Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 06, 2024, 18:01:37

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: От къде да започнем подготовката?  (Прочетена 29086 пъти)
 
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: ноември 06, 2008, 13:58:24 »

само резервирайте по от рано girl_wink всичко
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #31 -: ноември 06, 2008, 14:12:17 »

На мен ми трябваха 6 месеца, за да организирам от чужбина сватба в България (без никакво съдействие от страната). Вярвам, че макар от друг град това няма да е проблем  pardon
Активен
abaca
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 5


bride-to-be


« Отговор #32 -: ноември 06, 2008, 14:30:35 »

inaxastra, гледах ти сватбения албум и всичко е чудесно!  Flower

Мисля, че ще се справя, въпреки че не просто нямам помощ на разположение, но и имам една потенциална пречка, която ще се опита да направи нещата както тя иска  pleasantry
Което хич не ме притеснява де!  danceg

tasty, и аз така мисля! Ако имаме резервация за гражданско, ресторант, фото (може и видео) и хотел (което смятаме да направим до 4-5 месеца преди събитието, 2 дена съм предвидила), другите дребни неща ще станат лесно Wink (на втората вълна, пак за около 2 дена).

Даже се радвам, че съм плътно заета, защото няма кой знае каква опасност да ме завладее предсватбената треска  insane Eeager

Междувременно ще се консултирам и тук, разбира се pc-mainiak
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #33 -: ноември 06, 2008, 14:38:35 »

Благодаря.

Няма причина да не се справиш. А пречки има винаги и колкото искаш. Това не е проблем  Wink Постепенно всичко ще се нареди. И аз нямах всички пари за сватбата - от всяка заплата купувах по нещо. Имаш много време. А пък подготовката е много по-дълга, приятна и най-вече запомняща се от самата сватба - така, че насладжавай се !
Активен
nia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 766



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: ноември 08, 2008, 21:41:22 »

до нашата сватба има около 7 месеца и половина , но вече мислим официално да дейставаме по въпроса , а не само да събирам информация. Във вторник или сряда ще ходим да капарираме ресторант(дано нещо не се прецака) и продължаваме нататък. Да има доста време , но така по- спокойно  ще организираме всичко , защото почивните ни дни рядко съвпадат . pardon
Активен
Kami_Al
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 59



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: ноември 10, 2008, 02:44:05 »

Здравейте и от мен. Тъй като прочетох, че от 2 дамите ще се омъжват на 06.06.09 искам да ви кажа, че и аз се бях спряла на тази дата, но се оказа Задушница  sad. Не знам дали за вас е от значение, но за мен да така че преместих датата на 20.06.09. Смятах ,че има доста време, но моето момче има познат в ресторанта в Интерпред и отиде да пита за оферта и управителя му е казал, че датата е заета и че много късно идвал  Oh my .... Представяте ли си? Така, че смятам 6-7 месеца по-рано ще е ок good
Активен
23
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 376



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: ноември 10, 2008, 09:52:33 »

Здравейте и от мен. Тъй като прочетох, че от 2 дамите ще се омъжват на 06.06.09 искам да ви кажа, че и аз се бях спряла на тази дата, но се оказа Задушница 
Offtopic Ками, сигурна ли си, че е задушница?  shok ако е така и ние трябва да сменяме датата!
Активен
Nataliya
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1630


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: ноември 10, 2008, 13:31:29 »

Момичета, най-добре попитайте в някоя църква, за да сте сигурни. Ето православен календар за 2009, (най-отдолу са задушниците и др. )
http://www.pojelaniq-bg.hit.bg/carkoven-praznichen-kalendar-za-2009.html
между задушница в месопустна събота и задушница в събота преди Петдесетница има точно 15 седмици
Значи от 21.02.2009 -  Задушница пред Великия пост като се брои 15 седмици май става точно 6.06. sad

Активен
Katia84
Новак
*
Публикации: 13


« Отговор #38 -: ноември 10, 2008, 15:10:25 »

Доста неприятно-и аз я бях планирала за 06.06... сега трябва да избирам нова дата и да се свързвам с ресторанта, камерата и DJ... изобщо не съм се замисляла, че трябва да проверя датите за Задушница  sad
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: ноември 10, 2008, 20:37:44 »

ние все още не сме намерили ресторант  sad
Активен
Nataliya
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1630


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: ноември 10, 2008, 21:20:05 »

tasty, а вие ходихте ли накъде да гледате? Какви са ви впечатленията?
Активен
Kristinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 649


Just a Wife


Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: ноември 11, 2008, 01:17:50 »

 shok наистина ли е задушница??? Oh my .....направо ужасссс...и аз уж ги проверявах задушниците, ама явно толкоз съм ги проверявала.. angry, така или иначе аз маи оставам с тая дата, пък каквото ще да става..просто ще направим църковен брак повторно..еххх значи,яд ме е много..но каквото е това е:)
Успех на всички момичета give_rose
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: ноември 11, 2008, 10:47:48 »

Natalia, да ходихме. В Либекс аз споделих впечатления тук във форума храната беше ужасна...., ходихме в Той и тя там не е зле но е някак си много дълъг ресторанта, за парк хотел Москва няма места, другаде съм звъняла само по телефона ...
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #43 -: ноември 11, 2008, 12:54:14 »

И ние сме за юни, но с това чудене за ресторанти (и ние като tasty не сме си избрали още ) може и да се окаже, че е късно вече  nea За другите неща има доста време, но за ресторант и църква е добре да се запазят по-навреме, особено за големите градове.
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: ноември 11, 2008, 15:36:22 »

Слънце, ти за София ли? Запазихте ли си залата
Активен
Страници: 1 2 [3] 4  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines