Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 23:23:33

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Правила за номиниране и гласуване за Албум на месеца -  (Прочетена 26238 пъти)
 
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« -: август 28, 2008, 20:02:04 »

Ето правилата за номиниране на албуми:



1. Един потребител може да номинира само един албум!
2. Номинират се максимум по 5 албума за гласуване!
3. Не може да се номинират албуми номинирани предния месец!
4. Гласуват хора, който имат минимум 20 мнения!
5. Не може сам да си номинираш албума, т.е да гласуваш за него!
6. Албумът да е пълен със снимки, подреден, да е писано в различните раздели на албума и да има вътре обяснения към снимките!
7. При злоупотреби с гласуване, албума ще бъде дисквалифициран!
8. Резултатите няма да  се виждат и ще са видими след приключването на гласуването и да не се обяснява кой за кого е гласувал!
9. Един албум не може да се номинира повече от три пъти!

Моля да се спазват!!!

Постовете с нарушени правила ще бъдат изтривани!
« Последна редакция: октомври 02, 2009, 11:12:10 от Bulechka™ » Активен
Anichka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 984



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: август 28, 2008, 20:25:05 »

и аз искам да попитам:
 - колко време преди започването на анкетата се дават предложения?
 - трябва ли да има горна граница за броя на предложенията в една анкета? (например 5, 10, 15, 20) или това няма значение? (по този начин за следващия месец също ще има достатъчно албуми, а няма повечето да са "забранени" за гласуване поради участие вече)

*предложение - възможно ли е при създаването на анкетата в нея да има само имената на семействата с линк до техния албум, а не никовете, за да се избегне гласуване за личност и си се гласува за албум на семейство
« Последна редакция: август 28, 2008, 20:29:45 от Anichka » Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: август 28, 2008, 20:31:58 »

и аз искам да попитам:
 - колко време преди започването на анкетата се дават предложения?
 - трябва ли да има горна граница за броя на предложенията в една анкета? (например 5, 10, 15, 20) или това няма значение? (по този начин за следващия месец също ще има достатъчно албуми, а няма повечето да са "забранени" за гласуване поради участие вече)

*предложение - възможно ли е при създаването на анкетата в нея да има само имената на семействата с линк до техния албум, а не никовете, за да се избегне гласуване за личност и си се гласува за албум на семейство

Това се прави в съответната тема с номинациите, а предложението ти отдавна се ползва! Wink
Активен
Anichka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 984



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: август 28, 2008, 20:48:36 »

дано да си права, Булечка за предложението - погледнах старите теми от февруари насам и в повечето няма линкове към албумите и има никове. затова и го написах. вярвам, че занапред няма да се случва.
относно горна граница на номинациите - съжалявам, но не разбрах отговора ти -ако искаш на лични ми обясни, за да не разводняваме темата. 
Лично смятам, че такава граница трябва да има, за няма един месец 20 номинации, а другия 2...колкото и да са добри хората, според мен някой може да предложи супер много албуми, за да има по-слаба конкуренция определен албум следващия месец...
Активен
Anichka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 984



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: август 29, 2008, 00:14:26 »

Мисля, че правило 4 помага донякъде за намаляването на крайния брой номинации за гласуване. good
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: август 29, 2008, 07:37:31 »

Аз също имам предложение - възможно ли е да се добави нова функция, нещо като брояч, която да показва, че албума на еди кой си потребител е бил номиниран еди колко си пъти за албум на месеца, а пък албума на еди кой си е печелил албум на месеца, защото е лесно да се проверят албумите, номинирани предишния месец, но другото е доста по-трудно. Примерно може да го има на профила и в самия албум.
« Последна редакция: август 29, 2008, 08:14:58 от menyanthe » Активен
Val_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 75



« Отговор #6 -: август 29, 2008, 08:06:43 »

да да да това предложение ми харесва good и аз го подкрепям good
Активен
Alucinado
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: септември 04, 2008, 16:13:38 »

а щом няма правило да участват (и печелят) само албуми на "отявлени форумки", възможно ли е с лека ръка да се анулира гласуването за албум на месеца без да се посочат адекватни основания?

Цитат на: gucci

Като гледам пак е опорочено гласуването и май вече се изгуби смисъла от това гласуване.Аз имам предложение темата да се закрие и да няма такова гласуване.Така или иначе всички албуми ги има на страницата.Всичките албуми са красиви и носят някакво очарование.Аз няма да гласувам за нито един албум.Предния месец пак се гласува за албум от външни хора и този път май е същото.

Заключвам темата!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Този месец май няма да има Албум на месеца!

 Offtopic аз нямам спомен (а и не виждам в темата за албум на Юли месец) да са участвали "външни хора", но пък аз и незнаех, че има "вътрешни хора" и че гласуването е ограничено само за тях.
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: септември 04, 2008, 16:22:07 »

Гери имаше в предвид , че гласувалите са външни - хора , които влизат веднъж и толкова , а нямаше в предвид че албума е на външни хора. Предлагам да се спрат споровете и когато има точни и ясни правила -да се възобнови гласуването или да се спре веднъж завинаги.
Активен
Alucinado
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: септември 04, 2008, 16:29:46 »

не съм от хората, които си позволяват да говорят по този начин, но....
ОТВРАТЕНА съм от начина, по който се държат изявена част от потребителите (в т.ч. и такива с модераторски функции) в този форум към хора, които не са се "изявили" достатъчно. Преди известно време имаше подобен случай, но тогава въпросният албум НЕ спечели и всичко беше ОК. А сега ще се "закрива гласуването"?
Като искате правила - създайте ги и следете да се спазват! Това, което вие правите е да извъртате ситуацията както ви е изгодно..... (не само в конкурса за албум на месеца)
Съжалявам за хората, които ще се обидят от думите ми, знам, че мнението ми ще бъде изтрито и никой няма да си го сложи на сърце, но не искам да си премълча и този път..............

П.С. за да не останете с грешни впечатления - НЕ съм гласувала за албума на сем. Йорданови - не ми хареса как е подреден. Аз дадох своя глас за албума на сем. Манчинели, но това не означава, че не уважавам гласуването - никой не е нарушил правилата (доколкото сте ги очертали) и съответно никой не следва да бъде "наказван".....
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: септември 04, 2008, 16:47:16 »

Ама не може ли вече да се спре с този спор?  sad  bad Стига толкова, достатъчно!

Това е СВАТБЕН форум, а не СПОРЕН форум - само да напомня, ако сте забравили.  blush
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: септември 04, 2008, 20:02:59 »

Заключих темата за да се спре спора а не да защитавам някой.Така че по добре да престанем а не да я пренасяме тука.

За пореден път се оказа че ние модераторите сме виновни за нещо,защото така е най удобно.Съжалявам че въобще се включих.

Споко никой няма да Ви изтрие мнението.Пишете си на воля.
« Последна редакция: септември 04, 2008, 20:06:47 от gucci » Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: септември 04, 2008, 20:32:06 »

gucci, права си!!! good

Аз заключвам тази тема, защото тя е за правилата, а не за спор!!!
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: септември 15, 2008, 10:07:16 »

Това са Новите и окончателни правила за номиниране и гласуване за Албум на месеца


1.Всеки номинира по един албум
2.Номинират се максимум по 5 албума за гласуване
3.Не може да се номинират албуми номинирани предния месец
4.Гласуват хора, който имат минимум 20 мнения
5.Не може сам да си номинираш албума
6.Албумът да е пълен със снимки ,подреден,да е писано различните раздели на албума  и да има вътре обяснения към снимките.
7.При злоупотреби с гласуване албума ще бъде дисквалифициран.
8.Резултатите няма да  се виждат и ще са видими след приключването на гласуването и да не се обяснява кой за кого е гласувал.
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines