Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 12:17:13

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ПОМОЩ Хлебарки!  (Прочетена 150524 пъти)
 
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: септември 07, 2010, 13:13:55 »

Мименце, как точно се казва препарата, че малко съм недоскив smile и от къде го купуваш? и ние сме пропищели от тези гадове, с какво ли не ги пръсках и къщички и нищо най много ден-два да изчезнат. преди го нямахме този проблем, но тази година(това лято) направо не се търпи.
Активен
Мименце
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 455


Искам всичко!!!


« Отговор #61 -: септември 07, 2010, 13:17:20 »

Нинка, събрахме по 1,90 лв на семейство и ги дадохме на един волен пенсионер - та той ги купи. Каза за някаква агро аптека до Окръжна болница pleasantry Предполагам, че навсякъде ги има по агроаптеките- на колхозния пазар например pardon
echy_ казва се "Демор" girl_wink Важно е и съседите да го направят smile Нашата съседка, която най-много се оплакваше всяка вечер слагаше и в банята от този препарат, около канала. Сега няма нищо smile
Дано ви помогне good
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: ноември 29, 2010, 18:52:23 »

Ние се отървахме след като фирма напръска избите и целия вход. После пръска и в къщи и вече 5 мес. не сме виждали от тези гадини . Струва си да се платят два пъти по 15лв на фирма и да се отървете от тези гадинки . Преди това пробвахме с куп препарати и никакъв ефект .  good
Активен
carlyangel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1377


Обичаме нашето хубаво момиченце :)


Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: януари 27, 2011, 17:56:53 »

Aз от доста време ползвам черните кубчета-"Хлебомор" и съм страшно доволна.Подменям ги на 6 месеца и нямаме никакви проблеми  good Wink
Активен
CabuHka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 378



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: март 01, 2011, 02:46:57 »

Ние сме ползвали едни къщички/капани за хлебарки. В Бургас си ги купихме от Кауфланд.
Активен
hoty
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 546


Няма невъзможни неща - има само паузи между две хр


Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: март 08, 2011, 23:38:39 »

Докато бяхме на квартира ужасът беше огромен, направо като отвориш шкафа и падаха от там! diablo Извиках фирма да напръска и край - изчезнаха напълно гадините мръсни! Не беше вредно за домашни любимци и за хора, само за буболечките. Като се нанесохме в нашето жилище отначало имахме хлебарки от големите черните. Свкървата ни каза и купихме пудра за котки против бълхи. Най-евтината, беше някъде към 3-4 лв. Напудрихме около вратите, около тръбите и по ъглите. Като мине хлебарка по пудрата се токсицира и умира след известно време. Не веднага, което беше добре за мен, да не виждам трупове из апартамента! bad diablo Пудрата върши добра работа за сега...
Активен
winternana
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 9



« Отговор #66 -: март 17, 2011, 11:24:12 »

Ние също когато се нанесохме в новото жилище имахме от тази напаст. В началото кубчетата вършеха работа, но по някое време започна да става ужасно.
Извикахме фирма, която се занимава с пръскане срещу тези гадинки. И вече повече от година нямаме от тях и съм страшно доволна!
Активен
m_eleva19
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 813


Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: март 25, 2011, 23:19:23 »

Моля ви на лични някой да ми прати телефон на фирма....ние сме на квартира в стар блок и е пълно. МИна един път домоуправителя, но се оплака, че повечето не го пускали, защото били нямали...е моите аз ли ги донесох...вечер виждам как извират от канала...слагам и кубчета, ама въобще не помагат...то няма как, след като на останалите не им пречи...лошото е, че тук са повечето възрастни и няма как да напръска целия вход...иначе преди живях в една квартира, в нов блок и там като напръскаха, нямаше 2 год.
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: март 26, 2011, 13:45:17 »

Момичета, най-добре е да се напръска мазето и целия вход! Накарайте комшиите си, защото е важно, а и е много ефикасно! Ние при нас пръскаме от години редовно и най-много веднъж на няколко месеца някоя заблудена да се появи! Само да чукам на дърво да не чуе дявол diablo, защото аз имам направо фобия от тези гадове и изпадам в истерия, като видя! И не преувеличавам! bad bad bad bad bad cray
Активен
hoty
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 546


Няма невъзможни неща - има само паузи между две хр


Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: март 26, 2011, 22:56:09 »

Вярно е, че трябва целия вход да се напръска, но по принцип в старите блокове е трудно да се направи. Повечето хора или са по-възрастни и нямат възможност да плащат, или са без работа, или са с ниска заплата и то за кое по-напред.. sad
Аз да ви кажа преди години като ни пръскаха на нас за хлебарки в квартирата човекът ми обясни, че по принцип препаратите убиват един вид - или кафевите или черните. Той каза, че по принцип черните идват от канала и по тръбите и няма много смисъл да се пръска за тях. А като се изтребят черните се появяват онези малките кафевите. По принцип тези по-големите убиват по-малките. Ако напръскаш за малките може да се появят големи, но ще са значително по-малко, т.е. 1-2 бр, а не непрекъснато навсякъде да ти щъкат онези дребните... bad bad bad. Ние пръскахме за кафеви. Освен това по електроуредите (телевизор, уредба) слагат едно гелче колкото на върха на игла, на едно-две места и така ги изтребва до крак.
Ама и аз едно обяснение дръпнах... blush pardon
m_eleva19, ще ти пиша на лични телефони, но незнам дали са актуални. Все пак ние пръскахме преди 4-5 години...
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: февруари 11, 2012, 23:22:51 »

Преди години имахме огромен проблем с хлебарките. Намерихме един препарат ГЛОБУЛ, невероятен е! Който го пробва няма да съжалява. Той е като тубичка от паста за зъби, слага се по една точка на ъгли, около канали или където може да се сложи без да има досег с храна и такива неща. Безотказен е! Когато живеех при нашите с това се отървахме, като се нанесохме в квартирата пак с това се спасихме.
« Последна редакция: февруари 11, 2012, 23:25:45 от InLove_Girl » Активен
lomskiq
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #71 -: май 07, 2013, 02:19:37 »

Здравейте,аз не съм много подходящ за този сайт но в търсенето на решението за проблема с хлебарките попаднах тук,живя на общежития и е някакъв ужас пълно е с хлебарчици,ако може някой да ми препоръча препарат и да ми каже от къде да го купя,защото тези къщички райтове и т.н не помагат пръскам и след 2-3 пак гъмжат пробвах и с някакво лекарство от ветеринарна аптека мисля че Ейкан се казваше максимум седмица и извират още повече!!! Ще съм благодарен ако някой помогне !!! l_bye_boy GROAN
Активен
petq1989
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 614


моят сватбен ден 13.07.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: май 07, 2013, 06:46:06 »

аз си пръскам с райд, а и имам котка, хората казват,че където има котка няма гадини...в нашият блок отдолу имаме фурна, и те си пълзят, е няма Хера си ги убива,но хлебарка у дома нямам,максимум до терасата и аз си пръскам там и нямам гадини
Активен
Росита
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125


Бургас, морето и .....


Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: май 07, 2013, 09:20:26 »

Преди няколко години у нас сякаш от нищото се появиха тия гадинки. Тогава помня че пръсках с Райд, но не помогна нацяло. Взех от аптеката едни кубчета, пръснах ги из цялата къща и до няколко дни хлебарките изчезнаха. И сега си слагам от тия кубчета по ъглите, особено под кухненските шкафове. Хлебарки скоро не съм засичала, дано и да нямаме подобни срещи.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: май 07, 2013, 13:01:18 »

Ако си в общежитие, спасение няма.Там се развъждат постоянно в нечия стая.Казвам го от собствен опит.
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines