Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 08, 2024, 11:34:27

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 11   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на magi_st - 21.09.2008  (Прочетена 42557 пъти)
 
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: август 27, 2008, 15:08:48 »

Оля това е интересен подарък само трябва да разпитам тук дали има такава възможност, колкото до гривните искаше ми се, но ще видим, знам че нещата могат да са от различни места но тук в Плевен си имаме една улица на цветята и ако там не могат значи никъде не става, а мен там ме отказаха  sad
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: септември 01, 2008, 09:22:01 »

Сега да ви кажа каква я свършихме последните дни.
В петък ходихме до Русе, бях на проба на роклята ще трябва да се ходи още веднъж да я взема окончателно, че тогава я набодоха цялата с топлиики.Иначе мился, че ще е много красива(надявам се).
На мъжа му купихме две ризи и една вратовръзка.Той искаще без вратовръзка, но лелките в магазина направо го изнудиха Bravo за което браво, че аз колко мърморих за тая вратовръзка, а той не и не.
Купих си едни фрукети за косата ама не знам дали ще ми трябват  huhhuh.gif че още си нямам прическа.
Взехме си и свещи, който за малко да станат на парчета ама за малко.
Днес съм на козметик и солариум, утре ще се видя с фризьорката и цветарката.Имаме първите се отказали гости, пращат ги командировка точно тогава, а те знаеха за сватбата от юни месец, малко ме е яд, но майната му не искам да се ядосвам вече.
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: септември 03, 2008, 19:01:20 »

Откъде си поръчала букети торти и т.н.Кой ще ти прави прическа и грим.Мога да ти помогна за гривните на кумата и сестра ти.Реши ли се каква ще ти е прическата.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: септември 03, 2008, 19:49:42 »

Букета е от улицата на цветята.Вчера ходих при тях да се разберем и се оказа, че зелените орхидей били проблемни и можело да няма, а аз исках такива направо подивях, но ще изчакам до утре да видим какво ще кажат.
Имам един въпрос един или два венеца ми трябват само вкъщи ли се слага венец или и на младоженеца на вратата? нямам си и на идея и питам   blush
Гери, честно да си кажа ще ми е добре дошла помощ за гривните.Аз утре пак ще питам дали могат да ми направят де и ще пиша, че вчера не можах да се сретшна със шефката на павилиончето и нищо не можеха да ми кажат(но си мисля че би трябвало да правят).
Прическата е при една готина фризьорка казва се Краси, другата седмица понеделник съм там и ще снимам.
Тортата ще е от една сладкарница Романтика май се казва, собственика ми направи много добро впечатление беше много весел и отворен като говорихме.Другата седмица и там трябва да ходя да доуточним цвета броя на парчетата и пълнежа.
А и вчера ходих на солариум, но(няма да се смеете) понеже ми е за първи път, а той беше хоризонтален и не знаех, че трябва да го затворя laugh преди това посетих една козметичко която ме разрева cray е наревах се не само от болка ами и заради проблемите покрай сватбата Wink
Ще полудея направо вече  crazy
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: септември 10, 2008, 08:04:30 »

И аз бавно и постепенно напредвам с организацията на сватбата.Остават разни довършителни неща и май започва хаоса в къщи и всички започват да се изнервят.Вчера ми се обадиха, че роклята ми е готова и сигурно в събота ще си я взема.Почти имам потвържедние от всички гости без двама трима, подаръчетата са измислени и като имам няколко ще ги снимам и ще ги пусна.Сега остава да си направим медицинските, че аз покрай всичко се оказа, че съм ги забравила. crazy
Активен
Bybet0
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 679



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: септември 10, 2008, 11:41:15 »

Маги, браво на теб! И ти много добре се справяш с подготовката!  Bravo И ние сме до медицинските, че понеделник трябва да ги носим и да се запишем окончателно. Ще ни покажеш ли роклята като е готова, че много искам да я видя, клю клю  blum При нас хаоса не е настъпил, само дето баща ми малко ме ядоса предната вечер, че нищо не било свършено......ама от разстояние как да разбере. Като дойдоха вчера само каза, браво бе, то нищо не останало да се прави почти! НО нали е Тома Неверни  pleasantry Нормално е да има напрежение. Аз сега мисля някакви щуротии като дойде мъжа да ме взима. Трябва да е трудно и забавно tease
А какви са ви подаръчетата иначе? Аз някъдесъм изпуснала по трасето.....
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: септември 10, 2008, 11:59:28 »

Аз за подаръчетата май и не съм казвала.Побеже не исках да са фигурки ще бъдат торбички с ароматни листа(зелени) с панделка и имато на двамата ни и датата.Роклята само да я взема я обличам и се фотам задължително снимки ще пусна на момента.А да си призная и аз съм много любопитна как ще ми седи blush готова.
Активен
Bybet0
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 679



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: септември 15, 2008, 22:16:14 »

Магии, къде изчезна? Какво стана с роклята? Айде,че не остана  blum
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: септември 15, 2008, 23:29:02 »

Бубе, тя моята рокля стана историческа, още я чакам да пристигне от Русе.Понеже ние не можахме да отидем до там да я вземем се наложи да я изпратят та от петък я пращат направо  beating
Иначе днес дадохме кръв за Васерман, че бях забравила за медицинските  blush .Бъдещата ми свекърва ме ядоса и и се скарах малко онзи ден ама няма нищо Wink .Поръчах букета за колата, че и него бях забравила, поръчах подаръчетата утре трябва да са готови.Честно да си кажа вече забравям какво съм свършила и какво не и само се разхождам с един тефтер.С мъжа сме се изнервили мъничко и се поскарваме за глупости ама то нормално  pardon Само искам утре да си свършим проекта и да съм свободна до петък и да свърша всичко което ми остана VIATICUM
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: септември 16, 2008, 10:52:53 »

Маги в петък пристигам и ще звънна за кафенце.А на 21 може да отида да ти щракна някоя снимка за нетърпеливите във форума.
ти оправи ли се с гривните за жените.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: септември 16, 2008, 12:28:29 »

За петък ще чакам включване Wink С гривните се разбрахме(за щастие)
А ето и роклята(доставиха ми я преди 30 мин  yahoo)


* Roklia_1.jpg (30.69 KB, 300x400 - видяно 1839 пъти.)
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: септември 16, 2008, 12:37:28 »

Роклята е страхотна, направо  Oh my ......Нямам търпение да видя как ти стои!! Честито!!
Активен
no4ko24
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 971



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: септември 16, 2008, 19:27:44 »

Прекрасна рокля  Bravo Bravo Bravo Мисля, че си е заслужавало чакането!!
Активен
Bybet0
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 679



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: септември 16, 2008, 19:57:13 »

Магииииии, роклята е Oh my ... Супер! Нямам търпение да видя как стои на теб! Страхотна е Bravo
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: септември 17, 2008, 09:39:24 »

Радвам се, че ви харесва  give_rose Аз сега се притеснявам, че ще позамръзна с нея че навън адски студ ама майната му ще се справим.Аз изчезвам на пробен грим и солариум, чао мацки.
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 11   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines