Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 30, 2024, 11:54:59

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Горещ стол за Теди!!!  (Прочетена 13753 пъти)
 
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« -: септември 01, 2008, 08:09:19 »

Хайде мила дойде и твоят ред на горещият стол
1.Кой е човека до теб? Какво те привлича в него, какви са отношенията ви?
2.Ако би живяла в друга страна коя би била? Би ли искала всъщност да живееш в чужбина?
3.Кой е човекът, на когото искрено се възхищаваш и защо?
4.Как се виждаш след 1 година?...5? А след 10?
5.Кой е последния човек който те накара да се усмихнеш?<изкл.Иветчето>
6.С какво се промени живота ти след  weddingday Сватбаааа/след появата на Иветчето Baby_G?
7.На какво искаш да научиш малката?
8.С какво би искала да се занимаваш,след като завършиш? Мислила ли си за нещо различно от това което работиш в момента?
9.Лесно ли избра какво да учиш? И защо точно ПА?Мислиш ли за второ<висше>?
10.Любими:
*автор
*книга
*актъор/триса
*филм
*певец
*песен....?

Стига толкова за сега,после още smile smile blum blum blum
Активен
dafni85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 501



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: септември 01, 2008, 08:54:49 »

Оххоооо веж кой бил на горещия стол  tease tease Тед сега ще те поопържим малко  tease blum нали става girl_wink ето няколко въпросчета от мен
1.Опиши се с 3 думи
2.За какво мечтаеш?
3.Ако имаш власт какво би променила/направила за България?
4.Кое е нещото което не харесваш в себе си/от характера ти/
5.Как се реши на голямата стъпка да се омъжиш и беше ли готова за нея и за дете?
6.В коя страна искаш да отидеш на екскурзия?
Хайде стига толкова от мен и приятно отговаряне give_rose
Активен
Tеди
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1317



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: септември 01, 2008, 08:57:35 »

Лелееее  girl_impossible Кво стана тук  blush
Отивам да направя закуска на Ивет и започвам с отговорите  girl_wink
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: септември 01, 2008, 09:43:38 »

Хайда и аз да задам няколко въпросчета:
1. Доволна ли си от живта си до момента, и ако можеше какво би променила в него.
2. Лесно ли взимаш решения?
3. Каква е перфектната почивка за теб?
4. Доволна ли си от работата си и би ли я сменила?
5. Каква щеше да си ако не беше омъжена и нямаше Ивет?
Активен
Tеди
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1317



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: септември 01, 2008, 10:05:24 »

Цитат на: Малката госпожица

1.Кой е човека до теб? Какво те привлича в него, какви са отношенията ви?
Човека до мен е съпруга ми (за по-любопитните снимка в сватбения албум  blush)
В него ме привличат много неща - това че е много добър , обичащ , грижовен и интересен човек.
А отношенията ни са любовни , приятелски , съпружески , родителски и т.н.
Както онзи ден си говорихме че за почти 5 години , само една единствена вечер не сме си лягали заедно , и в отношенията ни няма промяна от деня в който сме заедно , и се надявам и за напред да е винаги така  twohearts


Цитат на: Малката госпожица
2.Ако би живяла в друга страна коя би била? Би ли искала всъщност да живееш в чужбина?
НЕ бих живяла в чужбина , но ако трябваше да избирам щеше да е Италия  Wink

Цитат на: Малката госпожица
3.Кой е човекът, на когото искрено се възхищаваш и защо?
Възхищавам се на моята майка  cray
Ами защо ли.... blush , защото е останала вдовица с 2 деца (едното на 8 другото на 5 години) на 28 години , съумяла е да се справи с всички трудности , да ни отгледа , възпита и образова , да остане на живее в столицата заради нас , и да купи жилище  cray по-силен човек не съм виждала , и през всичките тези години , не съм я видяла 1 път да плаче пред нас , сама със сигурност много пъти си е поплаквала , защото съм сигурна че не и е било никак лесно.
Обичам я много и винаги ще и се възхищавам  give_rose


Цитат на: Малката госпожица
4.Как се виждаш след 1 година?...5? А след 10?
След 1 година...дай боже завършила бакалавърска степен.
след 5......с успешен бизнес в ръцете си.
след 10......може би с още едно дете , кой знае  girl_wink


Цитат на: Малката госпожица
5.Кой е последния човек който те накара да се усмихнеш?<изкл.Иветчето>
Една приятелка и далечна моя братовчедка , говорихме си по скайпа и се смяхме се на щуротиите които сме правили като деца. focus

Цитат на: Малката госпожица
6.С какво се промени живота ти след  weddingday Сватбаааа/след появата на Иветчето Baby_G?
С много неща....вече не съм дете  cray
Станах много по-сериозен и отговорен за действията си човек , от който зависи съществуването на друго малко човече  Girl


Цитат на: Малката госпожица
7.На какво искаш да научиш малката?
Най-вече да бъде честен и добър човек.Да уважава останалите хора и тяхното мнение , както и да се бори за това което иска  smile

Цитат на: Малката госпожица
8.С какво би искала да се занимаваш,след като завършиш? Мислила ли си за нещо различно от това което работиш в момента?
Мислила съм и искам да имам свой собствен бизнес , който обаче засега не е свързан с образованието ми , и да - различно е от това с което се занимавам в момента good

Цитат на: Малката госпожица
9.Лесно ли избра какво да учиш? И защо точно ПА?Мислиш ли за второ<висше>?
Исках да уча право , но нямаше как да се справя с темите по литература  cray
След раговор с доцентката при която ходех на уроци реших че ще уча Публична Администрация.
Чакай да изкарам първото висше , пък тогава ще мисля за второ  girl_wink


Цитат на: Малката госпожица
10.Любими:
*автор
*книга
*актъор/триса
*филм
*певец
*песен....?
* Сандра Браун , Даниел Стийл
* "Малкия Принц"
* не се сещам сега...значи май нямам...
* ––– II –––
* Браян Адамс
* Richard Marx - "Right Here Waiting"   cray cray cray


Измъчи ме Наденце , благодаря за въпросите все пак  Wink
Активен
Tеди
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1317



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: септември 01, 2008, 10:19:12 »

Цитат на: dafni85
1.Опиши се с 3 думи...
Чувствителна , добра и притеснителна  blush

Цитат на: dafni85
2.За какво мечтаеш?
За един по-добър начин на живот , който да има дъщеря ми.
И за някой простички , но големи неща - като това да сме живи и здрави колкото се може повече време Wink
Е , имам си и мои тайнички мечти... blush


Цитат на: dafni85
3.Ако имаш власт какво би променила/направила за България?
Да , много неща са.....като се започне от това как и къде живеят децата лишени от родителски грижи , обезщетенията за майките с деца , начина на живот на пенсионерите , обезлюдяването на малките градове , безработицата , или по-точно нищожните средства за които се трудят по-голяма част от народа и т.н.

Цитат на: dafni85
4.Кое е нещото което не харесваш в себе си/от характера ти/
Това че съм прекалено чувствителна ,  cray , винаги гледам как да помогна на хората покрай мен , и приемам всичко много присърце , а на моменти просто искам да съм по-силна и да не обръщам такова голямо внимание на детайлите  cray

Цитат на: dafni85
5.Как се реши на голямата стъпка да се омъжиш и беше ли готова за нея и за дете?
Бяхме си говорили с милото , че един ден ще се омъжим , защото той знаеше че моя мечта е да се омъжа в голяма бяла рокля  Girl_hide , ето че стана така че забременях и се омъжихме  blum
дали бях готова.......ами мисля че да , от малка съм свикнала да се оправям сама и да помагам за всичко вкъщи  good


Цитат на: dafni85
6.В коя страна искаш да отидеш на екскурзия?
Много искам да посетя Италия , и по - конкретно - Венеция  girl_in_love

Мерси за въпросите Даф  girl_wink
Активен
Tеди
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1317



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: септември 01, 2008, 10:24:36 »

Цитат на: magi_st
1. Доволна ли си от живота си до момента, и ако можеше какво би променила в него.
Доволна съм дааам , а нещата които искам да променя не са в моите правомощия  pleasantry , а живота ги решава , така че съм доволна от това което имам в момента. girl_wink

Цитат на: magi_st
2. Лесно ли взимаш решения?
ООО неее  girl_impossible , не питай как си купувам обувки , просто съм ужасна в това отношение  girl_impossible

Цитат на: magi_st
3. Каква е перфектната почивка за теб?
С любимите хора....съпруга ми и детето , а мястото не е от значение  girl_wink

Цитат на: magi_st
4. Доволна ли си от работата си и би ли я сменила?
Ами в интерес на истината немога да кажа че работя...но ДА , бих сменила това с което се занимавам good

Цитат на: magi_st
5. Каква щеше да си ако не беше омъжена и нямаше Ивет?
Знае ли човек....може би едно съвсем обикновенно момиче на 23 години  pardon

Маги , и  на теб мерси за въпросчетата  give_rose Wink
Активен
dafni85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 501



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: септември 01, 2008, 10:26:01 »

Много благодаря Тед за изчерпателните отговори give_rose
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: септември 01, 2008, 10:34:59 »

Аз благодаря за отговорите give_rose
Активен
renka_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 486


Най-чакания месец Април


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: септември 01, 2008, 10:38:29 »

Ето и моите скромни въпросчета:
1/Всъщност какво работиш?/ blushsorry ако вече си казвала,а аз не съм разбрала/
2/Как минава един твой ден?
3/А как би искала да мине?
4/Любим сезон?Защо?
5/Как се запозна със съпруга си?И как разбра, че той ще бъде другарчето ти в живота и баща на детето ти?
За сега това е от мен blum
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: септември 01, 2008, 10:44:35 »

Тед мерси за бързите и изчерпателни отговори Flower
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #11 -: септември 01, 2008, 12:08:37 »

И аз да се включа в "разпита"  blum
(Само да отбележа, че като ти чета отговорите, имам чувството, че аз съм ги писала  Oh my ... )

1. Опиши ни (доколкото може да се изрази с думи) какво беше усещането, когато видя и взе в ръце детенцето си. Казват, че в този миг се влюбваш по особен начин  heart
2. В коя област от живота имаш интерси - мода, музика, социални дейности, писане........... ?
3. Говорите ли си мъжа си "лигаво" и с разни смешни именца  girl_wink
4. Вярваш ли, че е важно да се наслаждаваш на малките неща в живота?
5. Любим спомен от детството? + най-голямата пакост?
Сега се налага да изляза, но си запазвам правото, да те помъча с още някои въпрос ако ми хрумне след това  blush
Активен
Tеди
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1317



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: септември 02, 2008, 08:36:11 »

Цитат на: renka_87
1/Всъщност какво работиш?/ blushsorry ако вече си казвала,а аз не съм разбрала/
Имаме семеен бизнес , офиси за застраховки към един застрахователен брокер , и дограма -  дистрибутори сме на голяма фирма за дограма  smile
В тях работят момичета , а аз ходя да помагам когато трябва , и да надзиравам  , че нещо за шефа лиги точат  diablo


Цитат на: renka_87
2/Как минава един твой ден?
Всеки ден различно , но общо взето лятото денят ми протича по следния начин: ставам към 8:30-9:00 , пия си кафето четейки новините в нета , после малката е станала , правя и закуска , към 10:30 идва една приятелка с нейното детенце и отиваме в едно детско клубче - малките си играят , а ние пием кафе на спокойствие , после се прибираме , приготвям нещо за обяд на половинката , с Ивет отиваме в офиса , аз оставам там , а милото заедно с нея се прибират вкъщи , и към 18:00 идват , затваряме и се прибираме.Вечер или сме вкъщи , или навън само двамата , или с приятели.
Уикендите по принцип не си седим в София.


Цитат на: renka_87
3/А как би искала да мине?
Цял ден излежаване в леглото с любимите същества покрай мен  Girl_hide

Цитат на: renka_87
4/Любим сезон?Защо?
Късната пролет и лятото.
Когато всичко е зелено , жегата все още не те кара да не можеш да дишаш , и може да прекарваш по цял ден навън.
Защо ли....това ме зарежда с енергия , хубавото време ме кара да мисля позитивно , а лошото ме подтиска  nea


Цитат на: renka_87
5/Как се запозна със съпруга си?И как разбра, че той ще бъде другарчето ти в живота и баща на детето ти?
На моят имен ден през 2004 година , отидохме на кръчма с мои приятелки , които пък го бяха взели него , защото е техен приятел , преди това бях слушала много за него (как бил голям плейбой и жените тичали подир него) , и имах особено мнение , което не беше никак добро  blush , та тогава танцувахме 1 блус , и от този ден нататък няма такъв в който да не сме чули по телефона , започнахме да излизаме заедно , и малко по малко нещата станаха такива , че големия женчо си намери майстора  diablo
А за другарчето в живота , ами незнам как стана , постепенно , след като започнахме да живеем заедно и разбрахме че можем да се понасяме , започнахме да говорим за сватби , деца и т.н.


Мерси за въпросите Ренка  blum
Активен
Tеди
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1317



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: септември 02, 2008, 08:56:26 »

Цитат на: Слънце
(Само да отбележа, че като ти чета отговорите, имам чувството, че аз съм ги писала  Oh my ... )
Имам си сродна душа значи , щото повечето хора немогат да разберат моите чувства и това че се старая на всички да угодя..което знаеш че не е лесно  Wink

Цитат на: Слънце
1. Опиши ни (доколкото може да се изрази с думи) какво беше усещането, когато видя и взе в ръце детенцето си. Казват, че в този миг се влюбваш по особен начин  heart
Това е нещо което трябва да се изживее  cray , аз не съм я взимала на ръце , защото лежах на операционната маса , а ми я показаха увита в бели пелени , една чистичка - розовка , и гледаща с едни големи очи , търсещи мама , целунах я и разбрах че това е нещо наистина МОЕ  LOVING

Цитат на: Слънце
2. В коя област от живота имаш интереси - мода, музика, социални дейности, писане........... ?
Амиии незнам.... blush , може би модата и социалните дейности.
Както вече казах , обичам да помагам на хората и го правя винаги когато мога.
А модата е навсякъде покрай нас , и немога да остана безучастна в случая  good


Цитат на: Слънце
3. Говорите ли си мъжа си "лигаво" и с разни смешни именца  girl_wink
Дааааа , говорим си , лигавим се , като едни млади влюбени хора  gu6 Love girl Правим си малки изненадки , като любовни бележки и т.н.  air_kiss

Цитат на: Слънце
4. Вярваш ли, че е важно да се наслаждаваш на малките неща в живота?
ДА , вярвам , и наистина е важно че трябва да обръщаме внимание на малките неща в живота  Wink good , защото те са тези които ни карат да бъдем щастливи през по голямата част от него girl_wink

Цитат на: Слънце
5. Любим спомен от детството? + най-голямата пакост?
Спомени от детството много , и то  все такива от ваканциите прекарвани при бабите в Берковица , но може би единствение останал ми с баща ми (защото съм била много малка когато го загубих) - как ми купи най-хубавото колело за времето си , и ме учеше да го карам  cray , била съм на 7 годинки .
Всяка вечер стояхме навън до към 1:00 , всички деца бяхме в съседни блокове , играехме жмичка , стражари и апаши и все такива игри (Надето ми е идвала на гости , тя да потвърди  blum) , и на всеки мой рожден ден който е по средата на лятото всички чакаха да стане 00:00 и ме поливаха с цели кофи , легени , шишета с вода , беше много весело  cray
А пакости - и те много , бяхме една щура тайфа която се събирахме през ваканциите (около 20 деца) и вършехме само щуротии , каквото се сетиш - крадяхме цяревица от градините на хората и си ги варяхме пред блока Girl_hide , опостушавахме градините на тези които постоянно ни се караха , изяждахме това което можем ,останалото мачкахме blush
Едната ми баба живее в блок на 1 етаж , срещу нея в съседния апартамент живее една стара мома , която е много зла и много дебела , и стои по цял ден на терасата , ние играем волейбол пред блока , а тя само чака топката да мине покрай нея и я хващаше и ни я прибираше , и това всеки ден.
И една вечер ние хванахме едни буркани с лютеница , омазахме и цялата врата и обувките които стоят пред нея , обаче в този момент мойта мама излиза от баба и вижда сътвореното  Oh my ... pleasantry , емиииии накара ни да изчистим и измием всичко  Girl_hide diablo


Цитат на: Слънце
Сега се налага да изляза, но си запазвам правото, да те помъча с още някои въпрос ако ми хрумне след това  blush

Върна ме в детството ми и ми беше приятно да ти отговоря  give_rose
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #14 -: септември 02, 2008, 10:34:25 »

А на мен ми беше приятно да ти прочета отговорите  girl_wink
(И още повече се убедих, че с приличаме във вижданията си за доста неща )
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: септември 02, 2008, 13:37:30 »

Ето и моите въпросчета:
1. Спортуваш ли нещо? Какво?
2. За какво последно се спречкахте със съпруга ти?
3. Как отвърна на последния човек, който те ядоса?
4. Кое ти е любимото ястие?
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #16 -: септември 04, 2008, 16:59:19 »

Теди, толкова изчерпатено си отговорила на въпросите, че вече все едно те познавам и много по-отблизо  give_rose и се чудя какво ли още да те попитам след въпросите на момичетата ....

Ами например за някоя сбъдната мечта .... или за тази, за която все още си мечтаеш и би искала да я споделиш и с нас  Wink

Имаш ли си нещо като идол в живота, на който да се възхищаваш и може би понякога копираш като поведение?

Пожелавам ти да видиш скоро мечтаната Венеция и да се запазиш все така положителна млада дама Wink
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: септември 09, 2008, 12:54:44 »

Ето няколко въпросчета и от мен:

1.Държиш ли на своето на всяка цена? Инат ли си? И кой отстъпва в семейните спорове?

2.Твоята половинка разбира ли те във всеки един момент какво искаш?

3.Как се забавлявате семейно тримата?

4.Театър или кино?

5.Книга или филм?

« Последна редакция: септември 09, 2008, 12:59:59 от eli_m » Активен
Tеди
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1317



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: септември 09, 2008, 22:17:04 »

Цитат на: d_petrovska
1. Спортуваш ли нещо? Какво?
Не... blush мързелана съм аз  Girl_hide

Цитат на: d_petrovska
2. За какво последно се спречкахте със съпруга ти?
Не помня.... blush , значи е било бая отдавна .

Цитат на: d_petrovska
3. Как отвърна на последния човек, който те ядоса?
замълчах си , щото иначе щеше да стане пожар.... ,човека беше свеки  diablo

Цитат на: d_petrovska
4. Кое ти е любимото ястие?
Пица и картофи във всичките им разновидности  smile

Мерси за въпросите  girl_wink
Активен
Tеди
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1317



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: септември 09, 2008, 22:25:01 »

Цитат на: Katitka
... някоя сбъдната мечта .... или за тази, за която все още си мечтаеш и би искала да я споделиш и с нас  Wink
Сбъдната мечта...голяма е тази че имах сватбата за която мечтаех , след нея едно малко съкровище .По-малки мечти ... ами те са повечко , милото се старае да ми ги сбъдва  girl_wink
Мечтата , която си мисля че съм споделила някъде е , че искам да посетя Италия  Girl_hide girl_wink


Цитат на: Katitka
Имаш ли си нещо като идол в живота, на който да се възхищаваш и може би понякога копираш като поведение?
За възхищението....отговорила съм по-нагоре - мама!
А за копирането....нямам , обичам да бъда себе си  smile


Цитат на: Katitka
Пожелавам ти да видиш скоро мечтаната Венеция и да се запазиш все така положителна млада дама Wink
Благодаря ти мила Кате  give_rose
Дано е съвсем скоро  Wink
Активен
Tеди
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1317



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: септември 09, 2008, 22:31:24 »

Цитат на: eli_m
1.Държиш ли на своето на всяка цена? Инат ли си? И кой отстъпва в семейните спорове?
Не съм инат , и с това понякога вредя на самата себе си  pardon
Винаги се опитваме взаимно да постигнем консенсус и двете страни да са доволни  Wink


Цитат на: eli_m
2.Твоята половинка разбира ли те във всеки един момент какво искаш?
В едно 90 % от случайте - ДА , вече сме почти 5 години заедно и се познаваме все по- добре .

Цитат на: eli_m
3.Как се забавлявате семейно тримата?

Обичаме да пътуваме заедно , да ходим на разходки - в парка , на Витоша , в зоологическата градина , на Панчарево , и т.н. , играем на различни игри , боричкаме се и т.н. Обожавам ги тези моменти  girl_in_love

Цитат на: eli_m
4.Театър или кино?
Кино  smile

Цитат на: eli_m
5.Книга или филм?
Книга !  Wink

Ели , за мен беше чест да ти отговоря
  give_rose


Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: септември 10, 2008, 08:26:51 »

И аз благодаря за хубавите отговори! give_rose
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: септември 15, 2008, 10:30:25 »

Теди, то толкова въпроси, че не останаха за мен! Исках само да ти кажа, че отговорите са страхотни!! И се справи страхотно на горещия стол!!!
Активен
Tеди
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1317



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: септември 15, 2008, 13:11:18 »

Благодаря ти Мили за прекрасните думи  give_rose
Активен
Страници: 1 2 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines