Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 19, 2024, 22:06:50

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Обувките!!!! част 3  (Прочетена 172390 пъти)
 
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: януари 28, 2009, 17:36:25 »

delpierod, дори и Лагерфелд да те облече от главата до петите пак ще има лелки, които ще кажат че не си в тон, така че, според мен, тайната на сполучливия тоалет е в твоето твърдо убеждение, че е супер. Пък и то, подхождането е доста субективно понятие, така че просто излъчвай увереност и всички ще са убедени, че по-модерно нещо не е измислено. Аз, поне, така се самоуспокоявам.
Активен
Rapunzel
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 393



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: януари 28, 2009, 18:20:57 »

Момичета аз съм в голямо чудене още, трябва да си купя обувки скоро, понеже роклята ми ще е готова до 2 месеца и трябва задължително да меря с тях защото сигурно ще има корекция на дължината. Въпроса е там че не съм решила още какви, сватбата е юли и мн ми се иска да съм със сандалки с мн ниско токче, понеже съм доста висока, пробвах няколко но тези каишки ми обиват още сега, проблема е че през лятото краката ми се потдуват ужасно и сигурно няма да издържа и църквата и ще ги хвърля още преди църквата.
Другата ми идея е да си взема сатенени обувки тип балерина, мисля че с тях ще ми е най-удобно и са напълно равни, притеснявам се че това не са най-красивите и подходящи обувки за сватба и дали няма да ми е топло с тях. Много обичам да танцувам и сигурно няма да седна и може би пред идеята да танцувам боса, по добре да съм с балерински обувки, не знам какво да реша, някой ако е носил някога тези балеринските да сподели дали е топло с тях.
Направо  cray cray cray
Активен
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: януари 28, 2009, 18:28:02 »

Cinderella аз миналото лято изкарах с едни такива балирински и не са ми се спарвали краката pardon
А ето виж нещо сладко


* 330JumellesSpitzenballwsDoppel.jpg (48.58 KB, 400x300 - видяно 3089 пъти.)
Активен
ralichka___
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 513



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: януари 28, 2009, 18:38:48 »

Обожавам балеринките и мисля, че са много подходящи за сватба, особено за висока жена Wink Стига да са ти удобни, със сигурност ще бъдеш прекрасна!

Активен
Rapunzel
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 393



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: януари 28, 2009, 19:00:33 »

ооо мили момичета не знаете как ме успокоихте, удобни са ми много а щом не спарват значи са идеални за моите крака и ще си танцувам цяла вечер.  danceg
maj4eto а тези които си показала са направо прекрасни, ще ги потърся веднага, ако не подобни такива. Много ме зарадвахте, друго е като те окуражи някой, благодаря ви!  yahoo
Активен
Rapunzel
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 393



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: януари 28, 2009, 19:07:49 »

maj4eto ако може да ме насочиш за сайт, където да ги намеря
Активен
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: януари 28, 2009, 19:10:03 »

http://stores.ebay.de/BEGAShop_Ballerinas_W0QQcolZ4QQdirZ1QQfsubZ3815970QQftidZ2QQtZkm
Активен
Rapunzel
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 393



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: януари 28, 2009, 19:23:32 »

лелеее maj4eto страхотни са, и има толкова много и на такива страхотни цени, ще ги разгледам и веднага ще си поръчам, че докато ми дойдат до сащ може да отнеме време. Огромно благодаря  give_rose give_rose give_rose
Активен
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: януари 28, 2009, 19:29:32 »

За нищо ,мила smile Радвам се,ако съм ти била от полза smile
Активен
Вили
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 598



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: януари 28, 2009, 19:43:43 »

Ciderella, а защо не комбинираш и двата чифта, т.е. взимаш си два чифта обувчици, едните ги носиш (сандалките) по време на церемонии и т.н., а като отидете в ресторанта и започне веселата част, си обуваш балеринките, с които ще се чувстваш най-удобно. Само предлагам, де. blush
Активен
Rapunzel
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 393



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: януари 28, 2009, 20:01:54 »

да може и така да направя  blush малко ме е срам от мъжа ми, понеже имам един куп, всякакви обувки високи, ниски, сандали, ботуши, направо съм манячка както повечето жени, но с проблема ми с краката повечето ми обувки съм ги носила по няколко пъти и то за излизания за по 1-2 часа и през другото време си нося равнички, а той почти нищо не си купува, и все за мен за мен и направо ме е срам и за сватбата да имам 2 чифта, но ще видим де може пак така да стане  blush
Активен
Вили
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 598



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: януари 28, 2009, 20:10:26 »

И аз да си призная у нас също е така. Аз също съм така и постоянно си харесвам разни обувки и отговорът е винаги "нали имаш", а аз "ами такива нямам"  blush . Иначе аз си купих за сватбата първо едни бели, защото много ми харесаха, а още даже нямах и рокля и казах за сватбата ще са. Да, ама в последствие си избрах не бяла рокля, а в екрю и трябваше да си купувам други, защото тези вече не стояха добре на роклята и си купих други сандалки. И добре, че така се получи, че иначе незнам, ако бях с белите какво щях да правя. Те са с ток около 10 см и в последствие като ги обувах да ходя на работа с тях  Oh my ... , със сигурност нямаше да издържа цялата сватба с тях. А ако те притеснява нещо за дължината на роклята, моята ми я мериха по белите и после другите, с които бях са по-ниски, ама не ми пречеше, е малко я повдигах, ама даже така по ми хареса да е до земята напълно.
Активен
delpierod
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 56



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: януари 28, 2009, 21:10:23 »

момичета,наистина се оказват голям проблем обувките,ама трябва да измисляме нещо.аз не искам много високи обувки,защото не мога да ходя на ток,а приятеля ми постоянно ми се умилква-нали ще сложиш високи обувки за сватбата??? ohmyтой сигурно е полудяла,ама да видим накрая кой ще победи
Активен
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: януари 29, 2009, 09:28:27 »

delpierod , обуй такава височина обувки на които можеш да ходиш и са ти удобни. приятеля ти не вярвам точно тогава да обърне внимание колко см са ти токчетата които почти не се виждат под роклята.( зависи каква ти е роклята де).
а ако те харесва на високи обувки го изненадай някой друг ден когато сте си само двамата, и не ти се налага цял ден да ги носиш и танцуваш.
Активен
tonibonboni
Сватбар
***
Публикации: 173



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: януари 29, 2009, 09:46:25 »

 Момичета, аз пак се включвам с тези мои сандалки. Понеже обсъждате въпроса, сигурно сте се оглеждали и по магазините в последни дни?!:) Моля Ви, къде да търся сандали или кога горе-долу ще ги пуснат по магзаните...и абитуриентките ще търсят сандали сигурно?!:)
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines