Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 29, 2024, 03:48:15

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 88   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булченският букет  (Прочетена 421443 пъти)
 
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #330 -: март 04, 2007, 13:14:02 »

Активен
Slancho
Ентусиаст
**
Публикации: 81


« Отговор #331 -: март 07, 2007, 12:01:56 »

Здравейте, и аз да се включа тук. Моля ви дайте ми мнения, искам да си запазя булченския букет за спомен. Много ли ще е фрапиращо ако си купя друг за хвърляне? Моля ви - помогнете girl_impossible Прави ли се така? Плачещо момиче
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #332 -: март 07, 2007, 12:05:22 »

Здравейте, и аз да се включа тук. Моля ви дайте ми мнения, искам да си запазя булченския букет за спомен. Много ли ще е фрапиращо ако си купя друг за хвърляне? Моля ви - помогнете girl_impossible Прави ли се така? Плачещо момиче
МИСЛЯ ЧЕ НЯМА НИЩО ЛОШО НО ПЪК ЩЕ Е ПО ОРИГИНАЛНО И ПО ОБИЧАЙНО ДА СИ ХВЪРЛИШ ТВОЯ, НО КАКТО СИ РЕШИШ, ВСЕ ПАК Е ОБИЧАЙ  Girl_sing
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #333 -: март 07, 2007, 12:11:49 »

и аз отначало изках втори само за хвърлянето,но после се отказах,тъй като ще го хварлям веднага след като излезем от църквата и после не искам да ми се пречка повече из ръцете и се отказах от втори букет
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #334 -: март 07, 2007, 12:14:25 »

и аз отначало изках втори само за хвърлянето,но после се отказах,тъй като ще го хварлям веднага след като излезем от църквата и после не искам да ми се пречка повече из ръцете и се отказах от втори букет
А ЗАЩО ЩЕ ГО ХВЪРЛЯШ НА ИЗЛИЗАНЕ ОТ ЦЪРКВАТА?
МОЖЕБИ СИ ИЗБРАЛА ПО АМЕРИКАНСКИЯ НАЧИН?!
ИЛИ ТОВА Е ВАШ ОБИЧАЙ?! smile
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #335 -: март 07, 2007, 12:24:49 »

Много ми харесва на излизане от църквата да го хвърля а и снимките ще са веднага след гражданската церемония и този букет само ще се чудя после къде да го оставям.А другата причина е че в ресторанта после се хварля и жартиера и ако тогава е това с букета ми става малко като представление huhhuh.gif
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #336 -: март 07, 2007, 12:30:50 »

Е АМА ЗАЩО ТОВА СА СИ ОБИЧАЙ  good
А БУЛО НЯМА ЛИ ДА ХВЪРЛЯШ?
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #337 -: март 07, 2007, 12:34:24 »

Ами тя традицията пак си е спазена само че не в ресторанта pardon
а да сещам че че имаше традиция за булото,но не ми допада тълпа от полуделите ми приятелки да се борят за булото ми.На една сватба като бях малко видях как едно було стана на парчета и явно от там доста съм се травматизирала на тази тема pleasantry
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #338 -: март 07, 2007, 12:40:10 »

аз явно я знам традицията по друг начин
булото се хварля и който го хване може и омажена жена да е после младоженците ходят на гости да го откупят с подарък.това го знам защото както се бореха хората и го разкъсаха накрая случайно се оказа в ръцете на майка ми а тя както си се оглеждаше доста се стресна като се озова с було в ръце ROFL
ама сега май традициите са доста омешани
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #339 -: март 07, 2007, 12:46:51 »

аз явно я знам традицията по друг начин
булото се хварля и който го хване може и омажена жена да е после младоженците ходят на гости да го откупят с подарък.това го знам защото както се бореха хората и го разкъсаха накрая случайно се оказа в ръцете на майка ми а тя както си се оглеждаше доста се стресна като се озова с було в ръце ROFL
ама сега май традициите са доста омешани
АБЕ ВАЖНОТО Е ДА Е ИНТЕРЕСНО!
АЗ ЗНАМ 4Е ЗА БУКЕТА СЕ НАРЕЖДАТ САМО МОМИ4ЕТА, ЗА ЖАРТИЕРА МОМ4ЕТА А ЗА БУЛОТО И ДВАТА ПОЛА НО И В ТРИТЕ СЛУЧАЯ НЕ ЖЕНЕНИ !!!!!  smile
АБЕ КАКТО СИ РЕШИШ ИЗБОРА СИ Е ТВОЙ  girl_wink
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #340 -: март 07, 2007, 15:19:44 »

Здравейте, и аз да се включа тук. Моля ви дайте ми мнения, искам да си запазя булченския букет за спомен. Много ли ще е фрапиращо ако си купя друг за хвърляне? Моля ви - помогнете girl_impossible Прави ли се така? Плачещо момиче

Аз също исках да си запазя букета за спомен и взех друг за хвърляне. Доста булки правят така, така че не се притеснявай!  good
Аз в никакъв случай не исках да си хвърлям букета, а и като знам колко струваше...не исках да си го представя как може да се разпадне при хвърлянето!
Единственото ми изискване беше да е от естествени цветя, защото изкуствените нещо не ми допадат за сватба!  nea
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #341 -: март 07, 2007, 16:33:51 »

Не знам защо, но всички си правят два букета.  huhhuh.gif По принцип знам, че около 40 дена след сватбата се ходи на гости на този който го е хванал и си го взимах, като примерно носиш бутилка вино.
Аз смятам да направя така. Всички мои познати го правят.
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #342 -: март 07, 2007, 16:41:25 »

ДА ТОВА СИ Е ТРАДИЦИА ПО НАШИЯ КРАЙ И ЗАТОВА СМЯТАМ И АЗ ДА Я СПАЗЯ !!!
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #343 -: март 07, 2007, 16:53:17 »

Ами тя традицията пак си е спазена само че не в ресторанта pardon
а да сещам че че имаше традиция за булото,но не ми допада тълпа от полуделите ми приятелки да се борят за булото ми.На една сватба като бях малко видях как едно було стана на парчета и явно от там доста съм се травматизирала на тази тема pleasantry

Ау, това за хвърлянето на булото за първи път го чувам. Чувала съм за български традици със забулване и отбулване след сватбата, ама това с хвърлянето на булото ми звучи много зверско. Хвърляйте си букета и жартиера, момичета! Това е моят съвет.
Активен
SilviaD
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #344 -: март 07, 2007, 16:54:22 »

Здравей те, имаме един спор със свеки букета на булката ли се хвърля или се купуват два букета и съответно букета на булката си остава при нея а другия се хвърля. 
Активен
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 88   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines