Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 29, 2024, 02:15:15

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 61 62 [63] 64 65 ... 88   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булченският букет  (Прочетена 421428 пъти)
 
Radost
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 101


усмивки и любов


Моят сватбен албум

« Отговор #930 -: август 06, 2007, 16:39:15 »

Аз мисля, че букета на булката трябва да отговаря на няколко изисквания:  smile

1. Да отива на роклята (имам предвид, ако роклята е по-семпла може по-голям и пищен букет)
2. Да отива на цветовете на сватбата
3. И най-важното да носи послание за булката. (Червени рози- безумно го обичам, нежни фрезии- щастлива съм ит.н.)
Активен
mandarinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #931 -: август 06, 2007, 19:37:54 »

какви послания всичко се оплеска при мен от плануваната червена окраса, нищо не остана, букета ми ще е розов  Cray не че не искам, не че няма да го харесам ама все таях надежди че може дасе комбинира наситено розово с червено, но стои ужасно няма преливка на цветове... и сега всичко ще е в розово и екрю... Cray отиде ми на кино червената сватба  Girl_sing
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #932 -: август 07, 2007, 19:01:07 »

Еееее! Стига де!! Много важно! Розовото е прекрасен и много нежен цват! И мисля че ще ти отив повече от червения! Wink Я се усмихни и си сложи  Love girl
Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #933 -: август 08, 2007, 08:11:49 »

Да в розово наистина ще се получи много красив букет- не се ядосвай я се усмихни и помисли какъв красив ще бъде  good На мен много ми хареса букета с фрезиите и аз замислям нещо подобно, но не съм решила още. Искам моя да е много цветен, но ще видим какво ще стане накрая  girl_wink Girl_hide
« Последна редакция: август 08, 2007, 09:09:24 от veselyshko » Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #934 -: август 08, 2007, 09:06:07 »

Еееее! Стига де!! Много важно! Розовото е прекрасен и много нежен цват! И мисля че ще ти отив повече от червения! Wink Я се усмихни и си сложи  Love girl

аз мога да ти кажа и да ти вдъхна кураж че розовото и най-хибавия цвят !!! много го обичам и ето ти мойто букетче, да видиш че  не е толкова лош !!! smile Дидка и Веселушко са прави smile
Активен
ina_lemon
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #935 -: август 08, 2007, 09:08:54 »

А моят така наречен букет, момичета, ми го сбъркаха около 54 пъти с чантичка, защото нали беше кръгла топка и ми висеше от ръката.И на сватбата вече една баба тръгва да ми дава плик и ми го бута вече вътре, аз викам споко бе, няма да влезе колкото и да буташ, и тя вика ми отвори я де.Аз викам не може, освен да го разчекна ако искаш и тя-ми кви са тия чанти дето ги правят сега и аз викам-ми де да знам,развалена ми я дадоха и тя цъка ли цъка с език.
Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #936 -: август 08, 2007, 09:11:12 »

ina_lemon голям майтап си  laugh Обаче букета ти е бил много оригинален наистина Bravo
Ели букета ти е много красив Bravo
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #937 -: август 08, 2007, 09:11:30 »

А моят така наречен букет, момичета, ми го сбъркаха около 54 пъти с чантичка, защото нали беше кръгла топка и ми висеше от ръката.И на сватбата вече една баба тръгва да ми дава плик и ми го бута вече вътре, аз викам споко бе, няма да влезе колкото и да буташ, и тя вика ми отвори я де.Аз викам не може, освен да го разчекна ако искаш и тя-ми кви са тия чанти дето ги правят сега и аз викам-ми де да знам,развалена ми я дадоха и тя цъка ли цъка с език.

хи хи хи разби ме !!!! smile  laugh laugh laugh lol)))) lol
Активен
summer.
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 684



Моят сватбен албум

« Отговор #938 -: август 09, 2007, 00:55:34 »

Ина, много ме развесели, честно!  laugh funnytooth
Аз досега не съм писала в тази тема, но я препрочетох вече няколко пъти "търсейки" моя букет..., който вече поръчах. Ще бъде от 11 червени рози + 1 стръкче лилиум (може би около 3 цвята), гипсофила и малко зеленинка. От магазина ми казаха, че до края на седмицата може да си мисля, ако искам да променя нещо. И днес се разколебах за цвета на розите - прасковен или червен  blush червен или прасковен? Роклята ми е в цвят /светло/ екрю, младоженецът ще бъде в класически черен костюм, бяла риза и златиста вратовръзка (която аз не харесах и може би ще сменим в последния момент). Мислите ли, че букетът ще бъде подходящ?  crazy
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #939 -: август 09, 2007, 07:42:45 »

ами не знам мила аз лично бих предпочела праскоения букет.цвета е много нежен и така сладко се прелива в цветчетата на розите girl_in_love а и мисля че повече би ти отивал на роклята но ако имаш някакъв червен мотив в украсата защо пък не Wink аз лично адски харесвам червените рози но за моята сватба такъв букет би бил малко "тежичък".акцентът ще е екрю и бледо прасковено или поне така е замисълът и до сега се нареджда добре  тази гама Yes ти най-добре си прецени на момичетата,които имат замизъл за червена сватба или поне този цвят да присъства тук таме мисля че е много подходящ такъв букет,но тук вече те оставям ти да си прецениш успех и да кажеш какво е крайното решение DANCE
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #940 -: август 09, 2007, 08:12:30 »

summer sky и двата цвята рози са страхотни !!!! smile червеното си е класика при розите, а и ще  изпъкне по-добре smile аз бих предпочела червените рози ? успех с избора smile
Активен
Selvet
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #941 -: август 09, 2007, 08:26:14 »

Ина, много ме развесели, честно!  laugh funnytooth
Аз досега не съм писала в тази тема, но я препрочетох вече няколко пъти "търсейки" моя букет..., който вече поръчах. Ще бъде от 11 червени рози + 1 стръкче лилиум (може би около 3 цвята), гипсофила и малко зеленинка. От магазина ми казаха, че до края на седмицата може да си мисля, ако искам да променя нещо. И днес се разколебах за цвета на розите - прасковен или червен  blush червен или прасковен? Роклята ми е в цвят /светло/ екрю, младоженецът ще бъде в класически черен костюм, бяла риза и златиста вратовръзка (която аз не харесах и може би ще сменим в последния момент). Мислите ли, че букетът ще бъде подходящ?  crazy

Здравей summer_sky , според мен - червените рози ще са малко в повечко (но правото на избор си е лично твое) .Ако аз бях на твое място - бих си избрала розите в прасковено , много са нежни и с тях се получават страхотни букети :)Аз си поръчах букета при Мария (в магазаина и в Запада) и съм много доволна...Продавачките направиха това което искам smile
Активен
summer.
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 684



Моят сватбен албум

« Отговор #942 -: август 09, 2007, 10:17:32 »

Селвет, и аз поръчах моя букет там, само че на центъра и съм сигурна, че могат да направят това, което искам, защото съм виждала резултата при други булки  Bravo
Твоят букет също много ми харесва, много красиво и нежно съчетание се е получило.
Аз май наклонявам везните в полза на розите в прасковен цвят...в каскаден тип букет.
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #943 -: август 09, 2007, 10:39:33 »

Аз май наклонявам везните в полза на розите в прасковен цвят...в каскаден тип букет.
Мдааааа този цвят повече се откроява на фона на зеленината, която слагат и за мен специално е по-добрият вариант от червените щом ще си рокля екрю. Моята също беше екрю и това е букета ми
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #944 -: август 09, 2007, 11:39:46 »

И аз вчера поръчах букета и бутониерите.Силно се надявам да стане така,както ми се иска Doubt ,много отдавна съм харесала този букет и дано да пасне,че моята рокля с този "странен" цвят...пък и при цветарката съм само на отзиви и нищо видяно с очите,та...в крайна сметка ще го видя чааааак на сватбата и просто няма връщане назад shok

Всъщност ще има леки промени-дръжката ще бъде микрофон и ще се добави и малко гипсофила smile
« Последна редакция: август 09, 2007, 11:41:29 от Rossistela » Активен
Страници: 1 ... 61 62 [63] 64 65 ... 88   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines