Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 09, 2024, 04:01:33

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 42 43 [44] 45 46 ... 88   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булченският букет  (Прочетена 422470 пъти)
 
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #645 -: май 08, 2007, 09:16:16 »

Здравейте! Може ли някой да ми препоръча къде се правят хубави булченски букети във Варна? Цената е без значение. Благодаря предварително!  smile
Активен
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #646 -: май 08, 2007, 09:42:12 »

maria_lakova ,ти от къде поръча твоят букет?Моля те дай някакво инфо,защото аз питах на няколко места,но ми искат повечко парички!!! crazy
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #647 -: май 08, 2007, 13:04:08 »

prin4ipessa довечера ще ти пратя адресите на всички декоратори и цветарски магазини,които имам във Варна!
но мисля че е добре да си избереш някой модел от интернет или да си го нахвърлиш в главата и като отидеш в цветарския да с с една идея напред!
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #648 -: май 08, 2007, 18:03:34 »

ами малко излизаме от темата,но моят ще го правят в един магазин където ме заведе агентката,намира се зад общината,но незнам точния адрес
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #649 -: май 08, 2007, 20:38:46 »

Здравейте! Може ли някой да ми препоръча къде се правят хубави булченски букети във Варна? Цената е без значение. Благодаря предварително!  smile
бих ти пратила адреса на един магазин за цветя(от който беше моя букет)но трябва да си изчистиш кутията със съобщения защото е пълна good
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #650 -: май 09, 2007, 15:58:47 »

maria_lakova ,ти от къде поръча твоят букет?Моля те дай някакво инфо,защото аз питах на няколко места,но ми искат повечко парички!!! crazy
Букета ми е от един магазин до паметника "Левски" на бул."Васил Левски" посока Сточна гара точно след паметника вдясно. Не помня кой театър беше там, но е отдолу и имаха каталог, по който го избрах! После и в други магазини съм виждала същия каталог, но там нямаха цени, докато в този имаше залепени цени  good
Активен
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #651 -: май 10, 2007, 09:36:55 »

Благодаря ти много за информацията!!! give_rose
Активен
Ита
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 423


в интернет влизам рядко... само по нужда


Моят сватбен албум

« Отговор #652 -: май 10, 2007, 09:53:41 »

Поръчах си букета  yahoo  give_rose
Бях се притеснила малко, защото в повечето бутици за цветя ми казваха страхотни цени и вече си мислех за какви ли не варианти...  Girl_sing За мое щастие обаче, в най-любимия ми магазин, от който редовно купувам цветя за различни поводи, момичето ми извади разкошни каталози, не този, който го има във всички цветарници, а едни екстравагантни и различни букети  girl_in_love стоях там цял час  DANCE Много мислихме, тя даваше и идеи, накрая реших да е от "спрей рози", които са по-малки, но не от най-малките - едни такива средни, с момини сълзи и много красива украса отстрани с накачени перли и още едни цветчета, на които не можах да запомня името  pardon
Цената излезе около 60 лв, а си поръчах и 11 бутониери - 1 за младоженеца и 10 за най-близките роднини - общо 50 лв. Всяка бутониера била със специална джаджа за директно закачане на ревера.  yahoo
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #653 -: май 10, 2007, 09:55:28 »

Поръчах си букета  yahoo  give_rose
Бях се притеснила малко, защото в повечето бутици за цветя ми казваха страхотни цени и вече си мислех за какви ли не варианти...  Girl_sing За мое щастие обаче, в най-любимия ми магазин, от който редовно купувам цветя за различни поводи, момичето ми извади разкошни каталози, не този, който го има във всички цветарници, а едни екстравагантни и различни букети  girl_in_love стоях там цял час  DANCE Много мислихме, тя даваше и идеи, накрая реших да е от "спрей рози", които са по-малки, но не от най-малките - едни такива средни, с момини сълзи и много красива украса отстрани с накачени перли и още едни цветчета, на които не можах да запомня името  pardon
Цената излезе около 60 лв, а си поръчах и 11 бутониери - 1 за младоженеца и 10 за най-близките роднини - общо 50 лв. Всяка бутониера била със специална джаджа за директно закачане на ревера.  yahoo


еее супер !!! вече нямам търпение да гледам снимки !!! по описанието ти си представям букета много красив !!!! пожелавам ти да е такъв !!!! smile
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #654 -: май 10, 2007, 10:01:22 »

накрая реших да е от "спрей рози", които са по-малки, но не от най-малките - едни такива средни, с момини сълзи и много красива украса отстрани с накачени перли и още едни цветчета, на които не можах да запомня името  pardon
Дори само това,че има момини сълзи в него ми е достатъчно да си представя,че ще е най-страхотния букет!!Поздравлиния за избора на цветя,Ита,и малките розички ги зная,нямам търпение да го видя... girl_in_love ,представям си го прелестен girl_in_love
Колко много искам момини сълзи за моя августовски букет,но уви... Girl_sing
Активен
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #655 -: май 10, 2007, 10:05:24 »

Ита честито!!! @}->--Всичко звучи прекрасно!!!Сигурна съм,че ще бъде много хубав!!!Хайде вече искаме да го видим!!! yahoo
Активен
Ита
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 423


в интернет влизам рядко... само по нужда


Моят сватбен албум

« Отговор #656 -: май 10, 2007, 10:09:31 »

Rossistela, попитай все пак в няколко магазина за цветя преди да се откажеш. Почти всички магазини работят с вносни цветя, а в чужбина има много оранжерии, които отглеждат всякакви цветя целогодишно. Може да се наложи да го поръчаш например две седмици по-рано, но аз мисля, че ще могат да ти осигурят каквито цветя искаш  give_rose
Активен
emily
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 878



Моят сватбен албум

« Отговор #657 -: май 10, 2007, 10:34:51 »

Ита, страхотно звучи това което си избрала за твоя букет и цената ми се вижда приемлива. И бутониерите са на добра цена. Аз мислех само за младоженека и за кумовете да има, а за родителите-от цветчетата.

Rossistela, и на мен са ми любими момините сълзи, но за съжаление през юни няма да ги има вече.
« Последна редакция: май 10, 2007, 14:43:32 от emily » Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #658 -: май 10, 2007, 17:50:22 »

момичета аз научих много добра идейка за букета(ако не бях се омъжила още щях да я използвам) *THUMBS*същинския букет се прави от 3 части(3 малки букетчета) които през цялото време с една панделка са завързани един за друг,а когато дойде момента да се хвърля на неомъжените момичета си развързваш панделката и така го хвърляш и той се разделя на 3 букета-така ще има не само за едно момиче а за цели 3 ,а и ще останат доста изненадани от сличващото се :bravo:на мен много ми допада това,ако някоя от вас иска да направи този момент по-интересен и разнообразен да се възползва good
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #659 -: май 10, 2007, 21:16:56 »

Ей  много интересна идея. Ще помисля и може иа се възползвам от нея. Ама няма да казвам на никого само на кумата. Ще е щуро  Xixixi
Активен
Страници: 1 ... 42 43 [44] 45 46 ... 88   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines