Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 29, 2024, 03:47:16

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 68 69 [70] 71 72 ... 88   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булченският букет  (Прочетена 421442 пъти)
 
Valia_M
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #1035 -: септември 03, 2007, 18:31:37 »

Здравейте, бихте ли ми казали къде правят хубави букети на нормални цени в София.Благодаря ви предварително.
« Последна редакция: септември 03, 2007, 18:43:05 от Valia_M » Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #1036 -: септември 03, 2007, 20:41:25 »

мама гледала днес по цветарските мегазаини и и казали в един (голяма верига известни беше но не помян името не феите е как беше бе ухх не се сещам)букета да го поръчам понеделник преди сватбата заедно с ъкрасата за колата бутониерите и гривната за кумата а колата в съботата преди сватбения ден да я закарат да я украсят с тези гъби дето сега са много известни ще е за да издържат DANCE и си я взимат колата и на другия ден ще има Oh my ... като видя резултата хехе отивам утре да гледам каталози дано харесам нещо но букета бил от порядъка на 70-80лв което не знам много ли е нормално ли е...
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #1037 -: септември 04, 2007, 07:49:31 »

Мила Kleo, напоследък много ме забавляват твоите постове- ти хвърчиш от мисъл на мисъл, ха това, ха онова, голям хаос,кикикиик  laugh Ама да не ме разбереш погрешно, де- намирам го за много сладко.  air_kiss Спокойно го давай, имам чувството, че си се паникьосала. Всичко ще се подреди!  girl_in_love И аз хубаво говоря, но кой знае при мен като наближи моментът, каква ще съм смешка...  blush
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #1038 -: септември 04, 2007, 08:37:33 »

хехех ами таква съм си аз и мисли нямам много де tease *YAHOO*ама съм се смахнала от всякъде така че е нормално такива да са ми постовете луди и объркани ама отивам днес за букета поне това да избера tease
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #1039 -: септември 04, 2007, 09:16:49 »

kleo_20 цената на букета зависи и от цветята, както и броя им и вуда на букета! Така, че зависи за какви цветя става въпрос!  pardon
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #1040 -: септември 04, 2007, 10:10:46 »

ами рози с некакви там финтифлюшки ще да са те си ги измислят едни странни :laugh:ама ще гледам днес каталози ако не утре и ще ви кажа какви са цените и дали ме устройват ама нняма да не ме устройват ако ми хареса това е най вайното си го поръчвам и това е
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #1041 -: септември 04, 2007, 17:22:07 »

аз днеска поръчах букета,този за хвърлянето,за масата,за колата,бутониерите и забравих да питам цени crazy голям сам олигофрен :angry:утре ще ходя да нося герданчето за моя букет и тогава ще питам
Активен
tanichka
Сватбар
***
Публикации: 223



« Отговор #1042 -: септември 04, 2007, 18:38:07 »

На мен жената, която ще ми украсява ресторанта, ще прави моя букет, за колата и бутониерите. С моите претенции за нещо по-различно и нещо по-така направо я побърках. Но накрая изкара един златен конус и реших на него да бъде самия букет, но не просто като дръжка, а цялостно да бъде аранжиран като стърчат разни тревички, други да висят и леко да се увиват и около конуса.  Такъв букет гледахме в един от каталозите, но там беше за градински тип сватба с много клонки и клечици, конуса беше като увит в листа и имаше направена малка дръжка отгоре. Майка ми много се смя като видя конуса  - щяла съм на сватбата да бъда като копиехвъргачка  laugh  Ако не ми хареса в готов вид мога спокойно да махна конуса и ще бъде класически букет. Съжавам само, че не мога да покажа снимки за да чуя малко мнения.
Активен
nqma me
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 654


« Отговор #1043 -: септември 04, 2007, 18:51:11 »

таничка идеята ти звучи много добре.......Дано и да ти хареса крайния резултат!
Активен
tanichka
Сватбар
***
Публикации: 223



« Отговор #1044 -: септември 04, 2007, 19:54:20 »

Това е един кух конус и играе заместител на микрофона , който слагат на букетите и като го махнеш става просто букет. Аз така или иначе като хвърлям букета трябва да го махна, защото може да убия някого. Преставете си заставаш сред неомъжените да хващаш букета и в един момент виждаш как лети срещу теб едно 40 сантиметрово златно копие    Oh my ...  -  да хващаш ли да бягаш ли?!
Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #1045 -: септември 04, 2007, 22:05:55 »

tanichka сладка като те чета и ме напушва голям смях  laugh Аз да ти кажа също бях с нещо много странно на букета- да кажа че кумата ми го избира и плаща и аз нямах никаква идея как ще изглежда. Само бях казала на мацката кои цветя ми харесват. И се появява букета в деня с нещо много дълго което виси като дръжка, от някакво растение и аз бях  tease- иначе букета беше страхотен, обаче и казвам на кумата "ако го хвърля това нещо мога да убия някой с него"- и махнахме въпросната дълга дръжка от него  laugh Друг е въпросът че като го хвърлях и го метнах върху един проектор- в ресторанта имаше видео стена за караоке, образът върху която се появява чрез един проектор висящ от тавана- и моят букет отиде точно отгоре му laugh Мина време докато успеем да го свалим  danceg Слагам снимка в галерията ми, ако някой иска да го види.
Активен
tanichka
Сватбар
***
Публикации: 223



« Отговор #1046 -: септември 05, 2007, 10:03:57 »

veselyshko  твоят букет е бил много хубав и интересен, а и като е по-различен се запомня повече без да потъва в общия спомен за сватбата. Аз мисля, че доколкото роклята и стила на сватбата позволяват трябва да се вкарват малки волности било в прическата на булката, било в букета или в цветовете на ризата и вратовръзката на младоженеца. Все пак няма как да има грозни цветя нали или грозна булка  /има само не толкова хубави  laugh/
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #1047 -: септември 05, 2007, 10:07:47 »

veselyshko, с какви цветя беше букета ти? Аз не можах да ги разгадая  tease  pardon
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #1048 -: септември 05, 2007, 11:05:21 »

[ И се появява букета в деня с нещо много дълго което виси като дръжка, от някакво растение и аз бях  tease- иначе букета беше страхотен, обаче и казвам на кумата "ако го хвърля това нещо мога да убия някой с него"- и махнахме въпросната дълга дръжка от него  laugh Друг е въпросът че като го хвърлях и го метнах върху един проектор- в ресторанта имаше видео стена за караоке, образът върху която се появява чрез един проектор висящ от тавана- и моят букет отиде точно отгоре му laugh Мина време докато успеем да го свалим  danceg Слагам снимка в галерията ми, ако някой иска да го види.
Аз така или иначе като хвърлям букета трябва да го махна, защото може да убия някого. Преставете си заставаш сред неомъжените да хващаш букета и в един момент виждаш как лети срещу теб едно 40 сантиметрово златно копие    Oh my ...  -  да хващаш ли да бягаш ли?!
Тези два поста направо ме развеселиха.Момичета направо ми разведрихте деня.След тези два поста аз съм ЗА нестандартните букети.Направо ми иде да отворя тема "Моите премеждия с булченския букет".Големи сте сладурани.
Активен
tanichka
Сватбар
***
Публикации: 223



« Отговор #1049 -: септември 05, 2007, 15:11:27 »

Трябва да направим нещата по-весели. И без това гостите цял ден ще те гледат и ще се забавляват - то си е малко ходенето по сватби като ходене на театър, поне докато приключат всички ритуали и се започне купона, та защо и булката да не се позабавлява малко за сметка на гостите. Тъкмо ще разкараш всички баби дето се пречкат при хвърлянето и те там наредени  или пък като започнат да бутат малките си внучки да хващат букета. Добре че не са верни тия работи, че представяте ли да осем годишно дете да е следващата булка - че вие кога след нея - на първа пенсия ли   tease laugh
Активен
Страници: 1 ... 68 69 [70] 71 72 ... 88   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines