Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 09, 2024, 09:30:10

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 46 47 [48] 49 50 ... 88   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булченският букет  (Прочетена 422549 пъти)
 
katia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



« Отговор #705 -: май 17, 2007, 15:51:38 »

е,не!тортата ми стана фаворит!!!!!!!!!!!!!!!!!  Bravo good
Активен
Nicky
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 288



« Отговор #706 -: май 17, 2007, 15:54:30 »

и на мен! ще я сложа и в торти!  smile
Активен
katia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



« Отговор #707 -: май 17, 2007, 15:55:17 »

аз вече го направих smile
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #708 -: май 18, 2007, 08:38:38 »

Rossistela, попитай все пак в няколко магазина за цветя преди да се откажеш. Почти всички магазини работят с вносни цветя, а в чужбина има много оранжерии, които отглеждат всякакви цветя целогодишно. Може да се наложи да го поръчаш например две седмици по-рано, но аз мисля, че ще могат да ти осигурят каквито цветя искаш  give_rose
Питах,питах...къде ли не!Гледаха ме така сякаш искам слон tease !Знаех си,че ще е така,но все пак имах някаква минимална надежда,нали все пак внасят и други пролетни цветя-лалета и т.н.,но уви... sad

Djaja1,ето още един букет(и бутониерка),мисля,че трябва да се направи от онези декоративни слънчогледчета,много са сладки
Активен
Djaja1
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 9


вече г-жа Овчарова


« Отговор #709 -: май 18, 2007, 09:08:52 »

Rossistela - благодаря ти от сърце! Good luck Дано и ти да се сдобиеш с желания букет!
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #710 -: май 18, 2007, 12:24:22 »

Момичета аз реших сама да си правя букета по две причини че в повечето магазини ми предлагат един и същи каталог който не ми харесва и въобще не ми харесват изработките и тъй като смятам себе си за достатъчно сръчна мисля да се справя сама.Имам следните въпроси.Единия е към момичетата от Пловдив-Вярно ли е че има някъде борса за цветя в Пловдив и къде е тя.А втория ми въпрос е към момичетата които вече им е минала сватбата и е била вечерна-Смятате ли че ще имам време да го направя в деня на сватбата букета.Така както си мисля най много половин час да ми отнеме.Е аз ще пробвам един предвалрителен задължително  и ще пусна снимчици.Айде помагайте
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #711 -: май 18, 2007, 12:26:07 »

gucci
по-добре направи букета предния ден, едва ли ще ти е до това да прави6 букет на самия ден
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #712 -: май 18, 2007, 12:29:35 »

Да, но дали няма да повехне до следващия ден?! crazy

На мен кумата ми го беше взела същия ден, беше правен на самия, искам да кажа!!! Wink
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #713 -: май 18, 2007, 12:30:35 »

gucci
по-добре направи букета предния ден, едва ли ще ти е до това да прави6 букет на самия ден

тя ако купи цветята предния ден - няма значение дали ще го направи тогава или на другия !! smile

трябва да се пита някоя цветарка, розите колко време издържат !!! аз си мисля, че ще се запази, в магазините не могат да продадат всичко за един ден , но се запазват !!! smile
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #714 -: май 18, 2007, 12:33:12 »

Ооо, букета от рози се прави същия ден, за да е свеж, че розите са от нетрайните цветя!!! good
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #715 -: май 18, 2007, 12:33:36 »

gucci
по-добре направи букета предния ден, едва ли ще ти е до това да прави6 букет на самия ден

тя ако купи цветята предния ден - няма значение дали ще го направи тогава или на другия !! smile
мисълта ми беше 4е едвали в деня на сватбата ще и е до това да си прави букета

да Bulechka_TS е парва 4е е най-добре да се направи на самия ден, но в слу4ай 4е тя самата gucci ще си го прави, може и да не успее
това имах в предвид
просто да се подсигури
Активен
screwball squirrel
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #716 -: май 18, 2007, 12:44:39 »

Моя съвет е да не се занимаваш и с това, ще ти дойде доста на нагоре. Все пак и украсата сама ще си правиш!
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #717 -: май 18, 2007, 13:01:11 »

момичета розите са сравнително трайни а и в магазините да не си мислите че ги берат в деня в който правят букетите.а и мисля че правенето на букета ще ме успокои в деня на сватбата.при мен половината ритуали отпадат дори и самото взимане на булката с музика ще има само среща отпред пред хотела.
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #718 -: май 18, 2007, 13:11:31 »

момичета розите са сравнително трайни а и в магазините да не си мислите че ги берат в деня в който правят букетите.а и мисля че правенето на букета ще ме успокои в деня на сватбата.при мен половината ритуали отпадат дори и самото взимане на булката с музика ще има само среща отпред пред хотела.
еми щом мисли6 4е ще те успокой тази дейност и щом няма да бързаш тогава си о направи а ние ще чакаме да видим какво си направиал !!!
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #719 -: май 18, 2007, 13:15:28 »

момичета розите са сравнително трайни а и в магазините да не си мислите че ги берат в деня в който правят букетите.а и мисля че правенето на букета ще ме успокои в деня на сватбата.при мен половината ритуали отпадат дори и самото взимане на булката с музика ще има само среща отпред пред хотела.
еми щом мисли6 4е ще те успокой тази дейност и щом няма да бързаш тогава си о направи а ние ще чакаме да видим какво си направиал !!!

Стискаме палци и чакаме снимчици!!! good good
Активен
Страници: 1 ... 46 47 [48] 49 50 ... 88   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines