Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 06:00:04

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Обувките!!!! част 3  (Прочетена 172437 пъти)
 
ddddd
Ентусиаст
**
Публикации: 117



Моят сватбен албум

« Отговор #105 -: март 03, 2009, 17:16:08 »

Здравейте на всички,
от 1-2 месеца посещавам сайта и мога да кажа, че ми е много полезен. Ето че се регистрирах днес и искам да ви помоля за съвет относно обувките.  smile Аз вече открих своите и си ги купих, но ми стискат ужасно отпред-голямото ми пръсче направо ще ги пробие, а следващият номер ми беше голям. Явно съм за половинка, но нямаше и купих по малкия номер. Някой има ли идея как да ги накарам да се отпуснат отпред с няколко милиметра, защото аз не мога да изкарам и един час с тях вкъщи, а какво остава за цяла вечер. Май голяма грешка направих, а не са и евтини, че да ги прежаля с лека ръка. Моля помагайте!
Активен
ralichka___
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 513



Моят сватбен албум

« Отговор #106 -: март 03, 2009, 17:28:50 »

Да май наистина си направила грешка, щом така ти срягат... но все пак, ако са кожени, продават се спрейове за разширяване. Потърси и си пише на етикета как да го използваш  good
Активен
mariana_popova
Ентусиаст
**
Публикации: 77



« Отговор #107 -: март 03, 2009, 19:12:17 »

момичета, най-важното е обувките да са удобни, да не са с много висок, ако не сте свикнали да ходите на токове, на толкова сватби съм била на които младоженката се събува по чорапи веднага щом стигне в ресторанта.... и друго.... трябва да си ги купите по-рано, за да ги разтъпчете. И не е нужно да са непременно бели. Може да са сребърни, златни, някакъв друг цвят... и да ги съчетате с темата на сватбата, ако имате такава, с букета, с чантата.... ако щете и с вратовръзката на младоженеца.

напълно съм съгласна с петето. В крайна сметка цял ден ще бъда на крак... важно е да са удобни обувките
Активен
peteto77
Сватбар
***
Публикации: 185



« Отговор #108 -: март 03, 2009, 19:54:56 »

Аз вече открих своите и си ги купих, но ми стискат ужасно отпред-голямото ми пръсче направо ще ги пробие, а следващият номер ми беше голям. Явно съм за половинка, но нямаше и купих по малкия номер. Някой има ли идея как да ги накарам да се отпуснат отпред с няколко милиметра, защото аз не мога да изкарам и един час с тях вкъщи, а какво остава за цяла вечер. Май голяма грешка направих, а не са и евтини, че да ги прежаля с лека ръка. Моля помагайте!

има 2 варианта... обущар, но преди обущаря според мен... пробвай сама в къщи.
Намокри памук с ракия или спирт и го сложи в обувката да поомекне кожата малко. Ама не слагай много алкохол. После разтъпчи обувките 2-3 дена. Ако не стане - отивай при близкия обущар  Wink и ще стане работата. Нали не са от плат обувките... Горното важе само за кожени!!!! pardon
Активен
mariana_popova
Ентусиаст
**
Публикации: 77



« Отговор #109 -: март 03, 2009, 20:01:40 »

спирт му е майката.... малко мирише ама пък действа. аз така съм си разширявала обувките също. сега са толкова широки, че чак са ми големи... е все пак са от година време
Активен
valka27
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1103


http://www.panoramio.com/user/3830585


Моят сватбен албум

« Отговор #110 -: март 04, 2009, 08:53:40 »

И аз съм пробвала с ракия - става good
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #111 -: март 04, 2009, 10:04:22 »

И с оцет може също, но понякога алкохола и оцета могат да увредят кожата(зависи как е обработвана), затова можеш да пробваш и само като си намокриш крака(чорапа с вода), естествената кожа се отпуска и с вода.
Активен
peteto77
Сватбар
***
Публикации: 185



« Отговор #112 -: март 04, 2009, 10:10:22 »

И с оцет може също, но понякога алкохола и оцета могат да увредят кожата(зависи как е обработвана), затова можеш да пробваш и само като си намокриш крака(чорапа с вода), естествената кожа се отпуска и с вода.


в никакъв случай недей с вода... кожата става много твърда след като изсъхне и обувките ще ти правят пришки  NO
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #113 -: март 04, 2009, 10:28:53 »


в никакъв случай недей с вода... кожата става много твърда след като изсъхне и обувките ще ти правят пришки  NO

кожата, която се използва за връхна дреха и кожата за обувки е съвсем различна!
Активен
mimozka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 750



Моят сватбен албум

« Отговор #114 -: март 04, 2009, 11:50:41 »

Момичета, получих си обуките от http://www.onlinebridalstore.com/.
Точно като на картинката са, няма поражения при превоза. Довечера ще ги снимам и ще ви ги покажа smile
Толкова съм щастлива  yahoo, че рискувах с тази поръчка.
Активен
peteto77
Сватбар
***
Публикации: 185



« Отговор #115 -: март 04, 2009, 12:31:31 »

кожата, която се използва за връхна дреха и кожата за обувки е съвсем различна!

ама аз точно за обувки говоря... едни така ги намокрих... а като изсъхнаха не можях въобще да ги обуя
Активен
Misis_T
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 78



Моят сватбен албум

« Отговор #116 -: март 04, 2009, 13:47:08 »

Някой има ли идея как да ги накарам да се отпуснат отпред с няколко милиметра, защото аз не мога да изкарам и един час с тях вкъщи, а какво остава за цяла вечер.

Намокри едни памучни чорапи с гореща вода и обуй обувките с тях. Поноси ги вкъщи докато чорапите изсъхнат. Така няколко пъти. Определено действа, аз така съм си разширявала много обувки! good
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #117 -: март 04, 2009, 17:14:25 »

ама аз точно за обувки говоря... едни така ги намокрих... а като изсъхнаха не можях въобще да ги обуя
сигурно е била студена водата или обувките не са били ест.кожа, аз забравих да кажа, че трябва с топла вода. pardon
« Последна редакция: март 04, 2009, 17:30:02 от mucito » Активен
mimozka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 750



Моят сватбен албум

« Отговор #118 -: март 04, 2009, 22:12:36 »

Момичета, ето и моите обувчици smile


* obuvki3.jpg (26.27 KB, 600x564 - видяно 255 пъти.)
Активен
mimozka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 750



Моят сватбен албум

« Отговор #119 -: март 04, 2009, 22:13:35 »

Още една снимчица


* obuvki4.jpg (22.72 KB, 600x429 - видяно 265 пъти.)
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines