Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 09, 2024, 02:28:03

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 51 52 [53] 54 55 ... 88   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булченският букет  (Прочетена 422450 пъти)
 
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #780 -: юни 15, 2007, 08:20:17 »

момичета аз питах и в цветарския ми казаха че може да ми го направят изцяло от цветя, които след като изсъхнат ще са си сухи цветя и така може да се запази целия букет!!!! Bravo
а кой са тези цветя???
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #781 -: юни 15, 2007, 08:22:39 »

ами не знам, не сме говорили в чак такива подробности, но ще питам и ще разуча!!!!
Активен
mehandjijska
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 564


Вече 2 v 1


Моят сватбен албум

« Отговор #782 -: юни 15, 2007, 08:31:37 »

аз, изобщо мисля да не си запазвам букета и дори него ще хвърлям, няма да си купувам от онези изкуствените букети, които са предназначени специално за хвърляне! Пък и моя букет ще бъде направен от 5 малки букетчета вързани с една панделка, и когато дойде момента за хвърляне ще го развържа и вместо един ще хвърля пет букета и така ще имам пет булки след мен  pardon pardon pardonlaugh laugh laugh danceg danceg danceg
Активен
ina_lemon
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #783 -: юни 15, 2007, 08:36:28 »

Моят букет ми го направиха от двата цвята плат на роклята, изкуствени цвея, разбира се, има малко брокатче, има малко зеленко.Той е кръгла топка и е с панделка, която ще ми виси от китката и така няма да са ми заети ръцете.И по този повод реших да нямам чантичка.Букетчето е много готинко, после ще си го закача някъде вкъщи.А за хвърлянето си взех един друг, също готин, но не ми е толкова на сърце като топката.
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #784 -: юни 15, 2007, 08:43:43 »

Моят букет ми го направиха от двата цвята плат на роклята, изкуствени цвея, разбира се, има малко брокатче, има малко зеленко.Той е кръгла топка и е с панделка, която ще ми виси от китката и така няма да са ми заети ръцете.И по този повод реших да нямам чантичка.Букетчето е много готинко, после ще си го закача някъде вкъщи.А за хвърлянето си взех един друг, също готин, но не ми е толкова на сърце като топката.

Инче звучи много интересен - няма ли да ни го покажеш ?  smile
Активен
Инка-маслинка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1208



Моят сватбен албум

« Отговор #785 -: юни 15, 2007, 08:43:53 »

А трябва ли задължително букета за хвърляне да е от изкуствени цветя - моя мисля да го направя от естествени, но значително по-малък?!?!
Активен
ina_lemon
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #786 -: юни 15, 2007, 08:47:20 »

Ели, мерси, мила, но не, нямам снимка нито една на нищо, което видях онзи ден в магазина като ходих на пробата.Иначе всичко е готово и ме чака, но аз излязох от работа и после се върнах и съответно още от сутринта бях забравила да си взема апарата.Като си ги платя нещата и ги взема ще ги кача в галерията.
sabina, според мен няма нищо задължително в нищо.Моят за хвърлянето е от изкуствени цветя, както и другият просто защото аз не обичам живи цветя. Иначе си прави каквото ти сърце и душа поиска.Аз правя точно така и въпреки че обирам смръщени погледи често често хич не ми и пука. Нали си е за мен, не за другите. Така че както си искаш го направи.
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #787 -: юни 15, 2007, 08:49:56 »

А трябва ли задължително букета за хвърляне да е от изкуствени цветя - моя мисля да го направя от естествени, но значително по-малък?!?!

концерт по желание - няма нищо задължително !!! моите два букета също от изкуствени цветя, но много трудно могат да се различат от ествествените smile !!!!
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #788 -: юни 15, 2007, 08:50:34 »

А трябва ли задължително букета за хвърляне да е от изкуствени цветя - моя мисля да го направя от естествени, но значително по-малък?!?!
Букета за хвърляне ми беше от естествени цветя, защото пък не обичам изкуствени  pardon good
И беше по-малък от моя, който също беше от естествени орхидеи  girl_in_love
Може да се направо умалено копие на булченския букет за хвърлянето  good
Активен
Инка-маслинка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1208



Моят сватбен албум

« Отговор #789 -: юни 15, 2007, 08:52:05 »

Благодаря Ви момичета! Явно всеки според вкуса си - но варианта на maria_lakova ми допада много - умалено копие на булченския букет!!!! Bravo DANCE
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #790 -: юни 15, 2007, 13:45:40 »

Дика благодаря за съвета, аз точно се бях насочила към бели или тип екрю цветя, но няма да го правя. Реших да бъде нещо шарено, искам да съчетая рози с фрезии , как ти звучи това.
Активен
elif
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 28



« Отговор #791 -: юни 15, 2007, 16:17:22 »

момичета исках да ви попитам нещо харесах един букет можете ли да ми кажете нещо повече за него
къде бих могла да го намеря и евентуално колко би струвал.
прочетох почти цялата тема може и да съм го пропуснала някъде,ако е така извинете ме


ето го и него направо се влюбих в него

Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #792 -: юни 16, 2007, 20:21:53 »

и на мен този ми е голям фаворит !!! и даже идеята за моя ми дойде от този букет !!! smile
Активен
elif
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 28



« Отговор #793 -: юни 17, 2007, 00:44:07 »

и на мен този ми е голям фаворит !!! и даже идеята за моя ми дойде от този букет !!! smile
мила Ели а твоя има ли го някаде сниман
за да го видя
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #794 -: юни 17, 2007, 00:52:28 »

и на мен този ми е голям фаворит !!! и даже идеята за моя ми дойде от този букет !!! smile
мила Ели а твоя има ли го някаде сниман
за да го видя
Букета от снимката, както и този на Ели са в нейната галерия  good
Активен
Страници: 1 ... 51 52 [53] 54 55 ... 88   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines