Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 09, 2024, 00:24:50

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 88   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булченският букет  (Прочетена 422432 пъти)
 
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: август 02, 2006, 11:29:09 »

Всеки си решава къде и кога да хвърли букета!  give_rose
Била съм на сватба, на която букета се хвърли след църковния брак, пред черквата, на друга беше в ресторанта...
Зависи!
Както и където ти си прецениш!  good
Активен
tan4eto
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 502



« Отговор #91 -: август 19, 2006, 13:25:54 »

Някои хора особено много държаха да хвърля букета пред църквата , но в крайна сметка го хвърлих в ресторанта точно както исках аз, само дето в старанието си да го хвърля на моята приятелка/която е доста висока/замалко да го го изхвърля през покрива, който е подвижен и естествено в тези жеги беше отворен... biggrin
Активен
Яни
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 526



« Отговор #92 -: август 29, 2006, 15:25:03 »

И според мен това става в ресторанта, но ти вече си го хвърлила така, че ... няма смисъл да умувам толкова  blush Както се казва - след дъжд качулка!  Blush
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: август 29, 2006, 15:40:25 »

И аз съм решила да го хвърлям в ресторанта! там ще е и жартиера, та да е весело и за "момите", и за "ергените" (хвърляне на жартиера) на едно място!  yahoo
« Последна редакция: август 30, 2006, 07:51:31 от Bulechka_TS » Активен
Katerina
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 99



« Отговор #94 -: август 29, 2006, 17:15:57 »

В Гърция букетът се хвърля след ритуала в църквата. Но тъй като нашата сватба ще бъде в БЪЛГАРИЯ ние определено сме "ЗА" това да се случи в ресторанта :-))))))
Активен
Яни
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 526



« Отговор #95 -: август 30, 2006, 12:32:47 »

И аз знам, че букетът се взема от кумата, но всичко е въпрос на договорка. А може да го купят с младоженката  good


* b_012.jpg (55.35 KB, 345x378 - видяно 276 пъти.)
Активен
dgudge
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1007


Щастлива съпруга и майка


Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: август 31, 2006, 10:10:19 »

Аз обичам розите , но ми се струват много традиционни и затова исках полски цветя. В крайна сметка букета ми беше в средата с розов лилиум много зеленина и бежови малки рози и някакви странни червени цветчета - може да го видите в нашият албум на сем. Дамянови. Когато го видях казах , че ще е той просто стоеше толкова нежно и малко. Кумата ми го поръча , защото ние си правихме всичко както си е по обичай. Но всеки може да си реши , аз примерно много исках да й дам парите , защото все пак доста се изръсиха и те по нашата сватба.Само ,че съответно тя не искаше, но важното е  , че букет амного ми хоресваше и беше супер, отдолу беше със държач , защото иначе лилиума щеше да умре понеже е откъснат , а така ми издържа три дни и беше и доста по удобно за държане и не се налагаше да го слагам във вода.
Активен
dgudge
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1007


Щастлива съпруга и майка


Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: септември 05, 2006, 11:48:03 »

Аз присъствах н а  сватба на която се хвърляше в ресторанта и на сватба на която го хвърли булката пред църквата .Аз лично си го оставих за ресторанта защото пред църквата хората се пръснаха  и прото някой щеше да е ощетен Girl_sing
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: октомври 02, 2006, 12:09:28 »

Моята букет беше от червени рози, с малки бели цветенца и зеленина, точно какъвто исках!!!
Не хвърлих него!!!
Знам, че се пази една година и се хвърля в река или водопад, повод за едно хубаво пътуване!!! yahoo
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: октомври 02, 2006, 13:51:40 »

Аз моя букет го хвърлих в ресторанта!!! Беше много весело!!! Момичето, което го хвана беше много щастлива, но приятелят й.... направо беше  shok bad, призля му  tease
Активен
Ali
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 63



« Отговор #100 -: октомври 19, 2006, 14:28:03 »

Да дам своя принос към темата с моя меко казано странен булченски букет, а именно
http://snimka.bg/album.php?album_id=64620&photo=66

Дълго се чудих, но в крайна сметка и аз реших него да хвърля, нали такава е идеята. Момичето, което го хвана все още си го пази.
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: октомври 19, 2006, 16:42:58 »

Ето на тази снимка се вижда моя букет, както и булката и младоженеца също blush Wink, но нямам снимка само на букета sad!!! Много си го харесвам!!!  blush give_rose


* S buketa.jpg (32.07 KB, 357x500 - видяно 348 пъти.)
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: октомври 21, 2006, 09:24:43 »

И аз мисля че розите са прекалено традиционални.Иска ми се нещо по различно.Например бели хризантеми
Активен
Ита
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 423


в интернет влизам рядко... само по нужда


Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: октомври 21, 2006, 10:34:02 »

Тъй като стана въпрос на нетрадиционни букети - БРАВО, Али  hiphip hiphip hiphip Букетът ти е невероятнен, много ми харесва  yahoo
По принцип не съм от хората, които обичат да съхраняват вещи за спомен... достатъчни са ми малко снимки и емоцията, която ми остава след това  pardon Стига да не е много тежък моя букет, със сигурност него ще метна  dance
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #104 -: октомври 23, 2006, 08:11:49 »

И аз мисля че розите са прекалено традиционални.Иска ми се нещо по различно.Например бели хризантеми

Може би! Но аз исках ТОЧНО талъв букет за сватбата си и затова съм с такъв!!! И НЕ Е съвсем традиционен, защото традиционния букет е "кръгъл", а не падащ, като довопад!!! good
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 88   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines