Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 20:24:08

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 70 71 [72] 73 74 ... 88   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булченският букет  (Прочетена 440502 пъти)
 
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #1065 -: септември 12, 2007, 10:04:04 »

 laugh laugh :laugh:мила това да го искам нарочно не мога да го направя и добре че в нашия ресторант няма да има къде да се закачи букета laugh много се смях сериозно ххехехе горките а те чакат ли чакат букет да хванат и какво  laugh
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #1066 -: септември 12, 2007, 10:09:17 »

По- скоро гледаха като зашеметени  laugh laugh laugh Има ги на една все едно Е.Т. слиза от тавана  laugh
 Аз имам и още снимки показващи целия развой след това, но няма да показвам да не товаря темата и да не досаждам  give_rose give_rose give_rose
Мила, качи ги в галерията поне да се посмеем качествено!  laugh
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #1067 -: септември 12, 2007, 10:14:02 »

В нашия ресторант имаше някакви препятствия на тавана и водим спор с баща ми дали се е ударил букета горе или не  tease а на видеото не се вижда много добре и аз незнам дали съм се правила на баскетболистка   Girl_sing Той казва, че се ударил, а сестра ми, която хвана букета казва, че не е, ама аз като бях в гръб и нищо не мога да кажа  pardon
Активен
emily
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 878



Моят сватбен албум

« Отговор #1068 -: септември 12, 2007, 10:53:19 »

ей веселяшко, верно много готино се е получило  laugh и всички чакат а той си стои там .....
и аз искам да видя другите снимки  Wink
При мен тавана беше доста нависоко и нямаше такава опасност, но смятам че се е получило доста интересно   yahoo
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #1069 -: септември 12, 2007, 14:58:37 »

Хехехе голям майтап! А пък аз както бях против, така в крайна сметка направих 3 от моите приятелки щастливи. Букета за хвърлянето беше напревен от 3 по-мънички и така имахме 3 щастливки! Един от тези 3 беше с кристалчета като тези в моя букет и това беше белега коя ще е следващата булка! girl_wink

Ето го и моят букет.



 Честно не очаквах да се получи така добре и когато кумата ми го донесе щях да се разплача от вълнение!

Това е букета в оригинал от инернет който харесах, но да ви кажа моя си ми харесва повече blush give_rose
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #1070 -: септември 12, 2007, 15:02:28 »

Дидка страшен е!  girl_in_love Наистина твоят е по-хубав от оригинала!
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #1071 -: септември 12, 2007, 15:09:56 »

Благодаря ти Natalia_k
 Ето тук се вижда дръжката  girl_in_love Girl_sing girl_in_love


Активен
Jungle
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 205


What goes around, comes around...


Моят сватбен албум

« Отговор #1072 -: септември 12, 2007, 15:14:22 »

Диде, старахотен е girl_in_love
Видях, че кумата ти има на ръката цвете. А как става закрепването на цветенцето? Чудя се дали в нашия град този ,който ще ми прави букета ще знае как се прави? Предполагам , че ще знае, де  laugh Ама как сама си отговарям  laugh
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #1073 -: септември 12, 2007, 15:15:33 »

didi, миличка, и букетчето ти както всичко останало на твоята сватба е прелестно!!!!!!!   Bravo
много страстно и прекрасно червено!!!!!!! heart heart heart
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #1074 -: септември 12, 2007, 15:19:09 »

Диди, букетът е божественярски  give_rose give_rose give_rose, поздравления за майстора... girl_wink
 Offtopic Offtopic сори но не мога да не се сдържа и да не похваля и кумата. Страхотно красива и елегантна ( а как и стои роклята... Bravo) ... специални адмирации за нея.... hiphip
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #1075 -: септември 12, 2007, 15:22:38 »

Диде, старахотен е girl_in_love
Видях, че кумата ти има на ръката цвете. А как става закрепването на цветенцето? Чудя се дали в нашия град този ,който ще ми прави букета ще знае как се прави? Предполагам , че ще знае, де  laugh Ама как сама си отговарям  laugh


Ами ние ги правим на ластик или на панделка...подреждат се цветята, залепват се едно за друго със цветарски скоч(отдолу се слага памуче с вода за да седят свежи) и се връзва с панделка! Моите на сватбата бяха със сатенени бели панделки. girl_in_love
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #1076 -: септември 12, 2007, 15:27:54 »

Диде букета е прелестен @}->--браво сладуранке
и на мен ми беше любопитно гривничката-мини букет как се слага защото и моята кума ще си има такава и ахоо гледам си отговорила преди да питам yahoo ама наистина ли нямам шанс да видя букета преди самия ден смисъл те ще го дадат вечерта преди сватбата но не може ли и аз да си го видя cray мама няма да ме пусне по нощите га ходя да гледам букета сигурно laugh
Активен
emily
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 878



Моят сватбен албум

« Отговор #1077 -: септември 12, 2007, 15:40:26 »

Диди, букетът е божественярски  give_rose give_rose give_rose, поздравления за майстора... girl_wink
 Offtopic Offtopic сори но не мога да не се сдържа и да не похваля и кумата. Страхотно красива и елегантна ( а как и стои роклята... Bravo) ... специални адмирации за нея.... hiphip
На същото мнение съм и аз  good
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #1078 -: септември 12, 2007, 15:47:32 »

kleo_20 а ти защо толкова държиш да го видиш предварително????

 Offtopicemily, pleasure благодаря от нейно име! Специално се постараха и двамата. Тя си ши роклята по поръчка и си купи обувки за нашата сватба, а кума си купи костюма и ризата и вратовръзката и обувките пак специално за случая girl_in_love
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #1079 -: септември 12, 2007, 15:50:52 »

нали знаеш че все се притеснявам blush и ми се иска всичко да е прокронтролирано лично от мен laugh
Активен
Страници: 1 ... 70 71 [72] 73 74 ... 88   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines