ddddd, какво направи с обувките? crazy

ох ами като съм шматка  diablo ще ходя в събота да се моля да ги заменят с по-големите /ще им сложа памук, за да ми станат  blum/ Пробвах всички методи, които сте ме посъветвали : ракия, спирт, чорапи с топла вода, спрей - не помръдват накъдето трябва  danceg отстрани се отпуснаха, но мен проблема ми е че напред трябва да се отпуснат / абе малки са ми, ама и аз не знам къде ми беше акъла като ги вземах/
Благодаря за съветите обаче, много са полезни и съм сигурна че действат и ще ги прилагам завбъдеще,
просто конкретните обувки са ми малки Girl_hide
Активен
ddddd
Ентусиаст
**
Публикации: 117



Моят сватбен албум

« Отговор #141 -: март 06, 2009, 15:57:32 »

Аз не знам какво ще правя с обувките, защото по булчинските магазини нищо не ми хареса. Ще почакам да пуснат по магазините нови обувчици, че все още има само ботуши. Имам чувството, че нищо няма да си намеря, защото не ми допадат остри обувки. Харесва ми нещо такова:



За съжаление по-официалните обувки са все остри и така, накрая ще трябва да се принудя да си взема нещо каквото и да е, само да има с какво да ходя pardon.

енигма,
въпросните обувки които аз обсъждах са подобни точно на моделчето от снимката, но са от кожа - теззи ми изглеждат от плат. и аз не си падам по острите и много си паднах по това моделче, и си ги купих от булчински магазин в Бургас, но са производство на Асеновград . разликата е че отгоре имат тънка лентичка с камъчета.
Активен
¤ Enigma ¤
Професор
****
Публикации: 401



Моят сватбен албум

« Отговор #142 -: март 06, 2009, 16:02:05 »

ddddd, а имаш ли ги снимани да ги видя. Не видях по-назад в темата снимка. Коя фирма ги произвежда? А, и ако не е нахално, да попитам - колко струват blush? Честно казано не мога да си позволя 120-180 лв. за MTyler cray.
Активен
0000
Професор
****
Публикации: 469


Моят сватбен албум

« Отговор #143 -: март 07, 2009, 00:07:48 »

Момичета, и аз имам проблем с обувките-нищо не ми харесва от предлаганите по магазините или салоните (от това, което съм видяла до сега) sad. Разглеждайки някакви сайтове, ми попадна ето този модел, мисля че е подходящ за моята рокля... Моля, ако някоя от вас знае къде мога да намеря подобни такива да сподели smile! Благодаря предварително!



мите са много подобни...не зная от къде си,но в Бургас в магазин Джани си ги взех.Само че са с отворена пета.и са изчистени.естествена кожа,195лв. blush blush blush
Активен
Josepha
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 134



Моят сватбен албум

« Отговор #144 -: март 08, 2009, 17:53:21 »

Момичета, аз пък си поръчах обувки като тези, които продават в М. Tyler, но ще бъдат кожени, с бежов ток

Взеха ми размер на крака, за две седмици ще са готови срещу 170лв. Ателието е на Парчевич, ако някой се интересува ще помагам....Реших, че е по-добре да са кожени обувките...А там ги правят от агнешка кожа. Надявам се, че ще се получат добре
Активен
Sisilla
Ентусиаст
**
Публикации: 83



Моят сватбен албум

« Отговор #145 -: март 08, 2009, 18:04:55 »

Sianchys имаш ли снимки на обувките си. Видях едни червенички в галерията ти, ако са те са много сладки. Аз също не си падам по традиционните сватбени обувки и ще търся някои елегантни нежни сандалки. pardon
Активен
carol
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 607



Моят сватбен албум

« Отговор #146 -: март 08, 2009, 18:15:23 »

момичета вижте обувките а Педро Гарсия и Пура Лопез,на мен много ми харесват и като качество и като комфорт :    http://www.footlux.com/advanced_search_result.php?manufacturers_id=&categories_id=66&options_id=&attributes_id=
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #147 -: март 08, 2009, 19:00:47 »

момичета вижте обувките а Педро Гарсия и Пура Лопез,на мен много ми харесват и като качество и като комфорт :    http://www.footlux.com/advanced_search_result.php?manufacturers_id=&categories_id=66&options_id=&attributes_id=


лелеее...обувките наистина са страхотни...
и цените им са супер обаче...не знам ама май не бих дала толкова парички за обувки...още повече че обувка на ток...не мога и не мога да нося   pardon blush какъв ми е тоя крак такъв...и като ще я сложа само веднъж и със сигурност няма да издържа с тях до края и ще имам резервен вариант с по ниски...не виждам смисъл да давам толкова пари...иначе наистина са страхотни...  Bravo
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #148 -: март 08, 2009, 19:04:12 »

http://www.footlux.com/product_info.php?products_id=1734


ето тези ми харесват много ...страхотни са...
ужасно ми харесва висока обувка ама...не и на моя крак  angry
Активен
carol
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 607



Моят сватбен албум

« Отговор #149 -: март 08, 2009, 19:09:22 »

ох да,аз си ги взех със среден ток и нито са ми били неудобни нито ми направиха какъвто и да е бил проблем ,а сега 6те ги нося през лятото ,за6тото не са безупречно бели  ,а цват слонова кост
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines